Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Fuszerki deweloperskie – odszkodowania i pozwy przeciwko deweloperom

Fuszerki deweloperskie – odszkodowania i pozwy przeciwko deweloperom

FUSZERKI DEWELOPERSKIE – reklamacje budowlane pomoc prawna.

Fuszerki deweloperskie i nieuczciwi budowlańcy – wady budynku, źle wykonane mieszkanie, przeciekające dachy, pękające ściany, niedomykające się okna to tylko część najczęściej pojawiających się problemów z źle wykonanymi pracami budowlanymi.

 

Reklamacje budowlane – prawo.

Na szczęście polskie prawo przyznaje 5 lat prawa rękojmi, a nasz zespół zawodowych prawników ma doświadczenie w dochodzeniu roszczeń od deweloperów i innych podmiotów, którzy nie wywiązali się z umowy budowlanej lub innego rodzaju zobowiązania – tel. 728-838-858.

 

Tzw. bum na rynku nieruchomości sprawia, iż wiele firm buduje nowe mieszkania (mieszkania pod klucz), domy jednorodzinne, osiedla zamknięte, niestety tanim kosztem w skutek czego jakość wykonania znacząco odbiega od oferty. Częstym problemem jest zła jakość usług wykończeniowych domu, mieszkania bądź brak wykonania albo znaczne opóźnienie z winy wykonawcy.

 

Proponujemy naszą pomoc prawną mającą na celu:

  • doprowadzenie stanu faktycznego do zgodne z umową;
  • zwrot środków pieniężnych za nienależyte wykonanie umowy bądź nie wykonanie umowy zgodnie z ofertą;
  • odszkodowanie za obniżenie wartości nieruchomość w zw. z źle wykonanymi pracami budowlanymi lub zatajeniem istotnych faktów związanych z położeniem nieruchomości;
  • przygotowanie umowy zlecenia prac budowlanych (remontu, wykończenia, naprawy), która będzie zabezpieczała interes zleceniodawcy.

 

Zainteresowanych skuteczną pomocą prawną zapraszam do kontaktu tel. 728838858 lub opisania swojego przypadku na adres biuro@kancelariaprawna24h.pl – nasza analiza Państwa problemu jest bezpłatna!

 

Wyróżniamy się uczciwością, rzetelnością, doborem specjalisty (Adwokata lub Radcę Prawnego) najlepszego w danej dziedzinie, a przede wszystkim tym, że nasze główne wynagrodzenie jest uzależnione od końcowego sukcesu Państwa sprawy dlatego dokładamy wszelkich starań aby uznano Wasze roszczenie (zarabiamy gdy wygrywamy)!

 

prawnicy od fuszerek budowlanych

 

 

Polecamy blog na temat rękojmi za wady budynku: 

Wady budynku, wady mieszkania – roszczenia z art. 556 kodeksu cywilnego