Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Tąpnięcie i wstrząsy 💥

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Silne wstrząsy po których ściany w naszym domu popękały – szkody górnicze pomoc prawna specjalistów 728 838 858

Jak uzyskać odszkodowanie za spękania ścian po wstrząsach spowodowanych tąpnięciem w kopalni?

prawnik od szkód górniczych

Kolejne wstrząsy w kopalni Budryk.

 

Kolejne wstrząsy spowodowane ruchem zakładu górniczego.Wstrząs na Śląsku i w Zagłębiu miał siłę 3,7 stopnia w skali Richtera, a odczuli je mieszkańcy Katowic, Chorzowa, Mikołowa, Rudy Śl. i Tychów. Wstrząsy najbardziej odczuli mieszkańcy bloków osiedla Odrodzenia (Manhattan) w Piotrowicach, w Ligocie, Brynowie, Ochojcu, Muchowcu, w Zarzeczu, Podlesiu, Kostuchnie, Murckach.

 

Kancelaria Prawna 24h specjalizuje się w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań od kopalni za szkody górnicze. Służymy bezpłatną analizą sprawy i kompleksową pomocą prawną, tel. 728838858

 

 

prawo górniczeUstawa prawo geologiczne i górnicze to główny akt prawny który reguluje postępowanie o odszkodowanie za szkody górnicze. Oczywiście, że w przypadku szkód górniczych poszkodowany który chce aby kopalnia naprawiła dom, dom który został uszkodzony w wyniku pracy zakładu górniczego powinien zacząć od złożenia odpowiedniego wniosku. Jednak w wielu przypadkach kopalnia proponuje nieuczciwe ugody. Kopalnia proponuje naprawienie szkód górniczych, ale sam remont jest przeprowadzany przez najtańszą firmę co rodzi problemy reklamacyjne.

 

 

Najlepszym rozwiązaniem dla poszkodowanego przez szkody górnicze jest uzyskanie środków pieniężnych tytułem odszkodowania za szkody górnicze. Jednak trzeba pamiętać, że roszczenie o odszkodowanie za szkody górnicze przedawnia się z upływem lat 5. Nie warto czekać z decyzją i nie ma co łudzi się, że jakiekolwiek odwołanie do kopalni przyniesie skutek. Tylko pozew do Sądu przerywa bieg przedawnienia.

 

 

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w uzyskaniu odszkodowania za szkody górnicze to warto skorzystać z najlepszych specjalistów, prawników od lat specjalizujących się w odszkodowaniach za szkody górnicze.

 

 

Kancelaria Prawna 24h z siedzibą w Katowicach od lat prowadzi sprawy o szkody górnicze na terenie całego woj. Śląskiego

tel. 728 838 858

 

Szkody górnicze – odszkodowanie za szkody górnicze!

 

 

najlepsza kancelaria prawnicza

Najlepsza Kancelaria Prawna na Śląsku telefon 728-838-858

 

Nasza oferta uzyskania odszkodowania za szkody górnicze

https://kancelariaprawna24h.pl/szkody-gornicze/

 

 

Tąpnięcie i wstrząsy! Jak uzyskać odszkodowanie za spękania ścian po wstrząsach spowodowanych tąpnięciem w kopalni? Silne wstrząsy po których ściany w naszym domu popękały, szkody górnicze pomoc prawna specjalistów, odszkodowanie za popękane ściany. Jak zgłosić szkody górnicze? Szkody górnicze w Katowicach, odszkodowanie za szkody górnicze Katowice, postępowanie o odszkodowanie za szkody górnicze. Pomocy w uzyskaniu odszkodowania za szkody górnicze, poszkodowanego przez szkody górnicze, odszkodowania za szkody górnicze, roszczenie o odszkodowanie za szkody górnicze. Odszkodowanie za szkody górnicze przedawnia się. Kopalnia proponuje naprawienie szkód górniczych. Wstrząsy w Katowicach a odszkodowanie, kto odpowiada za wstrząsy, tąpnięcie a odszkodowanie.