Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Zawiadomienie o zajęciu długu z przed lat …

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Otrzymałem zawiadomienie o zajęciu komorniczym, czy można złożyć sprzeciw? Źle doręczony nakaz zapłaty co robić? Komornik dokonał zajęcia dług z przed wielu lat co to zgodne z prawem? Bank przekazał moje pieniądze komornikowi jak je odzyskać?

Odpowiedzialność za długi z przed lat §

 

Wiele osób otrzymuje zawiadomienie o zajęciu komorniczym za długi z przed lat chociaż wcześniej nie otrzymali nakazu zapłaty. Często nie jesteśmy świadomi, że Sąd dokonał tzw. doręczenia zastępczego nakazu zapłaty, na adres pod którym od dawna nie mieszkamy. Są też sytuacje, w których pracodawca dokonał potrącenia z wynagrodzenia na zlecenie Komornika, a resztę pieniędzy bank oddał Komornikowi.

 

nakaz zapłaty prawnikKażdy przypadek jest inny, ale w wielu sytuacjach prawnicy Kancelarii Prawnej 24h, którzy specjalizują się w postępowaniu egzekucyjnym są wstanie pomóc w uchyleniu nakazu zapłaty  – Kancelaria Prawna tel. 728-838-858

 

Każdy przedsiębiorca (firma, bank, itd.) musi w ciągu 3 lat (co do zasady, bo są też wyjątki) od chwili wymagalności wierzytelności wnieść powództwo do Sądu aby uzyskać nakaz zapłaty (orzeczenie zasądzające). Jeżeli zmieści się w terminie to może dochodzić swoje roszczenie przez wiele lat, a każda czynność mająca na celu zaspokojenie roszczenia przerywa bieg przedawnienia (np. wniosek do Komornika). W ten sposób można dochodzić roszczeń nawet po 30 latach od wystąpienia długu.

 

Jednak w wielu przypadkach banku (firmy, firmy windykacyjne) wnoszą pozew zbyt późno lub nie dopełnią innych istotnych obowiązków wynikających choćby z ustawy kodeks postępowania cywilnego bądź z art. 6 kodeks cywilny.  To daje możliwość aby złożyć skuteczny sprzeciw do nakazu zapłaty. Proszę opisać nam swój przypadek (biuro@kancelariaprawna24h.pl) a dokonamy bezpłatnej analizy możliwości skutecznej pomocy prawnej (nie udzielamy porad na e-mail a dokonujemy analizy możliwości wygrania procesu). Ważne aby zachować ustawowe terminy, również w przypadku złożenia sprzeciwu lub wniosku o przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu od nakazu zapłaty.

 

zadłuzenie po rodzicachJak złożyć sprzeciw do nakazu zapłaty? W internecie znajdziemy wiele porad jak napisać sprzeciw do nakazu zapłaty. Jednak trzeba pamiętać, że jest wiele sposobów prawnych dochodzenia roszczeń i każde wymaga innej procedury, np. w przypadku nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym. Każdy przypadek wymaga podniesienia innych zarzutów aby sprzeciw do nakazu zapłaty został uznany przez Sąd. Trzeba wiedzieć do którego Sądu złożyć sprzeciw do nakazu zapłaty oraz czy sprzeciw musi być napisany na druku urzędowym. Często też musimy już wraz z sprzeciwem dołączyć odpowiedni wniosek, np. wniosek o przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu od wyroku nakazowego.

 

Niestety przepisy prawa bardzo często się zmieniają, a co za tym idzie obowiązują inne terminy przedawnień. Dlatego polecamy kontakt z Kancelarią Prawną specjalizującą się w postępowaniu egzekucyjnym oraz prawnikami specjalizującymi się w procedurze sądowej w postępowaniu cywilnym. Kancelaria Prawna 24h am doświadczenie i pomaga napisać skuteczny sprzeciw do nakazu zapłaty lub pozew o zapłatę w postępowaniu upominawczym. Kancelaria Prawna ma swoją siedzibę w Katowicach (tel. 728-838-858 w godz. 8:00 do 20:00) ale pomaga też w formie online 24h biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

Nie obawiaj się kosztów, z pomocą prawnika specjalizującego się w nakazach zapłaty jesteś wstanie uchylić się od zapłaty nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, które Komornik może egzekwować nawet przez wiele lat!

 

https://kancelariaprawna24h.pl/

kancelaria adwokacka Katowice

 

Długi z przed lat § pomoc prawna https://kancelariaprawna24h.pl/nakaz-zaplaty-sprzeciw/

 

 

 

 

 

Zawiadomienie o zajęciu długu z przed lat.

Jak złożyć skuteczny sprzeciw do nakazu zapłaty?

Skuteczny sprzeciw do nakazu zapłaty,

zawiadomienie o zajęciu komorniczym za długi z przed lat

Sąd dokonał doręczenia zastępczego nakazu zapłaty

Prawnicy specjalizują się w postępowaniu egzekucyjnym

wniosek do Komornika

Jak złożyć sprzeciw do nakazu zapłaty?

Do którego Sądu złożyć sprzeciw?

Doręczony nakaz zapłaty co robić? Komornik dokonał zajęcia dług z przed wielu lat co to zgodne z prawem? Bank przekazał moje pieniądze komornikowi jak je odzyskać?

Zajęcia komornicze czy to legalne?

Czy komornik miał prawo wziąć, czy można egzekwować dług z przed lat?

Dlaczego komornik dokonuje egzekucji bez nakazu zapłaty?

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858