Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Rozwody i alimenty Ω

Rozwody i alimenty Ω

Rozwód – pozew o rozówd (rozwód wniosek), podział majątku, pozew o alimenty i opieka nad małoletnimi.

 

rozwód prawnik

 

„Rozwód prawnik”: Chcesz rozwodu? Skorzystaj z bezpłatnej analizy prawnej oraz kompleksowej pomocy specjalistów od prawa rodzinnego i procesowego  Sprawy rozwodowe i związane z podziałem majątku tel. 728 838 858

 

 

 

Rozwód nigdy nie jest wygraną, jednak jeśli zależy Ci na rozwiązaniu małżeństwa przez rozwód lub unieważnieniu ślubów kościelnych bądź podziale majątku albo korzystnym ustaleniu opieki nad małoletnimi skorzystaj z adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Kancelaria Prawna 24h gwarantuje profesjonalizm i dobór najlepszych prawników z pośród 30 dostępnych na terenie Katowic i Warszawy. Nasi prawnicy prowadzili największe sprawy i trudne przypadki, zawsze tak, jakby prowadzili tę jedyną, najważniejszą sprawę. Jesteśmy elastyczni i konkurencyjni cenowo, a nasze wynagrodzenie opiera się w większości na % od wygranej sprawy.

 

 

 „Rozwód prawnik Katowice” – Pozew o rozwód  – opieka nad dziećmi i podział majątku!

 

 

alimenty i rozwód

Rozwód pomoc prawna tel. 728838858

√ Rozwód pozew, podział majątku, alimenty, separację, unieważnienie, stwierdzenie istnienia bądź nieistnienia małżeństwa to różne instytucje prawne z obszaru norm świeckich (w zależności od okoliczności należy wybrać korzystny sposób zakończenia związku). Unieważnienie ślubu kościelnego wchodzi w zakres prawa kanonicznego w czym nasza Kancelarii Prawna również pomaga – zadzwoń 728838858 lub opisz swoją sytuację: biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

 

√ Pozew rozwodowy – Czym różni się rozwód od separacji? Rozwód powoduje, że małżeństwo przestaje istnieć, a separacja nie powoduje rozwiązania małżeństwa jednak ustaje wspólność majątkowa (od tej chwili nie odpowiada się za nowe długi małżonka).

 

 

pozew o rozwód

pozew o rozwód pomoc prawna tel. 728838858

√ Sprawy rozwodowe i ustalenie władzy rodzicielskiej (przyznanie, ograniczenie, zawieszenie, pozbawienie, uchylenie ograniczenia, przywrócenie władzy). Warto wiedzieć, iż obecnie kontakty z dzieckiem nie zależą od posiadania władzy rodzicielskiej i mogą być regulowane bardzo elastycznie (z uwzględnieniem dobra dziecka). Obowiązek alimentacyjny spoczywa na rodzicach i nie należy kopiować mylnego przeświadczenia, że zarobki mają wpływ na wysokość alimentów, gdyż w pierwszej kolejności trzeba brać pod uwagę potrzeby dziecka oraz możliwości zarobkowania rodziców.

 

Sprawa rozwodowa – gdzie się rozwieść?

Częste pytania o rozwód, mieszkamy zagranicą gdzie się rozwieść?

 

 

Prowadzimy sprawy z zakresu prawa rodzinnego na terenie woj. Ślaskiego i Mazowieckiego oraz pomoc w pisani pism procesowych na terenie całej RP.

 

Kancelaria Prawna 24 to zespół specjalistów prawnych (Adwokaci i Radcowie) od spraw rozwodowych i najlepszy prawnik do ustalenia opieki nad dziećmi oraz do podziału majątku!

 

 Rozwód – umów się na bezpłatną analizę prawną w sprawie rozwodowej

tel. 728-838-858 lub  biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

https://kancelariaprawna24h.pl/

 

rozwód pozew Kancelaria Prawna

rozwód Kancelaria Prawna tel. 728838858 www.kancelariaprawna24h.pl

 

Rozwód pomoc prawna https://kancelariaprawna24h.pl/2018/08/rozwod-pozew/

Pozew o rozwód Sąd Okręgowy w Warszawie al. Solidarności 127 Warszawa

Rozwód Sąd Okręgowy w Katowicach ul. Francuska 38 Katowice

Pozew o rozwód Sąd Okręgowy w Gliwicach ul. Kościuszki 15

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858