Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

O Kancelarii

O Kancelarii

Kancelaria Prawna 24h to zespół wykwalifikowanych prawników (19 osób, w tym Adwokaci, Radcowie Prawni i Doradca Podatkowy). Siedziba Kancelarii mieści się w ścisłym Centrum Katowic (Al. W. Korfantego 51), a nasze przedstawicielstwa mamy w Chorzowie, Gliwicach, Rudzie Śląskiej oraz w Warszawie.

Kilka słów o właścicielu Kancelarii Prawnej –  mgr  prawa Adam Marzycki:

Działalność gospodarczą prowadzę od 1997 r.. Studia prawnicze ukończyłem na Wydziale Prawa Uniwersytetu Śląskiego z wynikami ponad przeciętnymi, dzięki czemu uzyskałem stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe. W czasie studiów byłem przedstawicielem Stowarzyszenia na rzecz ochrony praw konsumentów i uczciwej konkurencji. Pracę magisterką obroniłem na temat odpowiedzialności karnej za naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa i z przyjemnością podzielę się z Państwem swoją wiedzą o ochronie konkurencji, zwłaszcza w myśl ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Za pierwszym razem zdałem egzamin na aplikację adwokacką, a 20 lat prowadzenia przedsiębiorstwa pozwoliło mi poznać praktyczną stronę trudności, z którymi zmierza się codziennie każdy przedsiębiorca (z zakresu prawa administracyjnego, pracy, praw autorskich, ochrony danych osobowych i przede wszystkim z postępowaniem cywilnym, skarbowym oraz prawa handlowego i windykacji zaległych należności).

Obecnie nie zawsze ma znaczenie, kto ma rację merytorycznie, ale ten kto dopełnił formalności (tzw. procedura, np. zasady domniemania lub zarzuty przedawnienia) i jest wstanie udowodnić swoje racje, dlatego warto przekazać swoje sprawy odpowiednim prawnikom.

Współpracuję z prawnikami w całej Polsce (w szczególności w woj. Śląskim), którzy posiadają nie tylko uprawnienia adwokackie lub radcowskie, ale też tytuły naukowe dr, a praktyka sądowa podczas aplikacji adwokackiej pozwoliła mi poznać funkcjonowanie sądów oraz tok myślenia prokuratury.

Siedziba Kancelarii mieści się w Centrum Katowic Al. Wojciecha Korfantego 51, ale nasi prawnicy pomagają na terenie całej RP, a także w formie online.

Jeżeli zależy Państwo na najlepszym Adwokacie lub Radcy Prawnym przy dochodzeniu swoich praw bądź obronie przed niesłusznym oskarżeniu (lub pozwem) zapraszam do współpracy (tel. 728838858) a gwarantuję dobór specjalisty w danej dziedzinie oraz uczciwą obsługę (nie pobieramy opłat za analizę sprawy).