Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Oskarżony o

Kancelaria Prawna 728 838 858

Akt oskarżenia o oszustwo jak się bronić? Kradzież prądu czy można uniknąć procesu? Wyłudzenie kredytu pomoc prawna! Kradzież w sklepie jak uniknąć kary? Poświadczenie nieprawdy # Rozbój z …

 

Adwokat od trudnych sprawa karnych  najlepsza Kancelaria Prawna tel. 728838858

 

wyłudzenie pomoc prawnaKażdy oskarżony ma prawo do obrony i do póty, do puki nie udowodni się jego winy powinien być traktowany jak niewinny! Czy rzeczywiście tak jest? Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna. Bezpodstawnie stosowany areszt, przewlekłość postępowania, znudzony prokurator i sędzia zachowujący się jakby już miał napisany wyrok. Gorzej jeśli obrońca np. z urzędu nie ma czasu dla oskarżonego.

 

Oskarżenie z art. 286 kodeksu karnego (kk)… Oskarżony o wyłudzenie.. Akt oskarżenia o kradzież bądź zarzut z art… Każde przestępstwo to subsumcja zachowania lub zaniechania – stanu faktycznego w stosunku do norm prawnych. Norm, które są określone przede wszystkim w kodeksie karnym ale też w przepisach szczególnych. Do tego dochodzi trudna procedura i to nie tylko kodeksu postępowania karnego. Gromadzenie dowodów, ich zabezpieczenie i interpretacja to kolejne procesy.

 

Błędy na etapie procesu karnego!

 

Błąd na etapie gromadzenia dowodów lub ich analizy może zdeterminować końcowe orzeczenie. Oskarżonemu musi być udowodniona wina, a często też świadome działanie. A jednak analiza orzecznictwa wskazuje, że wiele osób postrzeganych jako przestępcy są skazywani bezpodstawnie. Posiadający właściwą obronę (nie tylko prawną) są wstanie uniknąć wyroku skazującego lub samej kary. Dlaczego na podstawie podobnego materiału dowodowego jedni zostają skazani a inni unikają kary?

 

Dobry Adwokat, dobry obrońca w procesie karnym!

 

dobry prawnik z KatowicRzekomo kluczowe badanie DNA może się okazać zupełnie mylnym tropem, gdyż choćby u „fryzjera” może pozostać nasz materiał DNA a następnie zostać przeniesiony do innych miejsc lub może być zanieczyszczony. Dobry obrońca, zaangażowany adwokat, który stale się szkoli jest wstanie „wyłapać” naruszenia. Naruszenia w procedurze postępowania karnego. Dla przykładu, większość tzw. alkomatów w instrukcji obsługi wymaga aby przed pomiarem podejrzany miał możliwość wypłukania jamy ustnej. Papieros, cukierek, a nawet zapach może zafałszować wynik pomiaru.

 

Wiele lat temu gdy studiowałem prawo, a następnie podczas aplikacji adwokackiej zauważyłem (m.in. na praktykach sądowych) zupełny brak zainteresowania ze strony Prokuratora, Sądu a co gorsza obrońców oskarżonego co naprawdę się zdarzyło i czy oskarżony na prawdę jest winny, a jak tak to w jakim stopniu. Wiele orzeczeń sądowych jest uzasadnianych na zasadzie „kopiuj wklej” (często uzasadnienie piesze inna osoba a nie sędzia wydający wyrok). Chcesz przykładu? W jednym postępowaniu karnym, w którym brałem udział oskarżony nie przyznał się do winy a sąd w uzasadnieniu skazał go i napisał, że oskarżony przyznał się do winy – właściwa obrona podczas procesu odwoławczego (z moim udziałem – Sąd Okręgowy w Gliwicach) spowodowała do uchylenia wyroku i przekazania go do pierwszej instancji, która uniewinniła oskarżonego!

 

Jak wybrać obrońcę do procesu karnego?

 

Dopiero od paru lat radcowie prawni mogę występować w procesie karnym jako obrońcy. Wcześniej nie mogli w wyniku czego wyspecjalizowali się w innych dziedzinach prawnych. Z chwilą dopuszczenia radców prawnych do procesu karnego w charakterze obrońcy nawet „byli zmuszani” z urzędu do obrony, do której w mojej ocenie nie byli przygotowani. Dla przykładu wspomnę o sprawie, na której zaobserwowałem jak radca prawnych (chyba z braku wiedzy) wyszedł gdy sędzia zapytała go jakim prawem chce być oskarżycielem posiłkowym i świadkiem jednocześnie (brak wiedzy sędzi lub ignorancja). Dla nieświadomych dopowiem, że procedura karna nie zabrania być oskarżycielem i świadkiem jednocześnie.

 

Jestem świadomy, że dla większości osób prawo jest zupełnie niezrozumiałe, a tym bardziej trudno wybrać prawnika specjalizującego się w danej dziedzinie – wiele prawników blokuje specjalizacje podobne jak w medycynie, dlaczego? . . .  Winny musi odpowiedzieć za swoje czyny, a nie winny nie może zostać skazany tak jak miało to miejsce w przypadku Pana Tomasza Komenda.

 

Nie będąc związany korporacją adwokacką bądź radcowską stworzyłem Kancelarię Prawną do której współpracy zaprosiłem najlepszych Adwokatów Radców prawnych, Doradców Podatkowych i Detektywów. Udział psychologów, a nawet dronów w celach zbierania materiałów dowodowych pozwala nam na zebranie najlepszego materiału w celu ustalenia sprawców przestępstw bądź obrony.

 

 

Jeśli szukasz najlepszej pomocy prawnej, uczciwej porady bądź obrony w sprawie karnej zadzwoń

728 838 858

Nasza analiza prawna jest bezpłatna (analiza nie jest poradą) !

Obsługa prawna i obrona prawna Kancelaria Prawna 24

 

Nasz cel ⇔ Pomoc prawna

 

Nie pracujemy za darmo, a zdaniem wielu jesteśmy drodzy bo najlepsi, ale oferujemy raty.

 

Jeśli chcesz taniego prawnika masz prawo do obrony z urzędu.

 

Oferujemy uczciwą i najlepszą:

Pomoc prawna w sprawach karnych http://www.kancelariaprawna24h.pl

 

Kancelaria Prawna 24h

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858