Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Oddłużanie § upadłość konsumencka § upadłość przedsiębiorcy

Kancelaria Prawna 728 838 858

Oddłużanie, upadłość konsumencka i upadłość przedsiębiorcy to nasza specjalność!

 

Sejm uchwalił, a Prezydent podpisał nowelizację prawa upadłościowego. Uchylono art. 491 z indeksem 4 „Sąd oddala wniosek o ogłoszenie upadłości, jeżeli dłużnik doprowadził do swojej niewypłacalności lub istotnie zwiększył jej stopień umyślnie lub wskutek rażącego niedbalstwa. 2.Sąd oddala wniosek o ogłoszenie upadłości, jeżeli w okresie dziesięciu lat przed dniem zgłoszenia wniosku”. Teraz będzie łatwiej uzyskać upadłość konsumencką, a więcej informacji uzyskasz tel. 728 838 858 lub biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

Czym jest oddłużanie? Jak pozbyć się zadłużenia?

 

upadłość konsumencka Katowice

Upadłość konsumencka prawnik Katowice tel. 728 838 858

Upadłość konsumencka – Oddłużanie to postępowanie mające na celu uwolnienie się od długów, tzn. Sądowe postanowienie o upadłości mające na celu zakończenie windykacji w tym egzekucji komorniczej. Oddłużanie to też umorzenie toczących się postępowań sądowych o zapłatę i zakończenie naliczania odsetek!

 

Nie wiesz jak pozbyć się długów? Czy można uwolnić się od Komornika?

 

Każdy ma prawo na drugą szansę. 

OddłużanieUpadłość konsumencka to szybki sposób na wyjście z długów i uwolnienie się od komornika.

 

Jeśli nie stać Cię na pełną obsługę prawną podczas postępowania o upadłość konsumencką to możesz skorzystać z usługi napisania dla Ciebie wniosku o upadłość w cenie 699zł:

zamów wniosek o upadłość konsumencką

 

Jesteś w spirali długów i nie widzisz nadziei na rozwiązanie Twojego problemu? W życiu każdego człowieka zdarzają się gorsze momenty, a czasami nasza sytuacja finansowa wydaje się beznadziejna. Każdy zasługuje na drugą szanse i dlatego Ustawodawca stworzył możliwość prawną ogłoszenia upadłości, w wyniku której (na mocy orzeczenia sądowego) znaczna część długów zostaje umorzona. Obecnie Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowuje nowy projekt ułatwiający procedurę oddłużenia (upadłość konsumencka zwana oddłużaniem) „Skuteczna pomoc dla zadłużonych – przełom w wychodzeniu z niewypłacalności„.

 

Wystarczy zadzwonić do Kancelarii Prawnej 24

  ✆ 728 838 858

lub opisać nam swoją sytuację:
biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

Oddłużanie konsumenta to upadłość konsumencka i jeśli stale boisz się, że do Twoich drzwi zapuka windykator lub Komornik to koniecznie zgłoś się do naszej Kancelarii Prawnej po pomoc prawną przez oddłużanie – upadłość konsumencka! Odpowiednich oddłużania konsumenta dla przedsiębiorców to upadłość przedsiębiorcy, która nieco różni się procedurą a dotyczy (upadłość przedsiębiorcy) osób, które prowadzą działalność gospodarczą.

 

prawnik od oddłużania

Oddłużanie tel. 728838858

Jak przeprowadzić oddłużenie – oddłużanie konsumenta. Zgodnie z najnowszą linią orzeczniczą umorzenie postępowania egzekucyjnego w pewnych sytuacjach może doprowadzić do przedawnienia dochodzonej wierzytelności (uchwała Sądu Najwyższego z dnia 19 lutego 2015 roku). Każdy przypadek jest inny i czasami będziemy mówili o upadłości przedsiębiorcy, a czasami stosowali upadłość konsumencką. To na prawdę nie jest takie trudne ani tak kosztowne jak może się wydawać, a dzięki orzeczeniu o upadłości Twoje długi zostaną umorzone!

 

 

Jesteś zainteresowany oddłużaniem (upadłość konsumencka lub upadłość przedsiębiorcy) i nie wiesz od czego zacząć?

