Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Śmierć osoby bliskiej †

Śmierć osoby bliskiej †
Kancelaria Prawna 728 838 858

Śmierć osoby bliskiej odszkodowanie †

 

– Odprawa pośmiertna – odszkodowanie dla bliskich – śmierć osoby bliskiej odszkodowania –

 

Zgon małżonka, czy masz prawo do roszczenia, a jak tak to względem kogo?

 

zgon w czasie zatrudnieniaW niniejszym dziale nie będziemy opisywali sytuacji dotyczącej np. błędu lekarskiego, wypadku przy pracy, wypadku komunikacyjnego, w wyniku którego doszło do zgonu, gdyż tę problematykę (odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty) opisujemy na pozostałych stronach naszej Kancelarii (jeśli Twoja sprawa dotyczy ww. okoliczności prosimy napisać do nas lub zadzwonić, bo z pewnością postaramy się pomóc).

 

W sytuacji, w których dochodzi do zgonu (naturalnego lub spowodowanego innymi okolicznościami) męża, żony, ojca lub matki (tj. osoby która z mocy prawa była zobowiązana do ponoszenia kosztów utrzymywania innej osoby), w czasie gdy osoba zmarła była zatrudniona na podstawie umowy o pracę.

 

Przykładowo, jeśli mąż pracował w firmie X przez 17 lat, a jago miesięczne wynagrodzenie to 2500zł i rok temu w domu zmarł na zawał (w chwili śmierci był nadal zatrudniony w ów firmie X) to bez względu na fakt, że małżonka otrzymała z ubezpieczenia 3500zł (oraz z ZUS środki na pogrzeb) ma prawo do roszczenia z tytułu odprawy pośmiertnej nawet do wysokości 15000zł.

 

Co istotne, odprawa pośmiertna nie podlega opodatkowaniu i nie wchodzi w skład masy spadkowej (przyjmując ją nie odpowiadasz za długi)!!!

 

adwokatOdprawa pośmiertna to nasza specjalność i wystarczy zadzwonić do naszej kancelarii lub napisać na niżej wymieniony adres e-mail, a my bez pobierania opłaty za poradę lub wystąpienie sądowe zajmiemy się Twoją sprawą, gdyż nasza opłata będzie uzależniona wyłącznie od uzyskanych dla Ciebie środków pieniężnych!

 

 

Opisz swój przypadek biuro@kancelariaprawna24h.pl lub zadzwoń do nas (tel. 728-838-858), a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę!

 

bardzo dobry adwokat

 

Dysponujemy zawodowymi prawnikami, którzy specjalizują się w sprawach związanych z tematem „śmierć osoby bliskiej odszkodowania”

 

https://kancelariaprawna24h.pl/