Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Odszkodowanie za spękane ściany, kto odpowiada za szkody?

Kancelaria Prawna 728 838 858

Po wstrząsach w kopalni powstały spękania ścian, od kogo domagać się odszkodowania za szkody górnicze? Do kogo zgłosić roszczenie uszkodzony dom w wyniku wstrząsów kopalni? Jak uzyskać odszkodowanie po wstrząsach w kopalni?

 

Ziemia się zatrzęsła i w domu pojawiły się pęknięcia.

 

odszkodowani po wstrząsach w kopalni

Pomoc prawna dla poszkodowanych przez kopalnie tel. 728 838 858

 

Silne wstrząsy wywołały spękania ścian w domach, czy odszkodowanie należy się od ubezpieczyciela czy od kopalni? W woj. Śląskim stale odczuwane są wstrząsy wywołane ruchem zakładu górniczego, po których dochodzi do uszkodzeń nieruchomości. Poszkodowani zgłaszają się do swoich ubezpieczalni, które odmawiają wypłaty odszkodowania twierdząc, że to szkody górnicze. Kopalnia zaś odmawia wypłaty odszkodowania lub długim oczekiwaniu proponuje bardzo zaniżoną kwotę jako ugodę.  Jak uzyskać odszkodowanie za szkody górnicze?

 

Umów się na bezpłatną konsultację prawną z prawnikami specjalizującymi się w prawie górniczym i odszkodowaniach tel. 728 838 858

 

Stale słyszymy o: silnym wstrząsie w kopalni Budryk, silne wstrząsy w Ornontowicach, potężne wstrząsy w Knurowie,  ziemia się zatrzęsła w Katowicach, domy się zatrzęsły w Mikołowie… Większość wstrząsów ma negatywne skutki na nieruchomości. Uszkodzenia budynków i gruntów po wstrząsach w kopalni należy zaliczyć do szkód górniczych za które należy się odszkodowanie. Prawo geologiczne i górnicze jasno określa termin, w którym kopalnia ma obowiązek ustosunkowania się do roszczeń poszkodowanych. Niestety prawie zawsze dochodzi do przekroczenia ustawowego terminu 30 dni. Każdy którego nieruchomość lub ruchomość została uszkodzona w skutek wstrząsów, szkód górniczych ma prawo do godziwego odszkodowania pieniężnego. Kancelaria Prawna 24h dysponuje zawodowymi prawnikami od lat specjalizującymi się w odszkodowaniach za szkody górnicze i pomoże Ci przebrnąć przez całą procedurę, a nawet zrobi to za Ciebie.

 

W Twoim domu po wstrząsach w kopalni powstały spękania ścian? Nie wiesz od kogo domagać się odszkodowania za szkody górnicze? Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania za szkody górnicze? Chcesz uzyskać odszkodowanie po wstrząsach w kopalni?

 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację prawną w sprawie szkód górniczych tel. 728 838 858

https://kancelariaprawna24h.pl/szkody-gornicze/

 

szkody górnicze przedawnienie

Szkody górnicze pomoc prawna tel. 728 838 858

 

Każdemu należy się odszkodowanie za spękane ściany. Spękana elewacja po wstrząsach w kopalni to podstawa do wypłaty odszkodowania za szkody górnicze!

 

Masz prawo do odszkodowania za szkody górnicze – prawa poszkodowanych przez szkody górnicze – bezpłatna konsultacja prawna w sprawie szkód górniczych tel. 728 838 858

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858