Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Oszukany przez bank $

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Okradł mnie bank czy haker? Bez mojej winy okradziono moje konto.. dlaczego bank odmawia reklamacji? Czy można odzyskać pieniądze skradzione przez hakerów? Fałszywa strona banku… czy muszę czekać na ustalenia Policji?

 

 

Prawnik odzyskał skradzione pieniądze przez hakera!

 

 

Otrzymałem wiadomość o przelewie, którego nie wykonałem. zadzwoniłem do banku i podczas rozmowy skradziono mi kolejne pieniądze. Złożyłem reklamacje w banku oraz zawiadomienie o kradzieży Policji. Otrzymałem od powiedź od banku, że to moja wina i nie oddadzą mi pieniędzy. Polecili czekanie na ustalenie Prokuratury. Kto mnie okradł, haker czy bank? Przecież prawo bankowe chroni klientów, a jednak bank liczył na to, że nie złoże pozwu. Na szczęście znalazłem specjalistów od prawa bankowego http://www.kancelariaprawna24h.pl i udało się odzyskać skradzione środki.

 

Dlaczego bank nie uznaje reklamacji klienta?

 

oszukany przez bankDobry adwokat lub radca prawny zawsze jest wstanie odzyskać skradzione pieniądze przez hakerów. Ważne aby prawnik specjalizował się w nieautoryzowanych przelewach i… Specjalista od prawa bankowego kosztuje, a jego nakład pracy jest podobny w sprawie o 1 000 000zł jak w sprawie o 1 000zł. Dlatego obsługa prawna kosztuje około 5 000zł i banki o tym wiedzą. Jeśli pokrzywdzony zostanie okradziony na kwotę 10 000zł, czy warto mu wydać 5 000zł na obsługę prawną?

 

 

Kancelaria Prawna specjalizująca się w pomocy dla poszkodowanych przez ataki hakerskie.

 

Dziesiątki procesów z zakresu prawa bankowego i wieloletnia analiza orzeczeń sądowych również Trybunału Europejskiego gwarantuje, że jeśli nie wykonałeś autoryzacji przelewu, to bank odpowiada za skradzione pieniądze. Możesz dać się zastraszyć lub odzyskać swoje pieniądze!

 

 

Każdy może odzyskać pieniądze skradzione przez hakerów $

 

 

Jeśli nie stać Cię na specjalistę z zakresu prawa bankowego to zapoznaj się z orzecznictwem Dyrektyw UE lub SN.

Kancelaria Prawna zajmująca się nieautoryzowanymi transakcjami bankowymi na terenie RP http://www.kancelariaprawna24h.pl

Pomoc prawna tel. 728838858

 

 

 

całodobowa kancelaria prawna

 

 

Odmowa reklamacji bankowej  https://kancelariaprawna24h.pl/2019/02/oszukany-przez-bank/ ‎

 

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858