Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Kancelaria Prawna – skuteczność Kancelarii i pomoc KancelariaPrawna24h.pl

Kancelaria Prawna 728 838 858

Kancelaria Prawna – czym zajmuje się Kancelaria Prawna i w jaki sposób może pomóc?

Kancelaria Prawna – czy Kancelaria Prawna 24h pomaga w sprawach Karnych, cywilnych, administracyjnych, w prawie pracy lub w sprawach z ustaw szczególnych?

Kancelaria Prawna 24h  – tel. 728838858

Kancelaria prawna – każdy Adwokat, Komornik, Notariusz, Radca Prawny, jest mrg prawa (może mieć dodatkowy tytuł naukowy tak jak w przypadku współpracujących z Kancelarią Prawną 24h prawnikami, np. tytuł dr – doktora). Jednak po wpisaniu się na listę korporacyjną (np. Adwokacką) prawnik staje się „ograniczony” wieloma zakazami (przykład: brak możliwości pracy za wynagrodzenie uzależnione od końcowego sukcesu). Dlaczego klient nie ma prawa domagać się, że zapłaci za usługę gdy uzyska pożądany efekt? Inny przykład to obowiązek zgłaszania Dziekanowi danej Izby Adwokackiej jeśli Adwokat miałby podjąć się sprawy przeciwko innemu Adwokatowi, bo tego wymaga „koleżeństwo”?! Podobne rozwiązania mają korporacje radcowskie, notarialne, komornicze… A z czego to wynika? Wystarczy przeczytać Uchwałę Naczelnej Rady Adwokackiej zwanej Kodeksem Etki, która pod „przykrywką uczciwości” zawiera tak wiele (w moim odczuciu zabezpieczeń interesów).

Kancelaria Prawna 24h – a co z problemem specjalizacji? Dlaczego lekarz okulista nie leczy problemów związanych z złamaniami kończyn, a Kancelaria Prawna Adwokacka (Radcy Prawnego) prawie zawsze przyjmie każdą sprawę (niezależnie od faktu, iż w danej Kancelarii jest tylko jeden prawnik, który na co dzień zajmuje się sprawami cywilnymi)? Jeszcze 4 lata temu Radcy Prawni nie mogli być obrońcami w sprawach karnych, a teraz z urzędu muszą bronić oskarżonych, chociaż sami przyznają, że nie czują się na siłach (przynajmniej wielu z nich), czy to jest uczciwe?

Kancelaria Prawna – ile razy zdarzyło się,  że mając problem prawny przychodzicie do Kancelarii Adwokackiej lub Radcowskiej i po przedstawieniu problemu prawnego otrzymujecie ogólne informacje, za które trzeba było zapłacić 200zł (za poradę prawną)? Potem zaliczka na potrzeb prowadzenia sprawy? Czy mówiono Wam, że są szanse na wygranie, a w czasie procesu stopniowano nadzieję „okoliczności się zmieniły”? Proces przegrany a prawnik mówi, „złożymy Apelację”. Na koniec okazuje się, że trzeba zapłacić jeszcze parę tysięcy złotych stronie przeciwnej? Czy to jest kodeks etyki?

Nasza Kancelaria powstała aby pomagać ale nasi prawnicy też muszą „z czegoś żyć”. Chcemy zarabiać, jednak pomagając uczciwie, bez rozbudzania złudnych nadziei. Kancelaria Prawna przyjmuje nawet bardzo trudne sprawy (to nas motywuje) gdy wierzymy, że uzyskać pozytywny rezultat sprawy, bo nie ma lepszej nagrody niż wygrany trudny proces dzięki wiedzy i poświęceniu wielu godzin na czytaniu orzeczeń sądowych oraz uzasadnień legislacyjnych.

Kancelaria Prawna prowadzi sprawy w oparciu o tajemnicę zawodową. Dobieramy prawnika (Adwokata, Radcę Prawnego a czasem Notariusza bądź Komornika) specjalizującego się w danej dziedzinie prawa (najlepszego z danej dziedziny, bo gdy wybierze słabego to nie zarobi na przegranym procesie). Nie jest związana z zakazami korporacyjnymi odnośnie pracy tylko za wyznaczone stawki (możliwość pracy za % od sukcesu).

Dzwoniąc do Kancelarii Prawnej 24h tel. 728838858 lub opisując swój problem na adres biuro@kancelariaprawna24h.pl. Nie zapłacicie za tzw. poradę prawną, bo każdą sprawę analizujemy bezpłatnie (co nie oznacza, że prowadzimy ją bezpłatnie), a zapewniam, że nasi zawodowi i doświadczeni prawnicy wygrywają milionowe procesy.

Kancelaria Prawna radzi: pamiętajmy, że na Każdego prawnika, np. Adwokata, Radcę Prawnego, Sędziego, Komornika, Notariusza można złożyć Skargę o postępowanie dyscyplinarne tak jak na Lekarza lub pielęgniarkę!

 

Kodeks Etyki Adwokackiej można pobrać z: http://www.nra.pl/dokumenty.php

 

Kodeks Etyki Radcy Prawnego i Regulamin wykonywania zawodu

Kancelaria Prawna, dobry adwokat z Katowic, dobry adwokat z, najlepszy radca prawny z, najlepsza kancelaria prawna z, dobry prawnik z Gliwic, dobra pomoc prawna