Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Oddłużanie – upadłość konsumencka – upadłość przedsiębiorcy

Oddłużanie – upadłość konsumencka – upadłość przedsiębiorcy

Oddłużanie, jak przeprowadzić oddłużenie konsumenta? Oddłużanie pomoc prawna. Upadłość konsumencka i upadłość przedsiębiorcy kompleksowa pomoc prawna tel. 728838858 – nasi prawnicy pomagają dogadać się z wierzycielami!

Czym jest oddłużanie konsumenta? Jak oddłużyć firmę?

Oddłużanie to postępowanie mające na celu uwolnienie się od długów, tzn. Sądowe postanowienie o upadłości mające na celu zakończenie windykacji w tym egzekucji komorniczej. Oddłużanie to też umorzenie toczących się postępowań sądowych o zapłatę i zakończenie naliczania odsetek!

Nie wiesz jak pozbyć się długów? Czy można uwolnić się od Komornika? Każdy ma prawo do oddłużenia.  Oddłużanie – upadłość konsumencka to skuteczne wyjście z długów!  Zdaniem wielu oddłużanie to szybki sposób na wyjście z długów.

Kancelaria Prawna pomaga osobom fizycznym i przedsiębiorcom przeprowadzić upadłość konsumencką bądź upadłość przedsiębiorcy – wystarczy zadzwonić, tel. 728 838 858 lub opisać nam swoją sytuację: biuro@kancelariaprawna24h.pl – biuro@maszprawodo.pl

Przełom w oddłużaniu – Oddłużanie będzie łatwiejsze, szybsze i korzystniejsze dla konsumentów oraz przedsiębiorców. Przeczytaj jakie ułatwienia do procesu oddłużania chce wprowadzić Ministerstwo Sprawiedliwości – oddłużanie kompleksowa pomoc prawna najlepszych prawników, tel. 728838858.

Oddłużanie konsumenta to upadłość konsumencka i jeśli stale boisz się, że do Twoich drzwi zapuka windykator lub Komornik to koniecznie zgłoś się do naszej Kancelarii Prawnej po pomoc prawną przez oddłużanie – upadłość konsumencka! Odpowiednich oddłużania konsumenta dla przedsiębiorców to upadłość przedsiębiorcy, która nieco różni się procedurą a dotyczy (upadłość przedsiębiorcy) osób, które prowadzą działalność gospodarczą.

Jesteś w spirali długów i nie widzisz nadziei na rozwiązanie Twojego problemu? W życiu każdego człowieka zdarzają się gorsze momenty, a czasami nasza sytuacja finansowa wydaje się beznadziejna. Każdy zasługuje na drugą szanse i dlatego Ustawodawca stworzył możliwość prawną ogłoszenia upadłości, w wyniku której (na mocy orzeczenia sądowego) znaczna część długów zostaje umorzona. Obecnie Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowuje nowy projekt ułatwiający procedurę oddłużenia (upadłość konsumencka zwana oddłużaniem) „Skuteczna pomoc dla zadłużonych – przełom w wychodzeniu z niewypłacalności„.

Jak przeprowadzić oddłużenie – oddłużanie konsumenta. Zgodnie z najnowszą linią orzeczniczą umorzenie postępowania egzekucyjnego w pewnych sytuacjach może doprowadzić do przedawnienia dochodzonej wierzytelności (uchwała Sądu Najwyższego z dnia 19 lutego 2015 roku). Każdy przypadek jest inny i czasami będziemy mówili o upadłości przedsiębiorcy, a czasami stosowali upadłość konsumencką. To na prawdę nie jest takie trudne ani tak kosztowne jak może się wydawać, a dzięki orzeczeniu o upadłości Twoje długi zostaną umorzone!

Jesteś zainteresowany/a oddłużaniem (upadłość konsumencka lub upadłość przedsiębiorcy) i nie wiesz od czego zacząć?

  • zadzwoń lub napisz do nas (tel. 728838858, biuro@kancelariaprawna24h.pl) i umów się an spotkanie z naszymi prawnikami
  • na spotkanie weź wszelkie dokumenty związane z długami (np. umowy kredytowe, wezwania do zapłaty..)
  • spotkanie konsultacyjne jest bezpłatne i po zapoznaniu się z Twoim problemem przedstawiamy naszą ofertę pomocy prawnej
  • jeśli udzielisz nam swoje pełnomocnictwo składamy w Twoim imieniu do Sądu wniosek o upadłość konsumencką
  • Sąd przesłucha Ciebie m.in na okoliczność powstania zobowiązań, a następnie wyda postanowienie o ogłoszenie upadłości (lub o oddaleniu wniosku o upadłość konsumencką) – z chwilą wydania pozytywnego postanowienia wstrzymywane są wszelkie egzekucje oraz naliczanie odsetek
  • następnie jest dokonywany plan masy upadłości (tym zajmuje się Syndyk) i plan spłat (np. spłata przez rok po 50zł)
  • upadłość konsumencka kończy po wykonaniu planu spłat lub ” po wydaniu postanowienia o zakończeniu postępowania upadłościowego (gdy Sąd nie ustala planu spłaty wierzycieli, bo sytuacja upadłego w sposób oczywisty wskazuje, iż nie byłby on zdolny do dokonywania jakichkolwiek spłat w ramach Planu

Oddłużanie – upadłość konsumencka nie jest taka trudna i często kończy się w przeciągu roku od pierwszego spotkania z naszymi prawnikami!

Według Wikipedii (źródło) Upadłość konsumencka to „redukcja lub umorzenie zobowiązań osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w przypadku zaistnienia niezawinionej niewypłacalności wprowadzona 31 marca 2009 roku do polskiego prawa upadłościowego i naprawczego[1]. 31 grudnia 2014 roku wprowadzona została nowelizacja upadłości konsumenckiej, istotnie liberalizująca przesłanki ogłoszenia upadłości.”. Jednak upadłość konsumencką można zastosować również gdy osoba fizyczna zamknęła działalność gospodarczą. Należy zachować odpowiednią procedurę, aby nie narazić się na negatywne przesłanki sądowe.

Jeśli chcesz aby Kancelaria Prawna pomogła Ci w wyjściu z długów opisz nam swój przypadek: biuro@kancelariaprawna24h.pl a my skontaktujemy się z Tobą by doradzić Ci najlepsze rozwiązanie – tel. 728838858

Pomagamy również w formie online, więc nie obawiaj się napisać lub zadzwonić do nas nawet jeśli jesteś z Gdańska bądź z Suwałk!

Wybór prawnika do złożenia wniosku o oddłużanie ma zasadnicze znaczenie, bo wniosek można złożyć raz na 10 lat! Kancelaria Prawna 24h dysponuje zespołem zawodowych prawników specjalizujących się w upadłości konsumenckiej oraz upadłości przedsiębiorców od lat!

Jak uwolnić się od długów? Koniecznie zapoznaj się z blogiem prawnym na temat oddłużania (ogłoszenia upadłości) upadłość konsumencka: 

Oddłużanie. Czym jest oddłużanie? Czy można uwolnić się od wierzycieli – jak uwolnić się od komornika?

Ustawa z dnia 28 lutego 2003 r. Prawo upadłościowe http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20030600535/U/D20030535Lj.pdf

oddłużanie – upadłość konsumencka – upadłość przedsiębiorcy to specjalność prawników Kancelarii Prawnej 24h