Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Firma nie chce Ci zapłacić?

Kancelaria Prawna 728 838 858

Masz problem z odzyskaniem należności? Skorzystaj z pomocy skutecznej windykacji Kancelarii Prawnej 24h, tel. 728-838-858

 

windykacja skutecznaSkuteczna windykacja należności – pomagamy w odzyskiwaniu zaległych płatności. Aby uzyskać nakaz zapłaty musisz ponieś koszty procesu, a Kancelaria Prawna 24h jest wstanie odzyskać należności bez procesu

tel. 728838858

 

Zaległości w płatnościach ma coraz więcej firm. Często przedsiębiorca dysponuje środkami pieniężnymi jednak woli je inwestować niż uregulować swoje zobowiązania. Wiele osób przepisuje swój majątek na inne osoby i nie obawia się postępowania komorniczego, bo rzekomo nic nie ma.

 

Jak odzyskać pieniądze? Nasze usługi windykacyjne to skuteczna pomoc w odzyskaniu zaległości w zamian za % odzyskanej sumy. Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą lub osoba prawna (np. sp. z o.o.) może ignorować nakaz zapłaty. Dlatego my zaczynamy od zupełnie innych rozwiązań. Jeśli firma nie spłaci swojego długu to w wyniku naszych działań jej majątkiem może zarządzać syndyk, a w końcowym efekcie może się okazać, że spółka zostanie zlicytowania (w tym prawa do domeny). W skrajnych sytuacjach możemy wyegzekwować zakaz prowadzenia działalności gospodarczej.

 

W praktyce nasze działanie jest bardzo skutecznym sposobem aby dany przedsiębiorca jednak zdobył środki na spłatę długu i to bez konieczności kierowania sprawy do Sądu.

 

Windykacja długów” – Zaczynamy od sprawdzenia danego przedsiębiorcy w bazach długów oraz w rejestrze dofinansowań, a następnie podejmujemy kroki mające na celu zmotywowanie do zapłaty zaległości.

 

Proszę pamiętać, że roszczenia wynikające z działalności gospodarczej przedawniają się po upływie 3 lat. Dlatego jeśli Twoja wierzytelność pochodzi z działalności gospodarczej (nawet jeśli dłużnikiem jest osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej) to musisz się spieszyć, aby nie narazić się na zarzut przedawnienia. To ważne, zwłaszcza z uwagi na nowy projekt Ministerstwa Sprawiedliwości, który wprowadza zasadę, że przedawnienie Sąd będzie usiał uwzględnić z urzędu, a nie jak dotychczas tylko an zarzut.

 

Czy ryzykujesz sprawdzając naszą skuteczność? Oczywiście nie, bo zarabiamy tylko wtedy, gdy Ty odzyskasz swoje pieniądze. I co ważne nie ponosisz kosztów sądowych. Oczywiście gdyby próba przedsądowego wezwania do zapłaty nie powiodła się (co rzadko się zdarza – zazwyczaj w sytuacji, gdy dłużnika rzeczywiście nie ma środków pieniężnych) to możemy kompleksowo zająć się Twoją sprawą, wraz z postępowaniem sądowym – ostateczną decyzję zawsze podejmuje klient.

 

Kancelaria Prawna 24h, tel. 728838858, biuro@kancelariaprawna24h.pl – naszą siedzibę mamy w Centrum Katowic, a przedstawicielstwa również w Gliwicach i Warszawie – pomagamy także w formie online.

 

specjalista od pomyłek lekarskich

https://kancelariaprawna24h.pl/

 

 Zaległości w płatnościach? Nie wiesz jak odzyskać pieniądze? Czy istnieje windykacja bez sądu? Jeśli masz problem z odzyskaniem należności i chcesz się przekonać że można skuteczne egzekwować zaległości bez procesu to zadzwoń tel. 728838858 – skuteczna windykacja długów!