Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Wstrząsy w kopalni – odszkodowania za szkody górnicze pomoc prawna

Szkody górnicze odszkodowania tel. 728838858
Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Wstrząsy w Chełmie śląskim – Wstrząsy w Bieruniu – Wstrząsy w Imielinie – Wstrząsy w Mysłowicach – Wstrząsy w Lędzinach – Wstrząsy w Brzeszczach – Bezpłatna konsultacja prawna dla poszkodowanych przez szkody górnicze tel. 728-838-858

 

Imielin szkody górniczeSzkody górnicze – szkoda górnicza:

 

pomoc prawna specjalistów od prawa geologicznego i kopalnianego, tel. 728838858 – w styczniu 2018 r.  w rejonie oddziaływania kopalni Ziemowit wielu mieszkańców Bierunia, w Chełmie Śląskim,  Imielina, Lędzinach i Mysłowicach odczuło silne wstrząsy, które mogły mieć wpływ na grunty rolne oraz zabudowania.

 

 

Jak uzyskać odszkodowanie za szkody górnicze? – Niestety w województwie Śląskim szkody górnicze to codzienność. Popękane ściany, przechyły budynków, zniszczone posadzki, spękane ogrodzenia, zalane grunty to wszystko mogą być szkody górnicze. Jednak w wielu przypadkach kopalnia działa na zwłokę, gdyż zgodnie z Ustawą prawo geologiczne i górnicze, poszkodowany ma określony czas aby zgłosić roszczenie o odszkodowanie za szkody górnicze do Sądu. Złożenie wniosku do kopalni nie przerywa biegu przedawnienia. Co więcej, trzeb złożyć roszczenie do właściwego podmiotu, a czasem okazuje się, że za dane szkody odpowiada inny podmioty niż ten, do którego zgłosiliśmy roszczenie.

 

W ubiegłym roku Skarb Państwa wypłacił ponad miliard złotych na odszkodowania za szkody górnicze, jednak tylko tym, którzy zachowali odpowiednią procedurę. Czy warto dzwonić i się prosić o swoje? Nasi prawnicy od lat prowadzą sprawy o odszkodowania za szkody górnicze i doskonale wiemy kiedy oraz o jakie odszkodowania można się ubiegać. Osoba niedoświadczona często godzi się na bardzo niekorzystną ugodę (zaniżone odszkodowanie, odszkodowanie bez stawki VAT, niepełne odszkodowanie za szkody górnicze, remont wykonany przez nierzetelną firmę wskazaną przez kopalnie).

 

Są też sytuacje, w których za szkody górnicze odpowiadają deformacje nieciągłe (nawet po wielu latach od zaprzestania prac zakładu górniczego mogą powstać szkody górnicze). Warto skorzystać z pomocy prawnej doświadczonych prawników, którzy wiedzą czym jest „Szkoda górniczaszkoda spowodowana działalnością zakładu górniczego„, jakie są objawy szkód górniczych i kiedy można ubiegać się o odszkodowanie. Roszczenie należy zgłosić w odpowiednim czasie, do właściwego podmiotu odpowiedzialnego za „nasze szkody” i nie można pozwolić aby pracownicy zakładu górniczego, pod pretekstem „zajętych terminów” wydłużali w czasie rozpatrzenie szkody górniczej. Sąd opiera się na opinii biegłego, który stwierdza, czy dane uszkodzenia są spowodowane pracą kopalni i jaka jest wartość szkód górniczych.

 

Czy prawnik specjalizujący się w szkodach górniczych jest drogi?  Czy proces o odszkodowanie za szkody górnicze jest drogi?

 

Pomoc doświadczonych prawników w odszkodowaniach za szkody górnicze, prawników Kancelarii Prawnej 24h jest uzależniona od końcowego sukcesu! Konsultacja prawna jest bezpłatna, a nasze honorarium jest uzależnione od końcowego wyniku, tzn. uzyskujemy % od odszkodowania, które Państwo otrzymają od kopalni lub Skarbu Państwa.

 

W sprawach o odszkodowanie za szkody górnicze opłata sądowa jest pokrywana przez Skarb Państwa, a nawet opłata za opinie biegłych pokrywa Skarb Państwa.

 

Jak uzyskać odszkodowanie za szkody górnicze?

Jeżeli Państwa nieruchomość została uszkodzona przez szkody górnicze w ostatnich latach (lub w ciągu ostatnich 5 lat szkody górnicze się powiększyły) to zapraszamy do bezpłatnej konsultacji prawnej

tel. 728 838 858 – biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

 

szkody górnicze ugoda

 

Zapoznaj się z treścią lokalnych informacji:

potężne wstrząsy w kopalni….

http://bierun.naszemiasto.pl/tag/wstrzas-chelm-slaski.html

będą kolejne wstrząsy i szkody górnicze…

http://www.serwislokalny.com/aktualnosci/61/beda-kolejne-szkody/

 

Kancelaria prawna 24h, tel. 728838858 szkody górnicze porady prawne, odszkodowania za szkody górnicze bezpłatna pomoc prawna, Kancelaria prawna specjalizująca się w odszkodowaniach za szkody górnicze, prawnik specjalizujący się w szkodach górniczych

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858

Odszkodowanie za szkody górnicze POMOC PRAWNA najlepszych prawników tel. 728 838 858 www.kancelariaprawna24h.pl
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,