Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Telefon od oszustów i kredyt wzięty przez hakera

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Fałszywa infolinia banku to częsty problem w ostatnich miesiącach, w skutek czego oszuści okradają konta bankowe. Czasami złodzieje udają policjantów, ale efekt jest taki sam i wielokrotnie na koncie pozostaje kredyt. Jak unieważnić kredyt wzięty przez oszustów?

Co zrobić po stwierdzeniu oszustwa?

 

oszustwo na telefon

Pomoc prawna Kancelaria Prawna 24h

Pamiętaj, że pracownik banku lub policji nigdy nie będzie wymagał od Ciebie (przez telefon) zainstalowania aplikacji lub wzięcia kredytu aby spłacić inny kredyt. Oszuści dzwonią wielokrotnie, a na naszym telefonie wyświetla się wiarygodny nr telefonu. Nie daj się nabrać i rozłącz się, a w przypadku wątpliwości udaj się do oddziału banku lub sam zadzwoń do banku ale nie na ten sam nr tel. z którego do Ciebie dzwoniono.

 

Niestety czasami nawet najmądrzejszy da się wmanewrować i z konta zniknął pieniądze. Hakerzy i oszuści wiedzą jak manipulować by okraść konta bankowe. Jeśli stwierdzisz, że faktycznie z rachunku bankowego zniknęły pieniądze lub oszust wyłudził Twoje dane bankowe i wziął na Ciebie kredyt, pilnie zadzwoń do nas tel. 728 838 858 lub zapoznaj się z naszą informacją: pomoc prawna dla ofiar oszustw bankowych

 

W przypadku wyłudzenia kredytu bankowego przez oszustów lub stwierdzenia że daliśmy się oszukać przez co okradziono konto bankowe musisz być świadomy, że banki prawie zawsze odmawiają uznania reklamacji uznając winę klienta. Jeśli oszust weźmie kredyt na Ciebie a Ty niezwłocznie zawiadomisz bank o włamani na konto to i tak bank będzie się domagał spłaty kredytu przez właściciela rachunku bankowego.

 

Czy muszę spłacać kredyt zaciągnięty przez oszusta?

 

Wiele osób zadaje pytanie dlaczego mam spłacać kredyt wzięty przez hakera. Zgodnie z prawem bankowym oraz licznymi orzeczeniami sądowymi bank powinien unieważnić kredyt, jeśli to nie Ty chciałem go wziąć i jako konsumentowi nie doręczył CI w sposób trwały niezbędnych informacji prawnych. Nasza kancelaria prawna od lat za pomocą zespołu prawników (adwokatów i radców prawnych) w wyniku procesu odzyskuje pieniądze skradzione z kont bankowych. Pomagamy unieważnić kredyt wzięty przez oszustów. Jednak bardzo ważne, aby zanim zgłosicie reklamacje do banku (również telefonicznie) skonsultować się z nami (tel. 728 838 858). To co powiecie w pierwszym kontakcie z bankiem oraz Policją może mieć kluczowe znaczenie dla dalszego postępowania.

 

Jeśli okradli Twoje konto bankowe, ktoś wyłudził na Ciebie kredyt skontaktuj się z nami

Kancelaria Prawna 24h tel. 728 838 858

 

oszust wziął na mnie kredyt

Prawnik od prawa bankowego tel. 728838858

 

Od late pomagamy odzyskać pieniądze skradzione z kąt bankowych i unieważnić kredyt (nawet jeśli bank stanowczo odmawia uznania reklamacji a kolejne odwołania nie przynoszą rezultatu), w sytuacjach gdy:

 

  • dałeś się oszukać na fałszywy telefon z banku
  • dałaś się oszukać na fałszywy telefon od Policji
  • udostępniłeś kod BLIK ale nie mając zamiaru do zaciągnięcia kredytu lub wypłaty pieniędzy
  • ktoś bez Twojej wiedzy i zgody wypłacił pieniądze z rachunku bankowego
  • ktoś wziął kredyt na Twoje nazwisko

 

https://kancelariaprawna24h.pl/2021/09/telefon-od-oszustow-i-kredyt-wziety-przez-hakera/

 

Czy można odstąpić od kredytu wziętego przez oszustów? Czy można anulować kredyt hakera?