Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Nieautoryzowane transakcje

Nieautoryzowane transakcje
Kancelaria Prawna 728 838 858

Nieautoryzowane transakcje – hakerzy okradli konto – bank odmawia przyjęcia reklamacji.

 

 

Nieautoryzowane transakcje, tzn. przelewy bankowe bez zgody właściciela. Nieautoryzowane przelewy co na to prawo? Pieniądze znikły mi z rachunku bankowego. To nie problem, możesz odzyskać 100% skradzionych pieniędzy. Nawet jeśli zalogowałeś się na fałszywej stronie banku lub zatwierdziłeś fałszywy sms. Nasi Adwokaci specjalizują się w prawie bankowym i jeszcze nie przegraliśmy procesu o zwrot gotówki od banku!

 

Kradzież pieniędzy z konta bankowego pomoc prawna.

 

radca prawny

Dobry prawnik ✆ 728838858

Nieautoryzowane transakcje – Z Twojego rachunku bankowego znikły pieniądze? Ktoś dokonał transakcji z Twojej karty płatniczej? Pomagamy poszkodowanym z całej Polski! Nawet jak wpisałeś hasło na fałszywej stronie banku masz prawo do zwrotu gotówki w 100% – tel. 728838858. Dlaczego jesteśmy tego tacy pewni? Czy hakerzy ukradł Twoje pieniądze czy banku? Czy środki pieniężne zostały zdeponowane w banku czy na Twoim serwerze (w Twoim banku)?

 

Zdaniem Sądów ofiarą oszustwa jest bank, a nie klient powierzający instytucji swoje pieniądze. „Zawarcie umowy rachunku bankowego powoduje, że środki pieniężne posiadacza przechodzą na własność banku. Mimo braku jednoznacznego sformułowania w odnośnych przepisach ustawy, w doktrynie i w orzecznictwie powszechny i w zasadzie niekontrowersyjny jest pogląd, że bank uzyskuje własność deponowanych pieniędzy”. W kolejnych uzasadnieniach orzeczeń sądowych czytam (w przypadku kradzieży pieniędzy przez hakerów) „bank nadal pozostanie zobowiązany do zaspokojenia klienta wierzytelności w pełnej wysokości ze swoich środków”.

 

Wystarczy zapoznać się z ustawą o usługach płatniczych, ustawą prawo bankowe oraz z dyrektywną Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2015/2366 z dnia 25.11.2015 r. Artykuł 73 dyrektywy PSD2 wprost stanowi podstawę prawną do bezwarunkowego przywrócenia stanu rachunku pokrzywdzonej osoby. Wystarczy się zastanowić, czy na co dzień wykonujemy wiele przelewów, które doprowadzają do zerowego stanu naszego rachunku? Jeśli nie, to dlaczego bank dysponując algorytmami systemowymi nie zablokował środków i telefonicznie nie próbował potwierdzić czy na pewno my wykonujemy ów przelewy? 

 

 

Nieautoryzowane przelewy – Nie obawiaj się! Jeśli nie Ty dokonałeś autoryzacji (nieautoryzowana transakcja przez uprawniony podmiot) bo dzięki nam odzyskasz stracone pieniądze. Nie daj sobie wmówić, że Twoje zaniedbanie. To na banku spoczywa ciężar udowodnienia, że hakerzy okradli Twój rachunek z Twojej winy lub że udostępniłeś dane do logowania innej osobie! Składając reklamację uważaj na to co mówisz bo jesteś nagrywany – nieautoryzowane transakcje – bank odmawia przyjęcia reklamacji – prawo jest po stronie klienta!

 

 

kradzież pieniędzy z konta

Nieautoryzowane transakcje pomoc prawna tel. 728-838-858

 

 

Atak hakerów na rachunki bankowe – Nieautoryzowane transakcje pomoc (kradzież pieniędzy z konta – włamanie na rachunek bankowy) – bank odmawia przyjęcia reklamacji, a to hakerzy okradli Twoje konto bankowe? Skorzystaj z pomocy prawników specjalizujących się w prawie bankowym, tel. 728-838-858. Zadzwoń po bezpłatną porade jak odzyskać skradzione pieniądze.

 

 

kradzież pieniędzy przez internet

Nieautoryzowane przelewy tel. 728-838-858

Jak podkreśla Ministerstwo Finansów „W zakresie definicji autoryzowanej transakcji płatniczej oraz odpowiedzialności użytkownika i dostawcy usług płatniczych z tytułu dokonanych transakcji płatniczych. Właściwe są przepisy ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych, zwanej dalej „UUP”. Stanowi ona implementację do polskiego prawa Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2007/64/WE w sprawie usług płatniczych w ramach rynku wewnętrznego. Podstawowym założeniem PSD. W ślad za nią, było stworzenie ram prawnych dla wzmocnionej ochrony konsumenta. Celem UUP było przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa płatności dokonywanych elektronicznie poprzez m.in. odpowiednią regulację kwestii związanych z właściwym rozłożeniem ciężaru odpowiedzialności z tytułu dokonywania nieautoryzowanych transakcji płatniczych pomiędzy płatnikiem a odbiorcą płatności„. Jesteś ofiarą kradzieży pieniędzy z konta?

 

 

Zwrot za nieautoryzowane transakcje – Banki określane są mianem instytucji zaufania publicznego i mają gwarantować bezpieczeństwo oraz stabilność systemu finansowego. Obowiązujące normy prawne nakładają na banki wysokie standardy obsługi, dzięki czemu klient nie pozostaje bezradny. Podjęcie odpowiednich kroków przy wykorzystaniu dostępnych instrumentów prawnych umożliwia rozwiązanie sprawy w sposób pozytywny dla klienta.

 

 

gdzie zgłosić kradzież pieniędzy z konto bankowego

Kancelaria Prawna specjalizująca się w prawie bankowym tel. 728 838 858 www.kancelariaprawna24h.pl

 

 

Jeśli jesteś ofiarą np. kradzieży hakerskiej to nie podejmuj działań na własną rękę, bo możesz przegrać z bankową machiną. Opisz swój przypadek biuro@kancelariaprawna24h.pl lub zadzwoń do nas, a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę!

 

Atak hakerów na rachunki bankowe do pomocy prawnej tel. 728838858

 

Nieautoryzowane transakcje pomoc http://www.kancelariaprawna24h.pl

 

 

kancelaria prawa bankowego

 

Nieautoryzowany przelew – Atak hakerów na rachunki bankowe

 https://kancelariaprawna24h.pl/nieautoryzowane-transakcje/

 

 

Nieautoryzowane transakcje pieniądze znikają z konta – bank odmawia przyjęcia reklamacji – pomoc prawna dla poszkodowanych w wyniku kradzieży pieniędzy z rachunku bankowego – tel. 728838858

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858