Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

kredyt frankowy pozew

Kancelaria Prawna 728 838 858

Umowa kredytowa w Frankach, jak pozwać bank? Mam kredyt frankowy i chcę pozwać bank, od czego zacząć aby odzyskać nadpłacone odsetki? Jak pozbyć się kredytu frankowego? Gdzie złożyć pozew frankowy? Ugoda z bankiem w sprawie kredytu frankowego.

 

Kredyt frankowy pozew frankowiczów po wyroku TSUE

 

kredyt denominowany pozewPo wyroku Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu C-260/18, wszyscy chcą pozywać banki. Prawnicy Kancelarii Prawnej 24h specjalizują się w prawie bankowym i od lat zajmowali się pozwami przeciwko bankom, odnosząc sukcesy nawet przez wyrokiem TSUE. Oczywiście teraz będzie łatwiej, ale co kredytobiorca frankowy może zyskać po wyroku Trybunału? Każdy kto ma kredyt denominowany bądź kredyt indeksowany może pozwać bank i sporo zyskać.

 

Dzięki orzeczeniu Trybunału sądy krajowy rozważą interesy stron w zakresie możliwości stwierdzenia nieważności umowy kredytowej, biorąc pod uwagę zasadę dyspozycyjności, stwierdzi nieważność umowy gdy konsument będzie tego żądał i godził się na ekonomiczne konsekwencje takiego rozwiązania. Wyrok TSUE oznacza możliwość unieważnienia umowy kredytowej lub zwrot części spłaconych pieniędzy. Sądy muszą kierować się dobrem klienta (konsumenta) i uwzględnić klauzule niedozwolone.

 

Obecnie dochodziło do sytuacji, w której po 10 lat spłaty kredytu w frankach (bądź Euro) kredytobiorca miał więcej do spłaty niż w chwili zaciągania kredytu. Taką umowę będzie można rozwiązać (unieważnić lub odwalutować). Co więcej można odzyskać już zapłacone pieniądze. Nie zawsze koniecznym jest pozew, nasza kancelaria pomoże Ci w sprawie ugody z bankiem w sprawie pzrewalutowania kredytu i odzyskania nadpłaconych odsetek.

 

Ile można zyskać pozywając bank z umowy frankowej?

 

odwalutowanie kredytuJeśli kredytobiorca wziął kredyt w Franku szwajcarskim w kwocie 500 000zł i spłaca go już ponad 12 lat to może odzyskać ponad 100 000zł tytułem zmniejszenie salda zadłużenia bez klauzul niedozwolonych. Pozywający banki frankowicze nie muszą się obawiać, że pozywając bank stracą dom bo będą musieli od razu oddać cały kredyt! Wystarczy przeczytać wnioski z opinii Rzecznika Generalnego TSUE z dnia 14.05.2019 r. Czy warto pozywać bank z umowy walutowej? Wystarczy podać przykład, że jeśli otrzymaliśmy kredyt w wysokości 250 000 i już spłaciliśmy 182 000 (zdaniem banku pozostało do spłaty jeszcze 240 000) to możemy odzyskać kwotę aż 67 000!

 

Jeśli masz kredyt indeksowy lub kredyt denominowany i zastanawiasz się czy pozwać bank to skontaktuj się z prawnikami specjalizującymi się w prawie bankowym, mającymi doświadczenie w pomocy frankowiczom. Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz i pamiętaj, że nasza zarobek w większości jest uzależniony od Twojego sukcesu. Dlatego zrobimy wszystko abyś jak najszybciej zyskał najwyższą z możliwych kwot!

 

Pomoc w przewalutowaniu kredytu tel. 728 838 858

 

Adwokat

 

Pozew przeciwko bankowi na terenie całej Polski Kancelaria Prawna  §

odwalutowanie kredytu prawnik tel. 728 838 858

 

 

Pomożemy Ci zawrzeć ugodę w sprawie kredytu „frankowego” lub pozwać bank!

Wzór pozwu frankowego, gdzie złożyć pozew frankowy, jak napisać pozew frankowy – przedawnienie w sprawie kredytu frankowego.

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858