Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Odszkodowanie za szkody górnicze

Kancelaria Prawna 728 838 858

Szkoda górnicza ∼ jak uzyskać zwrot za szkody górnicze?

 

 

Odszkodowanie za szkody górnicze § szkoda górnicza, uszkodzone budynki, zniszczone grunty, zniszczone ruchomości oraz zabezpieczenia inwestycji przed szkodami górniczymi.

 

kopalnia szkody górnicze

Zgłoś szkody górnicze tel. 728-838858

 

Każdy kto poniósł szkodę w związku z pracą zakładu górniczego ma prawo do odszkodowania, a Kancelaria Prawna 24 kompleksowo pomaga w uzyskaniu odszkodowania, które będzie godziwą zapłatą za szkody górnicze.

 

 

odszkodowanie za szkode górniczą

 

 

Wniosek o naprawienie szkód górniczych.

 

 

wniosek o odszkodowanie za szkody górnicze

 

 

Niestety, nie żyjemy w idealnym świecie i zazwyczaj sam wniosek o odszkodowanie za szkody górnicze nie skutkuje uznaniem roszczeń. Kopalnie odmawiają wypłaty odszkodowania lub zaniżają rzeczywistą wartość poniesionych strat. Nie warto zwlekać, dzwonić i się prosić, bo prawo jest jasne i po 30 dniach od złożonego wniosku należy wystąpić z pozwem do Sądu, aby nie narazić się na zarzut przedawnienia bądź bezczynności.

 

 

Zdarzają się przypadki, w których biegły kopalni okazuje się biegłym Sądowym a to niedopuszczalne. Tylko prawnik, który na co dzień zajmuje się szkodami górniczymi jest wstanie zauważyć tę okoliczność, bo wie z innych odpowiedzi kopalni lub procesów po której stronie dany biegły wypowiadał się.

 

analiza prawna

 

 

Jeżeli chcą Państwo bezpłatnej analizy prawnej możliwości uzyskania godziwego odszkodowania za szkody górnicze zachęcamy do kontaktu.

 

 

Kancelaria Prawna 24, tel. 728 838 858 biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

 

pomoc prawna

 

Nasza oferta uzyskania odszkodowania za szkody górnicze

https://kancelariaprawna24h.pl/szkody-gornicze/

 

http://www.kancelariaprawna24h.pl