Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Kompleksowa obsługa prawna

Kancelaria Prawna 728 838 858

Kancelaria Prawna Katowice – szukasz dobrego prawnika? Potrzebujesz dobrego Adwokata? Gdzie szukać doświadczonego Radcy Prawnego? Doświadczony prawnik na Śląsku, tel. 728838858

 

kancelaria adwokacka KatowiceSzukam dobrego prawnika z Katowic, skąd wiadomo, który Adwokat będzie najlepszy? Czy dany Radca Prawny specjalizuje się w dziedzinie prawa, której nasza sprawa dotyczy? Tak jak w przypadku problemów zdrowotnych wybór specjalisty z danej dziedziny medycyny to podstawa, tak w przypadku problemów prawnych należy korzystać z prawnika doświadczonego w danych postępowaniach. Nie każdy Adwokat będzie najlepszy do sprawy rozwodowej i nie każdy Radca Prawny będzie specjalistą od prawa karnego.

 

Kancelaria Prawna 24h z siedzibą w Katowicach służy pomocą doświadczonych Adwokatów i Radców prawnych oraz prawników specjalizujących się w sprawach z zakresu:

 • administracyjnego i procesu administracyjnego (np. skutki niekorzystnej decyzji i jak się odwołać)
 • bankowego (np. kradzież pieniędzy jak odzyskać środki lub jak złożyć pozew frankowy)
 • cywilnego i cywilno-procesowego (umowy najmu, prawo spadkowe, pozew o zapłatę i sprzeciw do nakazu zapłaty)
 • karnego i karno-procesowego (zabezpieczenie dowodów, zagrożenie skazania, przedawnienie)
 • odszkodowawczego (np. szkody górnicze, błędy medyczne lub odszkodowanie za wypadek w pracy)
 • prawa pracy (np. możliwość rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, kary umowne, pozew o przywrócenie do pracy)
 • prawo rodzinne i opiekuńcze (np. pozew o rozwód, alimenty i uchylenie obowiązku alimentacyjnego, opieka nad małoletnimi)
 • skarbowego (karno-skarbowego)
 • wykroczeń
 • upadłościowego (np. upadłość konsumencka)
 • egzekucyjne (np. skarga na czynności komornicze)
 • windykacji

 

Dysponujemy zespołem 20 zawodowych prawników, z przedstawicielstwami w Katowicach, Gliwicach, Rudzie Śląskiej oraz w Warszawie i zawsze dobieramy specjalistę z zakresu prawa, którego problem klienta dotyczy. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas współpracy z odpowiednimi prawnikami, a czy Państwo sami są wstanie ocenić, czy dany Adwokat faktycznie brał udział w wielu postępowaniach w sprawie, którą chcecie mu powierzyć? Pamiętajmy, że co do zasady przegrywający ponosi koszty procesu, a wielu przypadkach skutków czynności zaniechanych przez pełnomocnika nie da się odwrócić!

 

Zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią w godz. 8:00 – 20:00 tel. 728838858 lub online 24h: biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

Opisz nam swój problem a my bezpłatnie dokonamy analizy sprawy 

Kancelaria Prawna Katowice Zaprasza!

 

Kancelaria Adwokacka Chorzów

 

Szukam najlepszej Kancelarii Prawnej. Polecamy najlepszą Kancelarie Prawną z Katowic, dobra Kancelaria Prawna w Sosnowcu i najlepsza kancelaria prawna w Chorzowie. Dobry prawnik z Bytomia oraz najlepsza kancelaria prawników w woj. Śląskim, Kancelaria prawna znana z wielu sukcesów Kancelaria Prawna 24h. Polecam prawników z kancelarii prawnej w Centrum Katowic. Kancelaria Prawna Al. Wojciecha Korfantego 51.

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858