Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Wstrząsy w kopalni Murcki-Staszic

Kancelaria Prawna 728 838 858

Silne wstrząsy w Mysłowicach – szkody górnicze po wstrząsach.

wstrząsy

 

 

Ziemia się zatrzęsła w Mysłowicach i okolicach – to wynik tąpnięcia w kopalni Murcki-Staszic. Wyższy Urząd Górniczy informuje, iż wstrząs miał siłę 4 razy 10 do 7 Dżula, czyli 3,05 w skali Richtera. Do wstrząsu doszło pomiędzy kopalnia Staszic i Wujek (więcej informacji podaje TVN i Dziennik Zachodni)

 

To kolejne wstrząsy, które mogą mieć wpływ na nieruchomości. Po silnych wstrząsach dochodzi do uszkodzeń domów (szkody górnicze) nawet na terenach gdzie nie wydobywa się węgiel. Zgodnie z prawem kopalnia ma 30 dni na wypłatę odszkodowania za szkody górnicze. W rzeczywistości poszkodowani czekają miesiące a nawet lata. Często dochodzi do sytuacji w której odpowiedzialność kopalni za szkody górniczeroszczenie o odszkodowanie za szkody górnicze się przedawnia.

 

 

Pomoc w zgłoszeniu szkód górniczych.

 

Wiele osób nie wie: gdzie zgłosić szkody górnicze, jaki wniosek złożyć aby kopalnia wypłaciła odszkodowanie za szkody górnicze, czy kopalnia musi naprawić szkody górnicze, czy muszę się godzić na podpisanie ugody z kopalnią, jak wnieść pozew o szkody górnicze – jak dostać odszkodowanie za szkody górnicze.

Kancelaria Prawna 24h specjalizuje się w prawie górniczym które reguluje szkody górnicze. Pomagamy w zgłoszeniu szkód górniczych. Nasi adwokaci zajmą się Twoimi szkodami górniczymi od początku aż do chwili kiedy uzyskasz uczciwe odszkodowanie za szkody górnicze.

 

 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację prawną – konsultacja prawna w sprawie szkód górniczych:

tel. 728 838 858

 

 

dzisiejsze wstrząsy

 

 

Szkody górnicze odszkodowanie http://kancelariaprawna24h.pl 

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858