Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Gdzie zgłosić szkody górnicze ?

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Tąpnięcie w Bieruniu gdzie zgłosić szkody górnicze? Tąpnięcie w Mysłowicach gdzie zgłosić szkody górnicze? Tąpnięcie w Gliwicach jak uzyskać odszkodowanie za szkody górnicze?  Komu zgłosić szkody górnicze w Rudzie Śląskie?

 

Odszkodowanie za szkody górnicze pomoc prawna §

 

likwidacja szkód górniczychW ciągu 7 dni w trzech kopalniach doszło do poważnych tąpnięć, w wyniku których doszło do uszkodzeń wielu budynków. Każde wstrząsy (wstrząsy w Bieruniu, wstrząsy w Gliwicach, wstrząsy w Mysłowicach) powodują pęknięcia budynków, pochylenie domów i wiele szkód górniczych.

 

Szkody górnicze jak uzyskać odszkodowanie (?)

 

prawo bankowe Kancelaria prawna

Pomoc prawna tel. 728 838 858

 

W woj. Śląskim najbardziej doświadczeni prawnicy, specjalizujący się w odszkodowaniach za szkody górnicze skupieni są w Kancelarii Prawnej 24h. Kancelaria Prawna 24h pomaga uzyskać wysokie odszkodowanie za szkody górnicze, a analiza prawna jest bezpłatna ✆ 728 – 838 – 858

 

Odszkodowanie za szkody górnicze reguluje Ustawa prawo geologiczne i górnicze a procedurę również kodeks postępowania cywilnego. Zgodnie z ww. aktem prawnym do szkód górniczych zaliczamy koszty zabezpieczenia inwestycji przed szkodami górniczymi (wymaga to zachowania odpowiedniej procedury i sporządzenia tzw. kosztorysu różnicowego).

 

Niestety kopalnie często odwlekają jednoznaczną odpowiedź odnośnie odszkodowania. Jeśli nawet proponują ugodę to zazwyczaj zaniżają wartość odszkodowania lub proponują naprawę za rok lub dwa. Co gorsza wiele osób uważa, że zgłoszenie szkód górniczych przerywa bieg przedawnienia. Niestety tylko pozew przerywa bieg przedawnienia odszkodowania za szkody górnicze (!)

 

 

Szkody górnicze odszkodowaniabezpłatna analiza możliwości uzyskania odszkodowania

tel. 728 838 858  –  biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

wniosek o odszkodowanie za szkody górnicze

http://www.kancelariaprawna24h.pl

 

szkody górnicze odszkodowania

 

 

Gdzie zgłosić szkody górnicze – komu zgłosić szkody?

Specjaliści od szkód górniczych tel. 728 838 858

 

 

komu zgłosić szkody górnicze

 

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858