Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Poślizgnięcia i upadki odszkodowania §

Poślizgnięcia i upadki odszkodowania §
Kancelaria Prawna 728 838 858

Odszkodowanie za uraz lub uszczerbek na zdrowiu Kancelaria odszkodowawcza – tel. 728838858

 

upadek odszkodowaniePrzez nieodśnieżony chodnik upadłeś i doszło do urazu? Upadek ze sch0dów w wyniku zaniedbania administratora?

Uraz w wyniku zaniedbania osoby trzeciej daje Ci prawo domagania się nie tylko odszkodowania (np. za utracone zarobki), ale również zwrotu kosztów leczenia (i rehabilitacji) oraz zadośćuczynienia za doznaną krzywdę, a Kancelaria Prawna 24h pomoże Ci skutecznie wyegzekwować Twoje roszczenie!

 

 

Każdy człowiek doświadcza zdarzenia, które może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Czasami jest to poślizgnięcie się w sklepie z winy czyjegoś zaniedbania, skutkujące powstaniem uszczerbku na zdrowiu bądź rozstrojem zdrowia, a czasami jest to pogryzienie przez psa. Każde zdarzenie tego typu może skończyć się poważnym urazem i nawet pozornie niegroźny wyglądający upadek, może spowodować poważne obrażenia, szczególnie u ludzi starszych.

 

Odszkodowanie za uraz  -™- odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu – poślizg, upadek bądź inne zdarzenie, w wyniku którego dochodzi do urazu to częsty przypadek, w którym fachowa pomoc prawnika jest niezbędna, bo nie zawsze jest łatwo ocenić czy za dany stan faktyczny odpowiada podmiot trzeci, kto dokładnie, a ubezpieczyciele zazwyczaj jeśli już to chcą wypłacić odszkodowanie w zaniżonej wysokości.

 

Zaufaj nam, a uzyskamy dla Ciebie wysokie świadczenie za szkody wynikające z braku oczyszczania dróg bądź uraz w wyniku upadku spowodowany złym stanem technicznym chodnika (odszkodowanie za uraz lub uszczerbek na zdrowiu). Poślizg na schodach lub basenie to również zdarzenie, które może uzasadniać roszczenie o odszkodowanie.

 

Nasz atut to doświadczenie współpracujących prawników i fakt, że w większości przypadków nie pobieramy opłaty za konsultacje i analizę sprawy. Nasze wynagrodzenie jest uzależnione od wyniku, tzn. jeśli doprowadzimy do uzyskanie dla Ciebie odszkodowania to pobieramy % z uzyskanej należności.

 

Opisz swój przypadek biuro@kancelariaprawna24h.pl lub zadzwoń do nas ✆ 728-838-858 a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę – odszkodowanie za uraz lub uszczerbek na zdrowiu to nasza specjalność!

 

 

Prawnik specjalizujący się w odszkodowaniach https://kancelariaprawna24h.pl/