Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Kradzież pieniędzy z kont bankowych

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Atak hakerów na konta bankowe. To już kolejne ataki hakerów i pieniądze znikają z rachunków bankowych bez autoryzacji przelewów przez właścicieli rachunków.

 

Okradziono moje konto bankowe w banku Santander. Hakerzy okradli rachunek w mBanku. Jak odzyskać pieniądze skradzione przez hakerów?

 

 

okradziono konta bankowe

„Ktoś przejął kontrolę nad naszym nr telefonu, odczytał sms-y z kodami do autoryzacji przelewów i okradł nasz konto bankowe„.  „Chyba wgrano nam wirusa i z konta zniknęły wszystkie pieniądze”. „Ktoś wykonał przelewy z mojego rachunku internetowego i wziął pożyczkę na mój rachunek„. „Jak odzyskać nasze pieniądze skradzione przez hakerów? Bank każe nam czekać na odpowiedź„. „Fałszywy sms a ja zrobiłam dopłatę teraz bank nie chce mi oddać pieniędzy”. Czy warto pisać do Rzecznika Finansowego?

 

 

Dzisiaj znowu rozdzwoniły się telefony naszej Kancelarii z prośbą o pomoc. Wiele zrozpaczonych osób prosi o pomoc bo zostali okradzeni z wszystkich pieniędzy, a nawet „ktoś” bez ich autoryzacji zaciągnął kredyt przez internet. Jedna z poszkodowanych dopiero po czasie zauważył sms-y z kodami autoryzacji przelewów, których sam nie wykonał. Haker przejął kontrolę nad telefonem i okradł konto internetowe. Niestety procedura bankowa jest bezwzględna, jednak prawo stoi po stronie właścicieli rachunków bankowych. Można odzyskać skradzione pieniądze bezpośrednio od banku.

 

 

napad na rachunek bankowyKancelaria Prawna 24h to zespół prawników specjalizujących się w prawie bankowym i możemy Ci pomóc odzyskać Twoje środki pieniężne, jeżeli nie autoryzowałeś przelewu. Jeżeli sama nie dokonałaś autoryzacji to możesz odzyskać swoje pieniądze. Pomoc prawna w sprawach z zakresu nieautoryzowanych transakcji tel. 728-838-858. Niestety ataków hakerów jest tak wiele, ze nie zawsze możemy odebrać telefonu, ale zawsze możesz nam opisać swój przypadek biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

 

prawo bankowe Prawo bankowe określa obowiązki banków, które nie powinni się zasłaniać śledztwem Policji. Jak podkreśla  Ministerstwo Finansów Banki określane są mianem instytucji zaufania publicznego i mają gwarantować bezpieczeństwo oraz stabilność systemu finansowego. Obowiązujące normy prawne nakładają na banki wysokie standardy obsługi, dzięki czemu klient nie pozostaje bezradny. Podjęcie odpowiednich kroków przy wykorzystaniu dostępnych instrumentów prawnych umożliwia rozwiązanie sprawy w sposób pozytywny dla klienta.

 

 

Jeżeli okradziono Twój rachunek bankowy to skorzystaj z pomocy specjalistów od prawa bankowego.

 

Kancelaria Prawna 24h działa na terenie całej Polski, a nasz telefon jest czynny w godz. 7:00 21:00 – nieautoryzowane transakcje to nasza specjalność:

728-838-858

 

https://kancelariaprawna24h.pl/

 

konto bankowe okradzione

 

Pomoc prawna dla okradzionych przez hakerów – pomoc prawna w odzyskaniu pieniędzy skradzionych w wyniku nieautoryzowanych transakcji https://kancelariaprawna24h.pl/nieautoryzowane-transakcje/