Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Adwokat pilnie potrzebny

Adwokat pilnie potrzebny
Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Sprawa karna – Ty lub ktoś z twoich bliskich został zatrzymany lub aresztowany? Pilnie potrzebujecie adwokata? Nie wiesz co się dzieje z Twoim bliskim a Policja odmawia udzielenia informacji?

 

Prawnik czynny całodobowo

Adwokat czynny

pomoc prawna tel. 728 838 858

 

Jeśli pilnie potrzebujesz Adwokata do sprawy karnej, a Twoja sprawa dotyczy rejonu woj. Śląskiego, Warszawy bądź Krakowa to zadzwoń do nas tel. 728 838 858. Gdybyśmy nie odbierali (niestety zwłaszcza w nocy i święta dyżurujący prawnik może być na czynnościach w miejscu gdzie nie można odbierać połączeń) napisz wiadomość sms o treści „Pilnie potrzebuję prawnika w sprawie ….” i dopisz jakiego miasta dotyczy, a my oddzwonimy tak szybko jak będzie to możliwe.

 

Policji i Prokuraturze zależy na późnieniu w kontakcie podejrzanego z prawnikiem bo strach i odcięcie od „świata” wywołuje w zatrzymanych przerażenie przez co są skłonni się przyznać „do wszystkiego”. Bliscy osoby zatrzymanej mają prawo wynająć prawnika, który będzie reprezentował osobę zatrzymaną i udzieli rodzinie odpowiedzi co się dzieje oraz dlaczego dana osoba została zatrzymana.

 

Uczciwa pomoc prawa w sprawach karnych

 

Nasi adwokacie specjalizują się w sprawach karnych w tym karno-skarbowym i karno-gospodarczym. Udzielimy pomocy osobie zatrzymanej oraz bliskim podejrzanemu. Prowadzimy sprawy karne kompleksowo i walczymy o niski wymiar kary bądź uniewinnienie. Mamy sukcesy w zawieszeniu wykonania kary bądź przerwaniu odbywania kary. Możesz też skorzystać z odpłatnej porady prawnej przez telefon. 

 

Jeśli zostałeś oskarżony lub chcesz oskarżyć bądź szukasz pełnomocnika do sprawy karnej zadzwoń do nas. Możemy Cię reprezentować lub pomóc w napisaniu pisma procesowego. Możesz też skorzystać z porady na temat konsekwencji i sankcji karnych w Twojej sprawie lub wynająć prawnika nawet jeśli mieszkasz poza granicami Polski.

 

Kancelaria Prawna 24h tel. 728 838 858

http://www.kancelariaprawna24h.pl

 

sprawa karna pomoc

Pomoc prawna w sprawie zatrzymania: https://kancelariaprawna24h.pl/adwokatpilniepotrzebny/

 

Problemy karne? Sprawa karna pomoc prawna tel. 728 838 858 – Zarzuty karno skarbowe? Najlepszy adwokat od prawa gospodarczego tel. 728 838 858