Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

„oddłużanie” czym jest oddłużanie?

„Oddłużanie” czym jest oddłużanie?

Oddłużanie w praktyce.

„Oddłużanie” czym jest oddłużanie?

 Oddłużanie jest postępowaniem w ramach Ustawy prawo o upadłości, które na mocy orzeczenia Sądu może umorzyć wszystkie zobowiązania (długi). Oddłużanie w praktyce oznacza, że po przeprowadzeniu skutecznej upadłości konsumenckiej lub upadłości przedsiębiorcy zobowiązany dłużnik nie musi spłacać swoich zaległości. Oddłużanie oznacza uwolnienie się od długów i z chwilą orzeczenia Sądu wstrzymuje się egzekucje komornicze oraz naliczanie odsetek.

W naszej ocenie postępowanie oddłużania najskuteczniej przeprowadza

Oddłużanie – upadłość konsumencka – upadłość przedsiębiorcy

tel. 728838858 (bezpłatne konsultacje).

Oddłużanie

Wniosek o upadłość konsumencką, wniosek o upadłość przedsiębiorcy – porada prawna – każdy może złożyć samodzielnie (porady i wzór wniosku o upadłość – oddłużanie wzór wniosku), jednak procedura sądowa jest na tyle skomplikowana (np. pytania podczas obowiązkowego przesłuchania w Sądzie), że warto skorzystać z pomocy prawnej Kancelarii Prawnej 24h, bo wniosek o oddłużanie (upadłość konsumenckaupadłość przedsiębiorcy) można złożyć tylko raz na 10 lat!

Masz pytania lub nie wiesz jak skutecznie przeprowadzić oddłużanie? Napisz biuro@kancelariaprawna24h.pl lub zadzwoń tel. 728838858

Chcę się oddłużyć, ale jak? Jeśli uda się zrealizować nowe plany Ministra Sprawiedliwości to czeka nas rewolucja w oddłużaniu. Oddłużanie w praktyce będzie oznaczało proste i skuteczne pozbycie się długów. Już teraz nie trzeba obawiać się kosztów związanych z oddłużaniem. Po zmianach prawa ogłoszenie upadłości konsumenckiej (poradnik) lub upadłości przedsiębiorcy będzie jeszcze łatwiejsza.

Zachęcamy do korzystania z możliwości prawnych Kancelarii Prawnej 24h (www.kancelariaprawna24h.pl), a porada prawna naszych zawodowych prawników z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego, karnego, podatkowego z pewnością pomogą Wam odnieść sukces w najbardziej skomplikowanych sprawach. Oddłużanie to nasza specjalność!