Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

odpowiedzialność za szkody górnicze

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Szkody górnicze odpowiedzialność. Po wstrząsach ściany mojego domu popękały. W nocy było tak silne tąpnięcie, że budynek się pochylił. Czy szkody górnicze można zgłosić do Prokuratury?

 

Odpowiedzialność odszkodowawcza za szkody górnicze.

 

 

szkody górniczeSzkody górnicze – stały problem woj. Śląskiego ale nie tylko. Jak ustalić czy mam szkody górnicze? Do kogo zgłosić szkody górnicze? Jak napisać zgłoszenie szkód górniczych? Czy kopalnia ma obowiązek zapłacić za szkody górnicze?

 

Inny problem to czy naprawiać szkody górnicze czy wziąć odszkodowanie za szkody górnicze? Ile czasu kopalnia ma na naprawę szkód górniczych? Czy warto podpisać ugodę z kopalnią? Jak złożyć pozew o szkody górnicze?

 

Jeśli nie wiesz czy dane uszkodzenia domu są szkodami górniczymi zadzwoń 7288388588. Jeśli nie wiesz jak uzyskać odszkodowanie za szkody górnicze poradź się biuro@kancelariaprawna24h.pl. Skorzystaj z bezpłatnej porady w sprawach o szkody górnicze zanim podpiszesz ugodę z kopalnią.

 

 

Prawnicy specjalizujący się w odszkodowaniach za szkody górnicze.

 

Szkody górnicze to nasza specjalność. Kilkunastu adwokatów i radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem mogą Ci pomóc w sprawie szkód górniczych. Nasza analiza sprawy jest bezpłatna, wystarczy umówić się na spotkanie. Kancelaria Prawna 24h czynna w każdy dzień, nawet w soboty i niedziele tel. 728838858.

 

Prawo szkody górnicze – ustawa geologiczna i górnicza jasno wskazuje że kopalnia ma 30 dni na zaproponowanie ugody. Niestety prawi nigdy nie odpowiada w terminie. W większości przypadków odmawia uznania szkód górniczych lub proponuje śmiesznie niskie odszkodowania. Nasze doświadczenie wskazuje, że nie warto przyjmować remont wykonany przez firmę z kopalni, bo często kończy się to jeszcze większym niezadowoleniem. Każdy pokrzywdzony przez szkody górnicze ma prawo do odszkodowania. Odszkodowania za szkody górnicze w wysokości ich wartości, a nie zaniżonej.

 

 

Specjalizujemy się w sprawach szkód górniczych.

 

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej. Tak, bezpłatna konsultacja prawna w sprawie szkód górniczych.

 

Kancelaria Prawna 24h tel. 728 838 858

 

 

Kancelaria Prawna 24h

 

 

Szkody górnicze kancelaria w Katowicach http://www.kancelariaprawna24h.pl

czynna od godz. 8:00 – 20:00  – masz szkody górnicze? pomożemy Ci złożyć wniosek i uzyskać odszkodowanie! Bezpłatna analiza prawna w sprawie szkód górniczych tel. 728838858

 

 

Interesuje Cię jednorazowe odszkodowanie za szkody górnicze?

Zadzwoń 728 838 858 a pomożemy Ci uzyskać jednorazowe odszkodowanie od kopalni!