Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Szkody górnicze

#Szkodygórnicze problem wielu rodzin to dom zniszczony przez szkody górnicze za które należy się godziwe odszkodowanie, a pomogą Ci je uzyskać najlepsi prawnicy – specjaliści od prawa górniczego i procesowego, którzy od lat specjalizują się w odszkodowaniach za szkody górnicze.

 

Odszkodowania za szkody górnicze – umów się na bezpłatną konsultację prawną tel. 728 838 858 – bezpłatne konsultacje prawne w sprawach szkód górniczych (nawet w Twoim domu).

 

szkody górnicze

Jak ustalić czy mam szkody górnicze? Czym są szkody górnicze? Szkody górnicze to uszkodzenia nieruchomości i ruchomości, które powstały w skutek pracy zakładu górniczego. Do szkód górniczych zaliczamy: spękania budynku, pochył domu, zniszczone ogrodzenie, zniszczenia gruntów rolnych, a także uszkodzenia ruchomości np. w wyniku tąpnięcia z meblościanki spada akwarium lub dochodzi do innych uszkodzeń przedmiotów. Finansowa rekompensata za tzw. szkody górnicze należy się również w sytuacji gdy z uwagi na prace kopalni musimy wykonać dodatkowe zabezpieczenia naszej budowy. Zgodnie z prawem kopalnia winna w terminie 30 dnia od zgłoszenia wniosku wypłacić odszkodowanie lub naprawić spowodowane szkody. Po terminie 30 dni warto zwrócić się o pomoc do specjalisty, gdyż w interesie kopalni a nie poszkodowanego jest przeciąganie sprawy bądź przedstawienie niekorzystnej ugody. Podpisanie ugody uniemożliwia dalsze roszczenia wobec zakładu górniczego.

 

Gdzie szukać pomocy prawnej aby odzyskać pieniądze za szkody górnicze? Dobry prawnik do odszkodowania za szkody górnicze to prawnik, który specjalizuje się w prawie geologicznym i górniczym, a także ma doświadczenie w procesie cywilnym. Prawnicy Kancelarii Prawnej 24h już wiele lat temu zauważyli problem nieuczciwego podejścia kopalń do poszkodowanych przez szkody górnicze i dlatego wyspecjalizowali się w prawie górniczym. Setki procesów z kopalniami to wystarczające doświadczenie aby zająć się nawet trudną sprawą i wygrać z największą kopalnią uczciwe odszkodowanie za szkody górnicze.

 

Odszkodowanie za szkody górnicze. Jak uzyskać odszkodowanie za szkody górnicze?

szkody górnicze odszkodowanie

Szkody górnicze odszkodowania tel. 728838858

 

Szkody górnicze pomoc prawna: jeśli Twoja nieruchomość  lub ruchomość (przedmioty, np. maszyna uszkodzona w wyniku wstrząsów budynku spowodowane tąpnięciem w kopalni) została zniszczona bądź uszkodzona w wyniku prac zakładu górniczego (kopalnię) to masz prawo do odszkodowania. Odszkodowania za szkody górnicze,  godziwego odszkodowania od zakładu górniczego. Podkreślamy, że każdy poszkodowany przez szkody górnicze ma prawo do odszkodowani i nie musi zgadzać się na nieuczciwą ugodę np. zaniżonego odszkodowania lub remont wykonany przez najtańszą firmę w nieokreślonym czasie.

 

Odszkodowania od kopalni za szkody górnicze na nieruchomości – Procedura uzyskania odszkodowania za szkody górnicze wymaga zdecydowania i odpowiedniej wiedzy. Kopalnie każdego dnia otrzymuje dziesiątki (o ile nie setki) wniosków o odszkodowanie za szkody górnicze. Ich prawnicy specjalizują się „w unikach” w uznaniu roszczenia. Odmowa uznania odszkodowania za szkody górnicze może być wiele, np. „teren jest uspokojony”, „to nie nasz teren oddziaływania”, „dom został źle wybudowane”, „inna kopalnia odpowiada za szkody górnicze”, „to transport odpowiada za zniszczenia nieruchomości”, a w trakcie procesu najczęściej kopalnia powołuje się na zarzut PRZEDAWNIENIA.

 

Szkody górnicze przedawnienie – Przedawnienie w szkodach górniczych – każde roszczenie przedawnia się, a odszkodowanie za szkody górnicze przedawnia się po upływie 5 lat zaś okres przedawnienia o odszkodowanie za zabezpieczenia przed szkodami górniczymi jest jeszcze krótszy. Nie ma znaczenia racja poszkodowanego w przypadku przedawnienia roszczeń. Co ważne same negocjacje a tym bardziej wniosek o odszkodowanie za szkody górnicze nie przerywa biegu przedawnienia roszczenia o odszkodowanie za szkody górnicze.

 

Szkody górnicze kompleksowa pomoc prawna.

 

pomoc w dochodzeni odszkodowań za szkody górnicze

Dlaczego warto wybrać Kancelarię Prawną 24h do prowadzenia sprawy o odszkodowanie za szkody górnice? Częsty problem to ustalenie podmiot odpowiedzialny za szkody górnicze (roszczenia należy kierować do siedziby zakładu górniczego a nie danej kopalni), jednak wybierając naszą pomoc wybierasz całkowity spokój bo poza ustaleniem winnych oferujemy kompleksową pomoc prawną:

√  poprowadzimy Twoją sprawę od złożenia wniosku do uzyskania wysokiego odszkodowania za szkody górnicze na Państwa rachunek bankowy;

√  poszkodowany nie będzie musiał sam zajmować się sprawą i chodzić do Sądu;

√  na każdym etapie sprawy klient jest informowany o możliwościach i sam wybiera, czy godzi się na proponowaną wysokość odszkodowania

√  wykorzystujemy wszelkie możliwości prawne aby nasz klient nie ponosił kosztów procesowych

√  pomagamy w wycenie szkód górniczych, doboru ekspertów, a nawet wykorzystujemy nasze drony do wykonania zdjęć dowodowych w sprawie o odszkodowanie za szkody górnicze;

√  pracujemy po to aby nasi klienci poza odszkodowaniem uzyskali odsetki za zwłokę prawie 10% w skali rocznej, a w szczególnych sytuacjach mieli prawo do zabezpieczenia roszczeń, w tym zwrotu poniesionych kosztów za wynajem mieszkania zastępczego.

 

Bezpłatnie oferujemy analizę prawą możliwości uzyskania odszkodowania za szkody górnicze!

 

prawnik od szkód górniczych

 

Jeśli masz szkody górnicze to koniecznie zadzwoń do Kancelarii Prawnej 24h, która od lat specjalizuje się w odszkodowaniach za szkody górnicze. Uzyskujemy najwyższe odszkodowania (klientka której kopalnia zaproponowała 20 000zł z naszą pomocą uzyskała prawie 80 000zł).  Rozmowa z nami Cię nic nie kosztuje, a nasz telefon alarmowy jest czynny 7 dni w tygodniu w godz. 8:00 – 21:00

tel. 728 838 858

 

Likwidacja szkód górniczych https://kancelariaprawna24h.pl/szkody-gornicze/ odszkodowania za szkody górnicze.

 

Naprawa szkód górniczych, wycena szkód górniczych i jednorazowe odszkodowanie za szkody górnicze.

 

 

Bieruń szkody górnicze, Bytom szkody górnicze, Ruda Śląska szkody górnicze.