Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Oddłużanie § upadłość konsumencka § upadłość przedsiębiorcy

Oddłużanie – upadłość konsumencka

 

upadłość konsumencka poradnikJak rozwiązać problemy finansowe? Spirala długów, długi spadkowe, mąż hazardzista, zaległy ZUS bądź podatki – potrzebujesz pomocy? Prawnicy kancelarii prawnej 24h pomogą Ci napisać wniosek o upadłość lub poprowadzą Twoją sprawę od A do Z – tel. 728 838 858 Z upadłości konsumenckiej skorzystało wiele znanych i bogatych osób, dlaczego Ty nie masz otrzymać drugiej szansy?

 

Czym jest oddłużanie? Jak pozbyć się zadłużenia?

 

upadłość konsumencka Katowice

Upadłość konsumencka prawnik tel. 728 838 858

Upadłość konsumencka – Oddłużanie to postępowanie mające na celu uwolnienie się od długów, tzn. Sądowe postanowienie o upadłości mające na celu zakończenie windykacji w tym egzekucji komorniczej. Oddłużanie to też umorzenie toczących się postępowań sądowych o zapłatę i zakończenie naliczania odsetek!

 

Upadłość konsumencka powinna być szybkim i przejrzystym postępowaniem prowadzącym do oddłużenia, a z chwilą przyjęcia wniosku (około 3 miesięcy) blokowani są windykatorzy w tym komornicy. 24 marca 2020 r. wprowadzone zostało tzw. konsumenckie uproszczone postępowanie upadłościowe, tzn. znowelizowano prawo upadłościowe. Nowe przepisy ustawy „Prawo upadłościowe”, spowodowały, że Sądy nie mogą na wstępie odrzucić wniosek o upadłość konsumencką. Możesz nadal się zamartwiać, bać się odbierać telefonów lub pukania do drzwi, a możesz uporządkować swoje życie i dać sobie drugą szansę.

 

odłużanie osóbUpadłość konsumencka – oddłużanie: to szybki sposób na wyjście z długów i uwolnienie się od komornika. Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało specjalny poradnik: Poradnik jak uzyskać upadłość konsumencką. Najważniejsze to dobrze się przygotować, spisać swoje długi, zrobić listę swojego majątku i miesięcznych wydatków. Jeśli nie korzystać z profesjonalnej pomocy prawnej to pamiętaj aby nie ufać ofertą ludzi, którzy żyją z pisania wniosków bez ich sprawdzenia, bo wiele ofert szybkiej pomocy oddłużenia należy do osób i firm nie mających pojęcia o prawie i procedurze prawnej.  Nasi zawodowi prawnicy mogą poprowadzić Twoją sprawę lub napisać dla Ciebie wniosek. Banki i inni wierzyciele chętnie udzielali pożyczek z wysokimi odsetkami nie bacząc na faktyczną sytuację materialna pożyczkobiorcy, dlatego powstało prawo upadłościowe.  Upadłość daje możliwość odbicia się od dna, dlatego korzystają z niej na całym świecie. Nawet tak bogaci jak Mike Tyson, MC Hamer, Michał Wiśniewski…

 

Jeśli nie stać Cię na pełną obsługę prawną podczas postępowania o upadłość konsumencką to możesz skorzystać z usługi napisania dla Ciebie wniosku o upadłość w cenie 699zł:

zamów wniosek o upadłość konsumencką

 

Jesteś w spirali długów i nie widzisz nadziei na rozwiązanie Twojego problemu? W życiu każdego człowieka zdarzają się gorsze momenty, a czasami nasza sytuacja finansowa wydaje się beznadziejna. Każdy zasługuje na drugą szanse i dlatego Ustawodawca stworzył możliwość prawną ogłoszenia upadłości, w wyniku której (na mocy orzeczenia sądowego) znaczna część długów zostaje umorzona. Obecnie Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowuje nowy projekt ułatwiający procedurę oddłużenia (upadłość konsumencka zwana oddłużaniem) „Skuteczna pomoc dla zadłużonych – przełom w wychodzeniu z niewypłacalności„.

