Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Zgłoszenie włamania na konto bankowego

 

Włamanie na rachunek bankowy, ktoś skradł moje pieniądze – nieautoryzowane transakcje od czego zacząć? Pomoc prawna dla pokrzywdzonych przez hakerów tel. 728 838 858

 

Zgłoszenie kradzieży pieniędzy z konta bankowego.

 

kradzież przez hakera

Pomoc prawna tel. 728 838 858

 

Jesteśmy kancelarią prawną, której adwokaci specjalizują się w prawie bankowym. Każdego dnia dzwonią do nas osoby okradzione na dziesiątki tysięcy złotych. Wielu poszkodowanych nie tylko okradziono z własnych środków ale również zaciągnięto na nich kredyty, których bank domaga się spłaty. Jak odzyskać pieniądze skradzione przez hakerów?

 

 

Czym są nieautoryzowane transakcje? Kiedy mówimy o nieautoryzowanych przelewach?

 

Nieautoryzowane transakcje / nieautoryzowane przelewy bankowe to transakcje, których właściciel rachunku bankowego sam świadomie nie autoryzował. Jeśli właściciel rachunku bankowego przez nieuwagę zalogował się na fałszywej stronie bankowej; właściciel konta nieświadomie autoryzował sms typu dopłata do przesyłki Inpost to nadal mówimy o nieautoryzowanych przelewach. Właściciel rachunku bankowego ułatwił hakerowi dostęp do konta ale to nie właściciel rachunku autoryzował przelew. Jeśli zdublowano kartę SIM lub wprowadzono do komputera bądź telefonu wirus to nadal mówimy o nieautoryzowanych transakcjach, bo nie właściciel konta autoryzował ŚWIADOMIE przelewy.

 

 

Bank nie chce oddać pieniędzy uznając winę posiadacza rachunku bankowego.

 

Banki prawie zawsze w odpowiedzi na reklamację twierdzą, że właściciel konta bankowego przyczynił się do kradzieży pieniędzy lub zaciągnięcia kredytu przez hakerów i każą spłacać kredyt. Negatywna odpowiedź banku w sprawie zwrotu skradzionych pieniędzy sugeruje kontakt z Policją bądź Rzecznikiem Praw Finansowych by sprawę odwlec w czasie. Nie musisz się na to godzić i zgodnie z prawem bankowym należy Ci się zwrot pieniędzy bezpośrednio od banku.

 

Przez wiele lat nasi zawodowi prawnicy pomagają odzyskać pieniądze skradzione z kont bankowych.

 

Pomagamy w zakresie:

– reklamacji o zwrot pieniędzy z konta bankowego;

– odwołanie od odmowy uznania reklamacji bankowej;

– napisanie pozwu do Sądu o zwrot pieniędzy skradzionych z konta bankowego;

– kompleksowa pomoc prawna w odzyskaniu pieniędzy skradzionych z konta bankowego (nasz adwokat od początku aż do chwili odzyskania skradzionych pieniędzy prowadzi sprawę w sądzie).

 

Kancelaria Prawna tel. 728 828 838 http://www.kancelariaprawna24h.pl

 

 

włamanie na rachunek bankowy

Pomoc w odzyskaniu skradzionych pieniędzy