Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

brak pieniędzy na koncie ‾

Kancelaria Prawna 728 838 858

Po zalogowaniu doznałem szoku, pieniądze znikły z mojego rachunku bankowego ∆ kto odpowiada za kradzież pieniędzy z konta?

 

Stały problem wielu klientów banków ∞ po zalogowaniu się na rachunek bankowy okazuje się, że pieniądze „znikły”, a bank odmawia uwzględnienia reklamacji, dlaczego?

 

 

haker autoryzował przelewy

 

 

Prawo bankowe jest jasne, m.in. art. 50 ustawy prawa bankowego „Bank dokłada szczególnej staranności w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa przechowywanych środków pieniężnych”.

 

I chociaż można przytaczać wiele obowiązujących norm prawnych prawa bankowego i kodeksu cywilnego, to jednak większość klientów banków po złożeniu reklamacji w zw. z kradzieżą pieniędzy z konta otrzymuje odmowę uznania reklamacji.

 

 

Uzasadnienie odmowy zazwyczaj opiera się na przesłankach zawinienia klienta, a czasami bank każe czekać do zakończenia postępowania śledztwa Policji, który często kończy się na umorzeniu postępowania.

 

 

Podkreślamy, że prawo bankowe obciążą banki ochroną naszych środków pieniężnych i to banki muszą dokonać właściwych zabezpieczeń lub nie proponować mobilnych aplikacji bądź dostępu do rachunku bankowego przez internet !!!

 

 

Odmawiają uznania reklamacji tylko dlatego, że wiedzą, iż około 95% pokrzywdzonych nie wnosi pozwu do Sądu. Jeżeli sam – sama nie dokonałeś/aś autoryzacji przelewu to możemy odzyskać Twoje pieniądze!

 

 

Każdy może sam pozwać bank, który wykorzysta swoich najlepszych prawników, którzy na co dzień zajmują się podobnymi sprawami lub mogą Państwo skorzystać z naszej pomocy –  każdego dnia odzyskujemy pieniądze naszych klientów wraz z ustawowymi odsetkami, które są znacznie wyższe nić najlepsza lokata bankowa !!!

 

 

http://www.kancelariaprawna24h.pl

 

Kancelaria Prawna 24 tel. 728838858

 

Okradziony przez hakera? Okradziona przez hakerów? Czy oszukani przez  bank?

 

prawo bankowe Kancelaria prawna

Pomoc prawna tel. 728 838 858

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858