Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Nieświadomie autoryzowałem przelew bankowy

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Jak odzyskać pieniądze skradzione przez oszustów internetowych? Oszustwo internetowe, co ma zrobić okradziony przez hakera? Jeśli chcesz odzyskać 100 ‰ skradzionych pieniędzy przez oszustów internetowych zadzwoń 728838858

 

radca prawny

Dobry prawnik ✆ 728838858

Każdy okradziony przez oszustów internetowych może odzyskać 100 % środków pieniężnych, jak? Prawo bankowe RP oraz Dyrektywy UE wprost określają odpowiedzialność banków! Jednak dlaczego banki odmawiają uznania reklamacji nieautoryzowanych transakcji?

 

 

  1. bo wiele osób uważa, że nie ma możliwości wygrania z BANKIEM, zwłaszcza, gdy sami zalogowali się na fałszywej stronie;
  2. bo wiele poszkodowanych uważa, że prawnik też ich okradnie, a pieniędzy nie odzyskają, skoro potwierdzili fałszywą autoryzację sms;
  3. bo dyrektor banku obawia się uznania reklamacji, aby nie zarzucono mu działania na szkody spółki – wyrok Sądu jest usprawiedliwieniem wypłaty środków pieniężnych, które przecież nie bank skradł.

 

 

Nieświadoma autoryzacja przelewów bankowych – podanie danych do logowania się w banku na fałszywej stronie.

 

Ponieważ jako nieliczna kancelaria prawna specjalizujemy się w Polsce prawie związanym z nieautoryzowanymi transakcjami, każdego dnia otrzymujemy liczne zgłoszenia o pomoc w odzyskaniu pieniędzy skradzionych przez hakerów. Dotyczy to praktycznie każdego banku w Polsce, kwot od 2 000zł do 600 000zł. Jednym skradziono kartę płatniczą (następnie środki pieniężne), drudzy zalogowali się na podstawionej stronie bankowej, a jeszcze inni pozbyli się pieniędzy w paru przelewach po potwierdzeniu fałszywego sms-a.

 

Procedura reklamacji bankowej – jak zareklamować nieautoryzowane transakcje?

 

Każdorazowo należy złożyć reklamację w banku (ważne co powiemy, co napiszemy i w jakiej formie to uczynimy) oraz zgłosić ów przestępstwo Policji. Niestety banki prawie zawsze odmawiają uznania reklamacji, często twierdząc, ze sam klient przyczynił się – ułatwił kradzież. Na koniec pisma cytują przepisy z możliwością odwołania się, np. do rzecznika finansowego (Rzecznik Finansowy lub KNF).

Z naszego doświadczenia wynika, że jakiekolwiek odwołanie nie ma najmniejszego sensu i jest zbędna zwłoką. Trudno też liczyć na wykrycie sprawców przez Policję, gdyż rachunek bankowy, na który oszust internetowy przelewa pieniądze to konto tzw. słupa.

 

Czy można odzyskać pieniądze skradzione przez złodzieja? Włamanie na konto bankowe pomoc prawna.

 

Specjalizujemy się w prawie bankowym i jeśli klient jest z nami szczery to prawie zawsze możemy gwarantować 100% skuteczność. Oczywiście proces sądowy potrwa, zazwyczaj około roku. Trzeba też liczyć się z kosztami, np. opłaty na rzecz skarbu państwa. Na szczęście normy prawa bankowego wprost określają odpowiedzialność banku za środki pieniężne zgromadzone na rachunkach bankowych. Klient banku ma prawo oczekiwać, iż bank zagwarantuje system, który nie da się oszukać. To bank jest instytucją „zaufania publicznego”.

 

Niestety, nakład pracy specjalistów od prawa bankowego Kancelarii Prawnej 24h jest taki sam w sprawie od 5 000zł jak i w sprawie 1 000 000zł, dlatego koszt prowadzenia sprawy nie jest niższy niż 2 000zł. Jednak jeśli zależy Ci na odzyskaniu skradzionych pieniędzy z konta bankowego zadzwoń:

 

Nieautoryzowane transakcje pomoc prawna  http://www.kancelariaprawna24h.pl

tel. 728 – 838 -858

 

Obsługa prawna 24h, nawet w niedziele i świta!

 

 

oszukany przez bank

 

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858