 

Wystarczy zadzwonić do Kancelarii Prawnej 24

  ✆ 728 838 858

lub opisać nam swoją sytuację:
biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

Oddłużanie konsumenta to upadłość konsumencka i jeśli stale boisz się, że do Twoich drzwi zapuka windykator lub Komornik to koniecznie zgłoś się do naszej Kancelarii Prawnej po pomoc prawną przez oddłużanie – upadłość konsumencka! Odpowiednich oddłużania konsumenta dla przedsiębiorców to upadłość przedsiębiorcy, która nieco różni się procedurą a dotyczy (upadłość przedsiębiorcy) osób, które prowadzą działalność gospodarczą.

 

prawnik od oddłużania

Oddłużanie tel. 728838858

Jak przeprowadzić oddłużenie – oddłużanie konsumenta. Zgodnie z najnowszą linią orzeczniczą umorzenie postępowania egzekucyjnego w pewnych sytuacjach może doprowadzić do przedawnienia dochodzonej wierzytelności (uchwała Sądu Najwyższego z dnia 19 lutego 2015 roku). Każdy przypadek jest inny i czasami będziemy mówili o upadłości przedsiębiorcy, a czasami stosowali upadłość konsumencką. To na prawdę nie jest takie trudne ani tak kosztowne jak może się wydawać, a dzięki orzeczeniu o upadłości Twoje długi zostaną umorzone!

 

 

Jesteś zainteresowany oddłużaniem (upadłość konsumencka lub upadłość przedsiębiorcy) i nie wiesz od czego zacząć?

 

  • zadzwoń lub napisz do nas (tel. 728838858, biuro@kancelariaprawna24h.pl) i umów się an spotkanie z naszymi prawnikami
  • na spotkanie weź wszelkie dokumenty związane z długami (np. umowy kredytowe, wezwania do zapłaty..)
  • spotkanie konsultacyjne jest bezpłatne i po zapoznaniu się z Twoim problemem przedstawiamy naszą ofertę pomocy prawnej
  • jeśli udzielisz nam swoje pełnomocnictwo składamy w Twoim imieniu do Sądu wniosek o upadłość konsumencką
  • Sąd może Cię przesłuchać m.in na okoliczność powstania zobowiązań, a następnie wyda postanowienie o ogłoszenie upadłości (lub o oddaleniu wniosku o upadłość konsumencką) – z chwilą wydania pozytywnego postanowienia wstrzymywane są wszelkie egzekucje oraz naliczanie odsetek
  • następnie jest dokonywany plan masy upadłości (tym zajmuje się Syndyk) lub w przypadku braku majątku Sąd ogłosi upadłość bez planu spłaty
  • następuje umorzenie wszystkich długów

 

Oddłużanie – upadłość konsumencka – upadłość przedsiębiorcy – pomoc prawna tel. 728838858

 

Jestem zainteresowany oddłużeniem ale nie wiesz czy masz szanse na Sądowe orzeczenie o upadłości konsumenckiej?

 

Zastanawiasz się, czy w Twoim przypadku rzeczywiście zaistniał stan niewypłacalności i czy spełniasz wszystkie przesłanki pozytywnego rozpoznania wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej?

 

Napisać do san: biuro@kancelariaprawna24h.pl i dokładnie opisać w niej swoją sytuację:

– skąd jesteś i jak możemy się z Tobą skontaktować;

– jakie masz długi (bank, chwilówki, niezapłacone faktury bądź czynsz..) i w jakim celu były one zaciągnięte (np. zwolnienie z pracy, choroba..);

– w jakich okolicznościach utraciłeś zdolność do spłaty zaciągniętych zobowiązań (co było powodem, że nie byłeś/aś wstanie płacić swoich zobowiązań;

– jakie masz możliwości finansowe spłaty zadłużenia (czy w ogóle jesteś w stanie spłacać jakąkolwiek część zobowiązań);

– jaki posiadasz majątek (np. mieszkanie własnościowe, samochód, złoto, wartościowy sprzęt RTV i AGD). Jeśli nic nie posiadasz to gdzie mieszkasz (np. w mieszkaniu córki, brata).

 

Pomagamy również w formie online, więc nie obawiaj się napisać lub zadzwonić do nas nawet jeśli jesteś z Gdańska bądź z Suwałk!

 

 Kancelaria Prawna 24h dysponuje zespołem zawodowych prawników specjalizujących się w upadłości konsumenckiej oraz upadłości przedsiębiorców od lat!

 

pomoc prawna

Chcę ogłosić upadłość – prawnik 728838858

 

Upadłość konsumencka pomoc prawna Upadłość konsumencka

Kancelarii Prawnej 24h

https://kancelariaprawna24h.pl/