Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Okradziona przez hakera odzyskała pieniądze £

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Sobota wieczór, spokój, telefon ładował się. Idąc spać zauważyłam sms-y o autoryzacji przelewu i myślałam, iż dotyczy to wcześniejszych zakupów internetowych. W niedzielę okazało się, że hakerzy okradli moje konto bankowe na ponad 50 tysięcy złotych. Szybki telefon do banku z prośbą o blokadę przelewów nie pomógł. Odesłali mnie do Policji. Pisemna reklamacja do banku i odwołanie nie pomogły, bo podobno dzień wcześniej zaakceptowałam e-mail z wirusem. Bank stwierdził że przyczyniłam się do kradzieży. Czy można wygrać z bankiem?

 

Jak się zachować w przypadku kradzieży pieniędzy z konta. okradziony przez hakera

 

 

Bank odsyła do organów ścigania, a Policja nawet jak znajdzie „słupa” to nie znajdzie pieniędzy. Można czekać, odwoływać się, ale po co? Procedura bankowa jest identyczna. I chociaż prawo bankowe, a także dyrektywy UE stoją po stronie klientów banków to jednak ludzie boją się banków, dlaczego?

 

 

Każdego dnia odbieramy telefony od okradzionych przez hakerów. Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w pomocy poszkodowanym. Doskonale wiemy jak prowadzić proces, jakie pytania zadać biegłym sądowym. Twój sukces to nasza prowizja = tel. 728 838 858

 

 

Jeśli sam / sama nie autoryzowałaś przelewu (przelewów)to możesz odzyskać 100% środków pieniężnych! Czy w sytuacji napadu na bank Ty odpowiadasz za ochronę sejfu? Czy Ty masz wpływ na zabezpieczenie rachunku bankowego?

 

 

cyberprzestępczość w PolsceWłaśnie dlatego prawo nakazuje, aby to bank dokonał odpowiednich zabezpieczeń, Dlaczego banki odmawiają uznania reklamacji? Bo doskonale wiedzą, że poszkodowani często czują się współwinnymi i uważają, że „z bankami nie da się wygrać”. 

 

 

 

W wielu sprawach sam pozew przeciwko bankowi skutkuje ugodą na mocy której bank oddaje klientowi całą skradzioną kwotę i jeśli stać Cię na naszych specjalistów (około 25000zł) to koniecznie zadzwoń do nas:

 

Kancelaria Prawna 24h http://wwww.kancelariaprawna24h.pl tel. 728838858

 

 

Pomoc prawna dla okradzionych przez hakerów na terenie całej Polski!

 

 

pomoc prawna

 

 

Kancelaria Prawna od prawa bankowego – tagi

Okradziony przez hakera odzyskał pieniądze, pomocy ukradli mi z konta… Haker przejął kontrolę nad smartfonem i co zrobić w przypadku kradzieży pieniędzy z konta? Zgłoszenie kradzieży z rachunku. Procedura reklamacji hakerów –  Kradzież pieniędzy z konta. skradziono mi pieniądze przez internet i okradziono moje konto internetowe. Bank twierdzi że to moje niedbalstwo – email z wirusem. Bank stwierdził że przyczyniłem się do kradzieży, jak można wygrać z bankiem? Podobno z bankami nie da się wygrać, pomoc dla okradzionych przez hakerów! Co zrobić w przypadku kradzieży pieniędzy z konta.

 

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858