 

  • zadzwoń lub napisz do nas (tel. 728838858, biuro@kancelariaprawna24h.pl) i umów się an spotkanie z naszymi prawnikami
  • na spotkanie weź wszelkie dokumenty związane z długami (np. umowy kredytowe, wezwania do zapłaty..)
  • spotkanie konsultacyjne jest bezpłatne i po zapoznaniu się z Twoim problemem przedstawiamy naszą ofertę pomocy prawnej
  • jeśli udzielisz nam swoje pełnomocnictwo składamy w Twoim imieniu do Sądu wniosek o upadłość konsumencką
  • Sąd może Cię przesłuchać m.in na okoliczność powstania zobowiązań, a następnie wyda postanowienie o ogłoszenie upadłości (lub o oddaleniu wniosku o upadłość konsumencką) – z chwilą wydania pozytywnego postanowienia wstrzymywane są wszelkie egzekucje oraz naliczanie odsetek
  • następnie jest dokonywany plan masy upadłości (tym zajmuje się Syndyk) lub w przypadku braku majątku Sąd ogłosi upadłość bez planu spłaty
  • następuje umorzenie wszystkich długów

 

Oddłużanie – upadłość konsumencka – upadłość przedsiębiorcy – pomoc prawna tel. 728838858

 

Według Wikipedii Upadłość konsumencka to „redukcja lub umorzenie zobowiązań osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w przypadku zaistnienia niezawinionej niewypłacalności wprowadzona 31 marca 2009 roku do polskiego prawa upadłościowego i naprawczego. 31 grudnia 2014 roku wprowadzona została nowelizacja upadłości konsumenckiej, istotnie liberalizująca przesłanki ogłoszenia upadłości.”. Jednak upadłość konsumencką można zastosować również gdy osoba fizyczna zamknęła działalność gospodarczą. Należy zachować odpowiednią procedurę, aby nie narazić się na negatywne przesłanki sądowe.

 

Jestem zainteresowany oddłużeniem ale nie wiesz czy masz szanse na Sądowe orzeczenie o upadłości konsumenckiej?

 

Nie wiesz czy posiadasz konsumencką zdolność upadłościową?

 

Zastanawiasz się, czy w Twoim przypadku rzeczywiście zaistniał stan niewypłacalności i czy spełniasz wszystkie przesłanki pozytywnego rozpoznania wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej?

 

Chcesz wiedzieć co zrobić aby ogłosić upadłość konsumencką pomimo zaistnienia podstaw do oddalenia wniosku przez sąd np. w zw. z brakiem złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości dla przedsiębiorców?

 

Napisać do san: biuro@kancelariaprawna24h.pl i dokładnie opisać w niej swoją sytuację:

– skąd jesteś i jak możemy się z Tobą skontaktować;

– jakie masz długi (bank, chwilówki, niezapłacone faktury bądź czynsz..) i w jakim celu były one zaciągnięte (np. zwolnienie z pracy, choroba..);

– w jakich okolicznościach utraciłeś zdolność do spłaty zaciągniętych zobowiązań (co było powodem, że nie byłeś/aś wstanie płacić swoich zobowiązań;

– jakie masz możliwości finansowe spłaty zadłużenia (czy w ogóle jesteś w stanie spłacać jakąkolwiek część zobowiązań);

– jaki posiadasz majątek (np. mieszkanie własnościowe, samochód, złoto, wartościowy sprzęt RTV i AGD). Jeśli nic nie posiadasz to gdzie mieszkasz (np. w mieszkaniu córki, brata).

 

Pomagamy również w formie online, więc nie obawiaj się napisać lub zadzwonić do nas nawet jeśli jesteś z Gdańska bądź z Suwałk!

 

Wybór prawnika do złożenia wniosku o oddłużanie ma zasadnicze znaczenie, bo wniosek można złożyć raz na 10 lat! Kancelaria Prawna 24h dysponuje zespołem zawodowych prawników specjalizujących się w upadłości konsumenckiej oraz upadłości przedsiębiorców od lat!

 

pomoc prawna

Chcę ogłosić upadłość – prawnik 728838858

 

Upadłość konsumencka pomoc prawna https://kancelariaprawna24h.pl/2018/08/upadlosc-konsumencka/

Kancelarii Prawnej 24h

https://kancelariaprawna24h.pl/

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858