Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Prowizja dla agenta

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Jak uzyskać prowizję po zakończeniu umowy agencyjnej? Czy agent przechodzący na emeryturę ma prawo do świadczenia wyrównawczego? Franczyza a świadczenie wyrównawcze.

 

Dochodzenie roszczeń o świadczenie wyrównawcze pomoc prawna tel. 728838858

 

 

prowizja dla agentaProwizja dla agenta po zakończeniu umowy – agent, agencja (franczyza) przez miesiące bądź lata zdobywał dla swojego zleceniodawcy klientów. Podpisywał umowy ubezpieczenia, umowy bankowe, zdobywał klientów jako franczyzobiorca. Dzięki pracy agencji zleceniodawca, np. operator komórkowy przez lata będzie czerpał zyski z umów podpisanych przez agenta. Czy w przypadku rozwiązania umowy agencyjnej można starać się o pieniądze z tytułu wcześniej podpisanych umów?

 

 

Świadczenie wyrównawcze – Oczywiście TAK – liczne wyroki sądowe to potwierdzają! Prawo polskie i dyrektywy europejskie wprost wskazują na możliwość uzyskania świadczenia wyrównawczego. Podmiot, który przyczynił się do podpisanych umów, z których zleceniodawca będzie czerpał zyski w przyszłości jest zobowiązany do wypłacenia świadczenia wyrównawczego.

 

 

Prowizja dla agencji – Zawsze gdy bez winy agenta dochodzi do rozwiązania umowy można żądać świadczenia wyrównawczego. Są też sytuacje, gdy prowizja dla agenta należy się nawet jeśli to nie zleceniodawca wypowiedział umowę agencyjną. Rozwiązanie umowy agencyjnej (rozwiązanie umowy franczyzy), może nastąpić bez winy strony.

 

 

Świadczenie wyrównawcze po przejściu na emeryturę” – Kodeks cywilny wprost reguluje możliwość uzyskania prowizji w sytuacji przejścia agenta na emeryturę bądź rentę.  Prowizja należy się gdy „wypowiedzenie jest uzasadnione okolicznościami, za które odpowiada dający zlecenie, albo jest usprawiedliwione wiekiem, ułomnością lub chorobą agenta, a względy słuszności nie pozwalają domagać się od niego dalszego wykonywania czynności agenta”. Co więcej obowiązujące normy prawne dają możliwość ubiegania się o świadczenie wyrównawcze nawet bliskim zmarłego agenta.

 

 

Prowizja dla agenta po rozwiązaniu umowy – Dlaczego banki, firmy ubezpieczeniowe, operatorzy sieci komórkowych, biura turystyczne, firmy spedycyjne… nie chcą wypłacać świadczenia wyrównawczego?

 

 

Prowizja za zawarte umowy należy się

 

pomoc prawnaA kto lubi wypłacać jakiekolwiek środki pieniężne? Kancelaria Prawna 24h od lat specjalizuje się w świadczeniu wyrównawczym. Stale obserwujemy jak osoby, które mają prawo do świadczenia wyrównawczego w wysokości nawet powyżej 500 000zł rezygnują, bo obawiają się… Prawie w każdej sytuacji, gdy tzw. „duży podmiot” jest zleceniodawcą wiele osób uważa, że „nie da się wygrać”. Nic bardziej mylnego!

 

 

Świadczenie wyrównawcze można uzyskać prawie zawsze. Ważne aby zgłosić swoje roszczenie w odpowiednim terminie. Na żądanie agenta prawie zawsze jest odmowa. Jak w każdej reklamacji kalkuluje się, iż z pomocy prawnika lub sądu skorzysta maksymalnie jeden z stu. Banki, firmy ubezpieczeniowe, operatorzy telekomunikacyjni wiedzą, że zamiast wypłacić np. 200 000zł od razu lepiej odmówić. Tak mało osób korzysta z specjalistów, że lepiej odmówić lub wypłacić „grosze”. Kancelaria Prawna 24h oferuje bezpłatną konsultacje prawną w sprawie o świadczenie wyrównawcze. Pomogliśmy uzyskać świadczenie wyrównawcze agentom z całej Polski. Walczymy o świadczenie wyrównawcze w kwocie 20 000zł a także w kwocie powyżej 2 500 000zł z dużym bankiem.

 

 

Prowizja dla agencji, świadczenie wyrównawcze pomoc prawna na terenie całego kraju:

 

Kancelaria Prawna 24h http://www.kancelariaprawna24h.pl

tel. 728838858

 

 

Kancelaria adwokacka

 

 

Prowizja dla agencji po zakończeniu umowy – rozwiązanie umowy agencyjnej pomoc prawna.

 

Tagi: Świadczenie wyrównawcze Gdańsk, świadczenie wyrównawcze Wrocław, Toruń, świadczenie wyrównawcze Warszawa, świadczenie wyrównawcze Katowice, świadczenie wyrównawcze Poznań, prowizja dla agenta Kraków, świadczenie wyrównawcze Szczecin, prowizja dla agenta  Łódź.

 

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858

Czym jest Świadczenie wyrównawcze? Komu przysługuje świadczenie wyrównawcze? Kancelaria Prawna tel. 728 838 858