Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

O Kancelarii

Kancelaria Prawna 728 838 858

Kancelaria Prawna 24h to zespół wykwalifikowanych prawników, specjalistów od prawa administracyjnego bankowego, cywilnego, geologicznego i górniczego, karnego, rodzinnego i upadłościowego.

 

Kancelaria Prawna 24hNajlepsze poradnie medyczne w swojej ofercie pomocy posiadają wielu dobrych lekarzy różnych specjalizacji i nasza Kancelaria Prawna posiada do Państwa dyspozycji dwudziestu prawników, a każdy z nich ma swoja specjalizację. Tak jak laryngolog nie powinien leczyć urazów chirurgicznych tak adwokat na co dzień zajmujący się rozwodami nie będzie najlepszym specjalistom od szkód górniczych (w naszej ocenie).

 

 

Kancelaria Prawna 24h pomaga na terenie całej Polski, a także osoba na stałe zamieszkującym poza granicami RP, którzy muszę dokonać czynności prawnych w Polsce (np. w sprawie spadkowej lub rozwodu).

 

 

Kancelaria Prawna 24h ma filie w

 

– Katowic al. Wojciecha Korfantego 51;

– Gliwice ul. Bankowa 1 ;

– Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 23;

– Warszawa ul. Saska 7

 

tel. 728-838-858 biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

 

Pełną ofertę usług Kancelarii znajda Państwo na stronie https://kancelariaprawna24h.pl/nasza-oferta/

 

 

Jeżeli zależy Państwo na najlepszym Adwokacie lub Radcy Prawnym przy dochodzeniu swoich praw bądź obronie przed niesłusznym oskarżeniu (lub pozwem) zapraszam do współpracy, tel. 728838858 – gwarantuję dobór specjalisty w danej dziedzinie oraz uczciwą obsługę (nie pobieramy opłat za analizę sprawy).

 

 

 

prawa-konsumenta