Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Ile trwa rozwód

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Chcę szybko uzyskać rozwód, ile trwa proces rozwodowy?

 

rozwód procesDecyzja o rozwodzie musi być świadoma i bardzo przemyślana, gdyż orzeczenie sądowy rozwiązujący małżeństwo wpływa nie tylko na małżonków i ich sytuację rodzinną czy finansową. Sąd musi zdecydować o wielu kwestiach, a w przypadku, gdy nie ma porozumienia stron to sprawy bardzo się komplikują i mogą ciągnąć się latami, co również ma wpływ na koszt samego rozwodu. Kwestia winy strony ma znaczenie np. na możliwość domagania się alimentów przez małżonkę.

 

 

Na pytanie ile trwa rozwód nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Proces o rozwód może trwać 6 miesięcy a może 3 lata. Wszystko zależy od Sądu (ile ma spraw na biegu), rodzaju pozwu o rozwód (z orzekaniem o winie lub bez orzekania o winie, czy małżeństwo ma dzieci małoletnie, itd.). Znaczenie ma też, czy pozew o rozwód został prawidłowo napisany, uzasadniony i przesłany wraz z odpowiednimi załącznikami.

 

Opisz swój przypadek biuro@kancelariaprawna24h.pl lub zadzwoń do nas (tel. 728-838-858), a bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę!

Dysponujemy najlepszymi  prawnikami od spraw rozwodowych!

 

https://kancelariaprawna24h.pl/

dobry prawnik do rowodu

 

Rozwód pilnie? Z Kancelarią Prawna 24h będzie szybciej tel. 728838858!

 

Sprawy rozwodowe – zawsze najlepiej będzie jeśli obie strony chcą się porozumieć i zgadzają się na rozwód za porozumieniem stron, bez orzekania o winie (w przypadku posiadania małoletnich dzieci może od razu z pozwem rozwodowym ułożyć plan sprawowania pieczy nad dziećmi). W przypadku zgody obu małżonków nasza Kancelariach w ramach pozwu rozwodowego (bez dodatkowych opłat) sporządza odpowiedź na pozew dla drugiej strony, co znacznie ułatwia sam proces.

 

Jeżeli szukają Państwo najlepszego prawnika do sprawy rozwodowej to warto zadzwonić do Kancelarii Prawnej 24h

tel. 728-838-858

 

 

rozwody prawnik

 

Dysponujemy doświadczonymi specjalistami z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego!

 

 

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858