Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Pomoc prawna dla każdego ®

Pomoc prawna dla każdego ®
Kancelaria Prawna 728 838 858

Potrzebujesz pomocy prawnej?

 

Nie wiesz jak napisać pozew? Nie wiesz jak napisać odpowiedź na pozew, wniosek lub pismo procesowe? Chcesz wnieść apelacje lub odpowiedź na apelacje? Jesteś pracodawcą lub wspólnikiem i potrzebujesz sporządzić umowę o zakazie konkurencji? Pomagamy w analizie umów i pism procesowych, a także napisać odpowiedź lub zredagować reklamacje.

 

 

pomoc prawnika

pomoc prawnika tel. 728838858

Obowiązujące normy prawne nie są jasne, a dodatkowo często są nowelizowane. Do tego dochodzi interpretacja sądowa (w tym orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego oraz uchwały Sądu Najwyższego). Nic dziwnego, że dla większości społeczeństwa prawa i obowiązki są niezrozumiałe.

 

Jeśli potrzebujesz pilnie porady prawnej przez telefon skorzystaj z naszej oferty –  wykonaj szybki „przelew na telefon BLIK” 99zł – telefon odbiorcy wpłaty to 728 838 858:

 1. logujesz się na swoim koncie bankowym (najlepiej aplikacja);
 2. wybierasz w zakładce przelewy „Przelew na telefon BLIK”;
 3. jako odbiorcę wpisujesz nr telefonu 728838858 – ważne aby w tytule przelewu wpisać „porada dla…” (swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu na który mam oddzwonić z poradą” – kwota porady to 99zł;
 4. przelew praktycznie od razu jest widoczny na naszym koncie i oddzwaniamy z poradą prawną (do 24h od zaksięgowania wpłaty ale zazwyczaj jest to znacznie szybciej).

Możesz też dokonać tradycyjnego przelewu na dane:

Kancelaria Prawna 24h

tytuł wpłaty: porada prawna dla …. nr tel…

Bank ING nr rachunku 04 1050 1243 1000 0090 6154 0358

 

 

Gwarantujemy rzetelność, fachowość, dyskrecję i uczciwą pomoc prawną!

Kancelaria Prawna 24h 

tel. 728 – 838 – 858

 

 

Korzysta doświadczenia i wiedzy własnych zasobów prawnych oraz zaprzyjaźnionych specjalistów w danej dziedzinie, dlatego jeśli masz problem prawny bądź wątpliwość, skontaktuj się z nami. Często spotykamy się z sytuacją, w której nieznający prawa korzysta z „cudownych” informacji w internecie, a jak już sprawa jest przegrana, prosi o pomoc zawodowca, jednak w wielu przypadkach jest już za późno (choćby z uwagi na brak możliwości zebrania właściwych dowodów lub zarzut przedawnienia).

 

 

 – Pomoc prawna Katowice – Pomoc prawna Gliwice – Pomoc prawna Warszawa –  Pomoc prawna Tarnowskie Góry – Pomoc prawna online –

 

 

Jeśli potrzebujesz pomocy m.in. z zakresu:

 • obrony w procesie karnym
 • obrony w procesie cywilnym
 • analizy umowy
 • napisania właściwej umowy
 • stworzenia regulaminu sklepu internetowgo
 • napisania pozwu, np. rozwodowego
 • napisania pozwu o unieważnienie małżeństwa
 • odzyskania należnych środków pieniężnych
 • prawa administracyjnego
 • pracownik oskarżył Cię o mobbing lub masz inny problem z zakresu prawa pracy
 • prawa rejestrowego
 • ochrony danych osobowych
 • ogłoszenia upadłości np. konsumenckiej

 

 

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Prawna 24h

 

 

Opisz swój przypadek biurp@kancelariaprawna24h.pl lub zadzwoń do nas tel. 728838858, a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę! Gwarantuję, że znane są nam najnowsze orzeczenia Sądu Najwyższego i Trybunału Konstytucyjnego co daje nam przewagę procesową nad konkurentami !!!

 

 

Obsługę prawną realizują najlepsi prawnicy z doświadczeniem w danej dziedzinie prawa – tel. 728838858

https://kancelariaprawna24h.pl/porady/

 

 

Dysponujemy dobrymi i doświadczonymi prawnikami do spraw związanych z prawem administracyjnym, bankowym, cywilny (w tym egzekucyjnym), karnym i prawem pracy i upadłościowym.

 

 

dobra kancelaria prawna

 

Polecamy poradnik 

 

– zostałem pozwany, pozew jak napisać pozew, pozew jak napisać odpowiedź na pozew, niesłuszne oskarżenie, spadki podział spadku, dział spadku

http://kancelariaprawna24h.pl/2018/01/nakaz-zaplaty-e-sad-lublin-niedoreczony-wyrok-sadu-a-postepowanie-komornicze/