Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Fuszerki deweloperskie – odszkodowania i pozwy przeciwko budowlańcom

Fuszerki deweloperskie – odszkodowania i pozwy przeciwko budowlańcom
Kancelaria Prawna 728 838 858

FUSZERKI DEWELOPERSKIE i NIENALEŻYCIE WYKONANE PRACE BUDOWLANE – reklamacje budowlane pomoc prawna. Co zrobić z nieuczciwym deweloperem? Jak sobie poradzić z nieuczciwą firmą budowlaną? 

 

wady budowlane

Problemy z budowlańcami pomoc prawna najlepszych prawników tel. 728838858

 

 

Fuszerki deweloperskie i nieuczciwi budowlańcy – wady budynku, źle wykonane mieszkanie, przeciekające dachy, pękające ściany, niedomykające się okna to tylko część najczęściej pojawiających się problemów z źle wykonanymi pracami budowlanymi.

 

Kancelaria Prawna 24h oferuje szybkie porady prawne w sprawach rękojmi budowlanej  – porady przez telefon w cenie 99zł. Wystarczy dokonać szybkiej wpłaty BLIK na numer telefonu 728 838 858 i w tytule wpłaty napisać nr telefonu na który mamy oddzwonić na nasz koszt.

Jeśli nie możesz dokonać szybkiej wpłaty BLIK możesz dokonać wpłaty tradycyjnym przelewem na dane: Kancelaria Prawna 24h nr konta w banku ING 04 1050 1243 1000 0090 6154 0358

 

Wady budowlane – Reklamacje budowlane § Reklamacje budowlane – prawo.

Na szczęście polskie prawo przyznaje 5 lat prawa rękojmi, a nasz zespół zawodowych prawników ma doświadczenie w dochodzeniu roszczeń od deweloperów i innych podmiotów, którzy nie wywiązali się z umowy budowlanej lub innego rodzaju zobowiązania – tel. 728-838-858.

 

 

Reklamacje budowlane pomoc prawna – Bum na rynku nieruchomości sprawia, iż wiele firm buduje nowe mieszkania (mieszkania pod klucz), domy jednorodzinne, osiedla zamknięte, niestety tanim kosztem w skutek czego jakość wykonania znacząco odbiega od oferty. Częstym problemem jest zła jakość usług wykończeniowych domu, mieszkania bądź brak wykonania albo znaczne opóźnienie z winy wykonawcy.

 

 

Proponujemy naszą pomoc prawną mającą na celu:

  • doprowadzenie stanu faktycznego do zgodne z umową;
  • zwrot środków pieniężnych za nienależyte wykonanie umowy bądź nie wykonanie umowy zgodnie z ofertą;
  • odszkodowanie za obniżenie wartości nieruchomość w zw. z źle wykonanymi pracami budowlanymi lub zatajeniem istotnych faktów związanych z położeniem nieruchomości;
  • przygotowanie umowy zlecenia prac budowlanych (remontu, wykończenia, naprawy), która będzie zabezpieczała interes zleceniodawcy.

 

 

Fuszerki deweloperskie – Zainteresowanych skuteczną pomocą prawną zapraszam do kontaktu tel. 728838858 lub opisania swojego przypadku na adres biuro@kancelariaprawna24h.pl – nasza analiza Państwa problemu jest bezpłatna!

 

 

Wyróżniamy się uczciwością, rzetelnością, doborem specjalisty (Adwokata lub Radcę Prawnego) najlepszego w danej dziedzinie, a przede wszystkim tym, że nasze główne wynagrodzenie jest uzależnione od końcowego sukcesu Państwa sprawy dlatego dokładamy wszelkich starań aby uznano Wasze roszczenie (zarabiamy gdy wygrywamy)!

 

 

https://kancelariaprawna24h.pl/

 

 

prawnicy od fuszerek budowlanych

Fuszerki deweloperskie pomoc prawna – nieuczciwy budowlaniec pomoc prawna tel. 728838858

 

 

Polecamy blog na temat rękojmi za wady budynku

https://kancelariaprawna24h.pl/2017/12/wady-budynku-wady-mieszkania-roszczenia-z-art-556-kodeksu-cywilnego/