Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

O Kancelarii

Kancelaria Prawna 24h to zespół wykwalifikowanych prawników, specjalistów od prawa administracyjnego bankowego, cywilnego, geologicznego i górniczego, karnego, rodzinnego i upadłościowego.

 

Kancelaria Prawna 24hNajlepsze poradnie medyczne w swojej ofercie pomocy posiadają wielu dobrych lekarzy różnych specjalizacji i nasza Kancelaria Prawna posiada do Państwa dyspozycji dwudziestu prawników, a każdy z nich ma swoja specjalizację. Tak jak laryngolog nie powinien leczyć urazów chirurgicznych tak prawnik na co dzień zajmujący się przede wszystkim rozwodami nie powinien prowadzić sprawy z zakresu szkód górniczych.

 

Współpracujemy z Kancelariami na terenie całej Rzeczpospolitej Polskiej, a naszą siedzibę mamy w Centrum Katowic al. Wojciecha Korfantego 51, tel. 728-838-858 biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

Kancelaria 24h zapewnia obsługę prawną opartą przede wszystkim na specjalizacji prawników wchodzących w skład jej zespołu. Oferujemy realizację zadań z wielu gałęzi prawa z jednoczesnym zapewnieniem najwyższej jakości świadczonych usług. Nasz zespół to doświadczeni prawnicy (adwokaci, radcowie i doradcy podatkowi).

 

Pełną ofertę usług Kancelarii znajda Państwo na stronie https://kancelariaprawna24h.pl/nasza-oferta/

 

Właściciel Kancelarii działalność gospodarczą prowadzi już od 1997 r. Studia prawnicze ukończył na Wydziale Prawa Uniwersytetu Śląskiego z wynikami ponad przeciętnymi, dzięki czemu uzyskał stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe. W czasie studiów był przedstawicielem Stowarzyszenia na rzecz ochrony praw konsumentów i uczciwej konkurencji. Pracę magisterką obroniłem na temat odpowiedzialności karnej za naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa. Na aplikację adwokacką zdał za pierwszym razem, a 20 lat prowadzenia przedsiębiorstwa pozwoliło mu poznać praktyczną stronę trudności, z którymi zmierza się codziennie każdy przedsiębiorca.

 

Jeżeli zależy Państwo na najlepszym Adwokacie lub Radcy Prawnym przy dochodzeniu swoich praw bądź obronie przed niesłusznym oskarżeniu (lub pozwem) zapraszam do współpracy, tel. 728838858 – gwarantuję dobór specjalisty w danej dziedzinie oraz uczciwą obsługę (nie pobieramy opłat za analizę sprawy).

 

 

prawa-konsumenta

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858