Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Wyłudzono moje dane i straciłem wszystkie pieniądze

 

Komu zgłosić kradzież pieniędzy z rachunku bankowego? Jak zmusić bank do zwrotu skradzionych pieniędzy z konta? Czy Policja odzyska moje pieniądze zrabowane przez hakera? Cyberprzestępczość pomoc prawna tel. 728 838 858

 

Wyłudzenie danych bankowych i kradzież pieniędzy z konta.

 

wyłudzenie danych konta

Kancelaria Prawna 24h tel. 728 838 858

 

Coraz więcej ofiar ataków hakerów i pytań jak zmusić bank do zwrotu skradzionych pieniędzy. Kancelaria Prawna zapewnia rzetelną i skuteczną pomoc prawną ofiarom cyberprzestępczości. Jeśli przyczyniłeś się do przejęcia kontroli nad Twoim rachunkiem bankowym ale nie Ty wykonałeś przelew to jesteśmy wstanie odzyskać 100% skradzionych pieniędzy.

 

Czym jest wyłudzenie danych do autoryzacji przelewów? Sposobów jest wiele i o ile 3 lata temu zgłoszeń mieliśmy około 5 dziennie to obecnie dziennie odbieramy około 50 telefonów od przerażonych osób, którzy stracili wszystkie pieniądze przez atak hakerów. Prosimy uważać, bo obecnie cyberprzestępcy w celu przejęcia kontroli nad kontem bankowym (lub wyłudzenia pieniędzy np. z kart płatniczych):

 

– fałszywy sms o wygenerowaniu kodu do otwarcia skrzynki paczkomatowej;

– fałszywy sms o dopłacie do przesyłki kurierskiej lub sms o opłacie za dezynfekcję / fałszywy e-mail od hakera;

– wyłudzenie danych do płatności kartą np. poprzez rzekome płatności OLX lub Facebook;

– wyłudzenie danych do karty za pomocą telefonu od banku bądź złodziej dzwoni na nr telefonu ofiary podając się za pracownika banku i twierdząc, że ktoś włamał się na konto – aby zablokować lub odzyskać wyłudzone pieniądze ofiara cyberprzestępstwa ma pilnie odebrać e-mail i wejść w link  przesłany w celu blokady środków (tak na prawdę to właśnie następuje wyłudzenie danych do konta bankowego);

– fałszywa strona banku / fałszywa strona OLX, bądź wirus przez którego haker wyłudza dane do autoryzacji przelewów;

– „straciłem wszystkie pieniądze przez e-mail z fakturą która okazałą się wirusem” / pliki wyglądające jak faktury od sprzedawcy;

– wiele osób zgłasza kradzież pieniędzy z konta po podłączeniu „TeamViewer” bądź  „QuickSupport”, a jeszcze więcej traci swoje pieniądze przez AnyDesk tzn. dają się oszukać na „bajkę”, że aby mogli otrzymać swój zysk muszą podłączyć się do jednego z ww. po czym tracą wszystkie pieniądze zgromadzone na koncie.

 

Kradzież pieniędzy z rachunku bankowego to jedno, bo haker przejmując kontrolę nad kontem nie tylko wypłaca pieniądze z lokal, z rachunku osobistego, ale często też oszuści zaciągają kredyt lub kradną pieniądze również z tzw. limitu (otwarta linia kredytowa), a bank domaga się spłaty zadłużenia od właściciela rachunku. Haker okrada rachunki bankowe ale cyberprzestępcy często wyłudzają pieniądze z kart, dlatego zwróćmy szczególną uwagę gdzie wpisujemy dane do karty kredytowej (płatniczej).

 

Straciłem wszystkie pieniądze, do kogo zgłosić kradzież pieniędzy z konta?

 

komu zgłosić kradzież pieniedzy z konta

 

Kto może pomóc odzyskać wyłudzone pieniądze? Mechanizm jest prosty, haker przejmuje kontrolę nad rachunkiem bankowym (złodziej wyłudził dane do karty). Następnie dodaje osobę zaufaną do konta lub zmienia nr telefonu do autoryzacji przelewów. Złodziej wykonuje przelewyhaker czyści konta bankowe, a jeśli może zaciąga kredyt i również wpłaca wszystkie pieniądze na rachunek, który wcześniej kupił lub otworzył na fikcyjną osobę (tu prosimy uważać komu podajemy dane z dowodu, aby na nas nie został otworzony rachunek służący do wyłudzeń pieniędzy z kont bankowych). Okradziona osoba czasami już po paru minutach orientuje się, że ktoś wykradł pieniądze z rachunku bankowego i niezwłocznie dzwoni do banku. Bywa, że podczas rozmowy z pracownikiem banku nadal są wyprowadzane środki z konta. Okradziona przez hakera wieży, że bank zablokuje pieniądze i odzyska pieniądze skradzione przez hakera. Wiele poszkodowanych ma nadzieję, że Policja pomoże ująć hakerów. Niestety rzeczywistość jest brutalna dla poszkodowanych przez hakerów. Bank 99% przypadku uznaje wine właściciela rachunku i odmawia uznania reklamacji (odmawia zwrotu pieniędzy wyłudzonych przez hakerów), a Policja po czasie umarza śledztwo z braku możliwości ujęcia sprawców.

 

 

Wieloletnie doświadczenie naszych Adwokatów specjalizujących się w prawie bankowym pozwala nam stwierdzić, że na podstawie prawa bankowego i dyrektyw UE jesteśmy wstanie odzyskać 100% środków skradzionych przez hakera. Konsultacja w sprawie kradzieży pieniędzy z rachunku bankowego jest bezpłatna. Jeśli bank twierdzi, że to Twoja wina i odsyła Cię do Policji lub Rzecznika Praw Finansowych to nie marnuj czasu aż roszczenie się przedawni (na czym bankowi zależy).

 

Eksperci w sprawach wyłudzenia pieniędzy z konta bankowego

tel. 728 838 858

http://www.KancelariaPrawna24h.pl

Cyberprzestępczość pomoc prawna na terenie całej Polski !!!

 

specjaliści prawa bankowego

Pomożemy Ci odzyskać pieniądze – tel. 728 838 858

 

Wyłudzenie danych konta – infolinia dla osób okradzionych przez hakera