Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

jak uniknąć skazania

Akt oskarżenia jak uniknąć skazania? Przedstawiono mi zarzut …. Oskarżono mnie o …. Co mi grozi za … Czy można zamienić karę? Pierwsze skazanie, kiedy można skorzystać z dozoru elektronicznego? Jestem niewinny pomoc prawna.

Jak uniknąć wyroku skazującego.

 

jak uniknąć wyroku

Dobry prawnik www.kancelariaprawna24h.pl

Pomoc prawna najlepszych adwokatów i doradców podatkowych z Gliwic Katowic, Krakowa i Warszawy tel. 728 838 858. Na wstępie zaznaczę, że Kancelaria Prawna 24h scala 20 wybitnych dr prawa, adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych oraz rzeczoznawców po to aby potrzebujący pomocy zawsze otrzymał najlepszego specjalisty z danej dziedziny. Dzwoniąc do nas masz pewność, że w przypadku problemów gospodarczych nie będzie Cię obsługiwał specjalista od rozwodów, a w przypadku oskarżenia np. z art. 286 k.k. będzie Cię obsługiwał odpowiedni karnista.

 

Proces oskarżonego nie zaczyna się na sali rozpraw, a wpływ na skazanie będą miały pierwsze czynności, zachowanie lub brak reakcji. Dla przykładu przy rutynowej kontroli trzeźwości kierowców warto pamiętać, że nie tylko czas badania ma znaczenie (po piwie nie warto zgadzać się na alkomat, a domagać się badania krwi), ale instrukcja samego urządzenia, która (w większości) nakazuje by umożliwić badanemu wypłukanie jamy ustnej wodą przed samą kontrolą trzeźwości. W przypadku kontroli skarbowej odpowiedzi na pozornie błahe pytania pracowników Urzędu Skarbowego mogą okazać się kluczowymi dla skazania.

 

Bez względu na to czy możesz zostać oskarżony o: przestępstwo oszustwa, zarzut wyłudzenia, oskarżony o utrudnienie zaspokojenie wierzyciela, brak zrobienia sprawozdania finansowego spółki, przestępstwo alimentacyjne, prowadzenie pojazdu pod wpływem, przestępstwo niegospodarności, popełnienie przestępstwa zniszczenia mienia, zarzut rozboju, oskarżenie o pozorne bankructwo, podejrzenie popełnienia zabójstwa, czy też zarzut naruszenia uszczuplenia budżetu państwa – zawsze pamiętaj, że milczenie jest złotem a słuchanie platyną. W polskim procesie milczenie może być uznane za przyznanie do winy, dlatego warto się wypowiadać, a zwłaszcza zadawać pytania przede wszystkim te, na które znamy odpowiedź.

 

Najlepszy adwokat od prawa karnego.

 

jestem niewinny pomoc prawna

Adwokat 24h tel. 728 838 858

Dobry adwokat – w Polsce każdy Adwokat i od niedawna Radca Prawny (mgr prawna który zdał aplikację i został wpisany do korporacji adwokackiej bądź radcowskiej) może być obrońcą w procesie karnym,a w niektórych sytuacjach również Doradca Podatkowy. Podobnie jak każdy, kto zdał prawo jazdy kategorii B może prowadzić mały, duży a nawet sportowy pojazd. Od kilkunastu lat obowiązuje prawo wobec którego każdy spełniając odpowiednie wymogi edukacyjne może zostać adwokatem a do tego obronę w procesie karnym umożliwiono radcą prawnym co w praktyce oznacza tak dużą konkurencję, iż wielu prawników aby przeżyć podejmuje się każdej sprawy, od pracownika prawnego w kopalni, przez pełnomocnika w procesie rozwodowym po obrońcę w trudnym procesie karnym. To tak jakby ginekolog miał z braku zleceń zajmować się operacją chirurgiczną. Kancelaria Prawna 24h to również Adwokaci24h.pl i naszym celem jest dobór specjalisty od danego zagadnienia prawnego. Naszym zadaniem jest zapewnienie specjalisty z danej dziedziny prawnej, bez względu czy chodzi o podział majątku czy obronę oskarżonego o przestępstwo gospodarcze. Każdy człowiek, któremu nie udowodniono winy (chociaż w Polsce oznacza do póty nie udowodni swojej niewinności), zasługuje na odpowiednią pomoc prawną. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, my i tak zarobimy ale więcej wtedy, gdy nasz klient będzie zadowolony i poleci nas swoim znajomym!

 

Obecnie pomagamy osobą fizycznym w pozornie banalnych problemach (np. rękojmia czy włamanie na rachunek bankowy bądź rozwód lub kwestie spadkowe) ale też dużym przedsiębiorcą, w tym również prezesom spółek i to nie tylko w bieżącej obsłudze prawnej, doradczej, kontrolnej bądź dobraniu brokera zabezpieczającego Prezesa przed odpowiedzialnością cywilną i karną (na koszt spółki np. w przypadku potrzeby wynajęcia adwokata). Mamy 11 wspaniałych Adwokatów (w tym dr prawa i doradca podatkowy, wybitny specjalista od prawa gospodarczego) i  9 Radców Prawnych na terenie całej Polski, w tym pomoc prawną online (również przez telefon). W każdym przypadku natury prawa karnego nie obawiaj się zadzwonić, nawet w weekend czy w nocy tel. 728 838 858.

Najlepszy Adwokat od trudnych przypadków:

 

– jak uniknąć więzienia? – kiedy warto przyznać się do winy i poddać się ustalonej karze?Kancelaria Prawna 24h tel. 728 838 858Prawo karne, specjalista od prawa gospodarczego i pomoc w prawna w odwołaniu od nakazu … Pomoc prawna w zmianie wykonywania kary, w ustaleniu warunków dobrowolnego poddania się karze i w innych trudnych przypadkach:

https://kancelariaprawna24h.pl/2021/10/jak-uniknac-skazania/

 

 

Adwokat pilnie potrzebny

Skuteczna obrona tel. 728 838 858

 

 

W ostatnich miesiącach największe sukcesy naszych prawników to spraw o – co zrobić w sprawie o:

– narażenie na uszczuplenie należności publicznej, zarzut z art. 55 kks,

– zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, oskarżony o art. 178a,

– konsekwencje prawne za oszustwo, zarzuty z art. 286 k.k.,

– podejrzenie o popełnienie zniszczenia mienia art. 288 kk, uszkodzenie czyjegoś samochodu,

– zarzuty oszustwa kredytowego, prawnie pieniędzy pomoc prawna,

– przestępstwo ukrycia majątku, oskarżenie o art. 300 kodeksu karnego – wiele osób chcących uniknąć egzekucji komorniczej w tym firmy broniące się przed windykacją pamiętają jedynie o art. 527 kodeksu cywilnego (SKARGA PAULIAŃSKA) a my naszym prawnikom windykatorom przypominamy o skutecznym narzędziu jaki jest art. 300 i 301 kodeksu karnego, odpowiedzialność karna dla ukrywających majątek,

– przestępstwo alimentacyjne, odpowiedzialność karna za nie płacenie alimentów

– nieumyślne spowodowanie wypadku, zarzut z art. 177 k.k. nawet w postaci nieumyślności zgodnie z 9 § 2 k.k. podlega odpowiedzialności karnej,

– przestępstwo fałszerstwa art. 270 kk, podrobienie dokumentu odpowiedzialność karna.

 

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,