Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Phishing fałszywa strona banku!

Kancelaria Prawna 728 838 858

Fałszywa strona banku, phishing jak odzyskać skradzione pieniądze? Kancelaria Prawna 24h pomaga odzyskać skradzione pieniądze osobom, którym hakerzy ukradli wszystkie oszczędności – pomożemy i Tobie » Specjaliści od prawa bankowego tel. 728838858

 

Phishing czyli fałszywa strona banku, jak odzyskać skradzione pieniądze?

 

okradł mnie hakerKradzież pieniędzy z konta poprzez phishing to nie koniec świata. Bank odmawia uznania reklamacji z uwagi na „Phishing”, ale możesz odzyskać wszystkie skradzione pieniądze.

 

 

Czym jest „Phishing”?fałszywe strony bankowePhishing to metoda oszustwa, którą wykorzystują cyberprzestępcy, podszywając się pod inną osobę lub instytucję. Celem phishingu jest  wyłudzenie określonych informacji lub nakłonienie ofiary do określonych działań.

 

Uwaga na fałszywe strony banku, czytamy każdego dnia w komunikatach banków. Jednak czy aby nie banki odpowiadają za pieniądze klientów? Czy to klient stworzył stronę bank, którą hakerzy tak łatwo podrobili?

 

skuteczna pomoc prawnaUstawa prawo bankowe jasno określa odpowiedzialność banku. Niestety, chociaż bank odpowiada za pieniądze klienta to jednak w większości banki odmawiają uznania reklamacji nieautoryzowanych transakcji, a Policja umarza „sprawę” z powodu braku możliwości wykrycia sprawców.

 

Z naszych obserwacji wynika, że 98% reklamacji nieautoryzowanych transakcji jest nieuznawanych przez bank. Skuteczność naszej kancelarii wynosi 99%, więc dlaczego banki zwracają pieniądze dopiero po wyroku sądu?

 

Koszt procesu, obsługi prawnej i czas oczekiwania na wyrok powoduje, że wielu klientów rezygnuje z pozwu. Taki stan prowokuje banki do odmowy uznania reklamacji. poza tym, kto lubi płacić pieniądze, zwłaszcza iż faktycznie to nie bank okradł nas.

Okradziona przez fałszywą stronę banku

 

Wirus, phishing, fałszywa strona banku, nieautoryzowana transakcja, kredyt wyłudzony przez hakera – skorzystaj z pomocy specjalistów od prawa bankowego. Odzyskaj swoje pieniądze wraz z odsetkami!

 

Kancelaria Prawna 24h pomoc dla okradzionych przez hakerów na terenie całej Polski

tel. 728 838 858

 

Jeśli chcesz aby specjaliści od prawa bankowego dokonali bezpłatnej analizy, czy masz szansę odzyskać pieniądze skradzionych z rachunku bankowego, to:

– na adres biuro@kancelariaprawna24h.pl wyślij, jedną wiadomość e-mail (nie dziesięć a jedną kompletną), w której w treści opiszesz swój przypadek i podasz nr telefonu dla kontaktu z adwokatem (pamiętaj że z Twoim potencjalnym pełnomocnikiem musisz być szczery);

– do wiadomości dołącz (w pdf lub jpg a nigdy nie w paczkach ZIP lub RAR)

a) umowę prowadzenia rachunku bankowego oraz regulamin do rachunku (wystarczy pobrać go przez internet lub poprosić obsługę w oddziale banku);

b) jeśli cyberprzestępca wziął kredyt na Twój rachunek to dołącz kopie/odpis tej umowy kredytowej jednak doradzamy aby nie spłacać kredytu wziętego przez hakera;

c) wyciąg z dnia kradzieży, tzn. przelewy które nie Ty wykonałeś, a oszust za Ciebie;

d) negatywną odpowiedź banku – bank odmówił uznania reklamacji;

e) kopie lub zdjęcie zeznań złożonych w Policji lub Prokuraturze (wystarczy poprosić policjanta o ksero lub możliwość zrobienia zdjęcia albo napisać wniosek o kopie zeznań).

Po otrzymaniu ww. wiadomości e-mail w sprawie oszustwa internetowego w ciągu 48h Kancelaria Prawna dokonuje analizy możliwości zwrotu pieniędzy ukradzionych z kont bankowych / możliwości umorzenia kredytu wziętego przez hakera. Jeśli szanse na odzyskanie pieniędzy są powyżej 75% otrzymują Państwo ofertę prowadzenia Waszej sprawy bez względu w jakim mieście w Polsce będzie się odbywała. Adwokat reprezentuje Was bez konieczności udziału w sprawie – od otrzymania pełnomocnictwa do zwrotu środków skradzionych przez hakera lub umorzenia kredytu wziętego przez oszustów.

 

Phishing pomoc prawna – fałszywa strona banku pomoc prawna https://kancelariaprawna24h.pl/nieautoryzowane-transakcje/

 

kancelaria prawna 24

 

Dlaczego bank nie chce uznać reklamacji kradzieży pieniędzy z konta? Jakie są szanse na odzyskanie pieniędzy skradzionych przez hakerów? Zalogowałem się na fałszywą stronę banku i okradli mnie!

Pomoc prawna dla oszukanych przez hakerów http://www.kancelariaprawna24h.pl