Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Jak ustalić swoje długi? Skorzystaj z pomocy prawnej.

Kancelaria Prawna 728 838 858

W jaki sposób ustalić swoje długi? Jak dowiedzieć się czy wierzyciel mnie pozwał? Gdzie można uzyskać informacje o nakazach zapłaty? Skorzystaj z pomocy Kancelarii Prawnej skutecznej w walce z egzekucją!

Umorzenie długów – ustalenie długów – jak ustalić długi mieszkając za granicą?

 

Prawie 2 miliony osób ma długi, których nie jest wstanie spłacać, a jedynie około 2% rocznie skutecznie się oddłuża, dlaczego? Dlaczego tak mało osób korzysta z dobrodziejstwa prawa polegającego na umorzeniu zadłużenia? Doświadczenie prawników Kancelarii Prawnej 24h (Kancelaria skutecznie realizująca oddłużania osób i firm) podpowiada, że powodem bierności dłużników najczęściej jest:

 

 • brak świadomości możliwości oddłużenia       firma od długów
 • depresja spowodowana własną sytuacją życiową
 • brak nadziei na rozwiązanie problemów
 • obawa przed ujawnieniem problemów i oszukiwanie samego siebie
 • trudności w ustaleniu swoich zobowiązań, wielkości długów i wierzycieli
 • „rzekomy” brak czasu na ustalenie własnej sytuacji finansowej
 • niechęć do ustalenia swojej tragicznej sytuacji faktycznej
 • pogląd, że oddłużenie jest niemożliwe lub bardzo kosztowne

 

Czy na prawdę tak trudno ustalić wielkość swoich zobowiązań (długów)? Czy są możliwości aby „ktoś” za nas mógł ustalić kto próbuje wyegzekwować dług i czy robi to zgodnie z obowiązującym prawem? Oczywiście TAK! A dodatkowo możemy dokonać analizy prawnej jak najskuteczniej rozwiązać Twoje problemy (np. finansowe). Kancelaria Prawna 24h od lat specjalizuje się w oddłużaniu i dzięki wieloletniemu doświadczeniu prawników specjalizujących się w oddłużaniu może:

 

gdzie mam długi

 • ustalić, czy dana osoba (lub firma) jest wpisana do Krajowego Rejestru Dłużników  
 • czy ma zobowiązania wobec instytucji finansowych (długi bankowe)
 • czy wobec danej osoby (bądź firmy) wydano nakaz zapłaty
 • czy obecnie toczy się postępowanie o wydanie nakazu zapłaty

 

Po ustaleniu stanu faktycznego Kancelaria Prawna 24h może dokonać analizy prawnej czy są możliwość dokonania restrukturyzacji zadłużenia bądź ogłoszenia upadłości konsumenckiej aby pozbyć się zadłużenia i egzekucji komorniczych oraz jak należy postępować aby zobowiązania nie rosły (odsetki nie były naliczane).

Z doświadczenia wiemy, że osoby będące w tzw. spirali zadłużenia przestają kontrolować swój poziom zadłużenia. Nie odbierają korespondencji lub ją niszczą. Często zaciągają kolejne pożyczek i nie regulują bieżących zobowiązań. Gdy sytuacja staje się na prawdę tragiczna trudno myśleć racjonalnie. Dłużnicy bardzo często korzystają z możliwości wyjazdu zarobkowania „za granicą” i wydaje się, że nie ma problemu zadłużenia. Jednak wierzyciele tak nie myślą i sprzedają dług nawet przedawniony, a brak odpowiedzi na pozew (lub sprzeciwu do nakazu zapłaty) doprowadza do sytuacji, w której Komornik dokonuje egzekucji nawet poza granicami RP.  czy warto się łudzić, że problemów nie ma?

 

pomoc dla dłużników

 • chcesz ustalić czy „ktoś” Cię pozwał?  
 • chcesz wiedzieć czy jesteś dłużnikiem?
 • chcesz wstrzymać egzekucje?
 • chcesz mieć pełnomocnika do odbierania korespondencji?
 • chcesz aby Twoja sytuacja finansowa byłą jasna?
 • chcesz kompleksowo rozwiązać swoje problemy prawne?
 • chcesz rzetelnej analizy możliwości prawnych?
 • chcesz aby profesjonaliści negocjowali Twoją sytuację za Ciebie?

 

Oferujemy usługi polegające na ustaleniu zobowiązań finansowych i rzetelnej analizy możliwości prawnych (czasami wystarczą negocjacje, czasami pozew przeciw-egzekucyjny, a czasami postępowanie upadłości konsumenckiej). W wielu przypadkach negocjacje doświadczonych prawników są wystarczające, bo firmy windykacyjne inaczej podchodzą do niedoświadczonej (w negocjacji długów) osoby, która próbuje się „dogadać”, a zupełnie inaczej do Kancelarii Prawnej, która w przypadku braku chęci porozumienia się co do restrukturyzacji, może złożyć (w imieniu dłużnika) wniosek o upadłość konsumencką. Wniosek o upadłość, który będzie skutkował umorzeniem długów na podstawie postanowienia Sądu. My wiemy, które długi są zobowiązaniem niemożliwym do podważenia, a które wyroki / nakazy zapłaty lub egzekucje można wstrzymać, a nawet oddalić. Jesteśmy skuteczni i niedrodzy!

Kancelaria Prawna 24h –  siedziba Katowice Al. W. Korfantego 51 (pomoc również online) – filie w Warszawie, Gliwicach i w Rudzie Śl. Wystarczy opisać nam swój przypadek lub zadzwonić do nas a otrzymacie pełne informacje w jaki sposób możemy pomóc.

 

nakazy zapłaty

 

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858