Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Szkody górnicze adwokat od szkód górniczych

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Szkody górnicze; Odszkodowania górnicze, likwidacja szkód górniczych, prawnik specjalista w szkodach górniczych: Kancelaria Prawna tel. 728 838 858

 

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w postępowaniu sądowych w sprawach o naprawę szkód górniczych i odszkodowania za szkody górnicze. Podczas licznych procesów zauważyliśmy jak osoby mające rację przegrywają procesy o słuszne odszkodowanie za szkody górnicze. Bywa, że zawodowy pełnomocnik nie mający doświadczenia w sprawach o szkody górnicze przegrywa proces swoich klientów, dlaczego?

 

 

W Polsce można mieć rację i wobec bezwzględnych norm prawnych przegrać proces. Normy prawne to nic innego jak przepisy prawne uchwalone przez naszych wybrańców, Posłów, Senatorów i podpisane przez Prezydenta RP. Sędzia ma możliwości w ramach ustaw, np. kodeksu cywilnego, kodeksu postępowania cywilnego, a w przypadku szkód górniczych również ustawy prawo geologiczne i górnicze.

 

 

Właściciele uszkodzonych nieruchomości przez szkody górnicze ufają temu, który do szkód doprowadził. Kopalnia nie jest zainteresowana naprawą szkód górniczych a tym bardziej wypłatą odszkodowania. Ustawa … górnicza wyznacza 30 dni na rozwiązanie problemu szkód górniczych, a kopalnia każe czekać lata lub od razu odmawia uznanie roszczeń. W sprawach o wypłatę pieniędzy za szkody górnicze prawo zwalnia z opłaty sądowej oraz z opłaty za biegłego. Po co prosić kopalnię o jałmużnę?

 

 

Wiele prawników reklamuje się jako „Specjaliści od szkód górniczych” lub „lider na rynku odszkodowań górniczych”, a wystarczy zapytać od ilu lat zajmują się szkodami górniczymi? Od kiedy są prawnikami i ile spraw o odszkodowanie za szkody górnicze prowadzili i ile z nich wygrali? Kancelaria Prawna 24h to zespół prawników, a nie jeden adwokat bądź radca prawny. Każdy prawnik chcąc przyjąć zlecenie będzie zapewniał o swoim profesjonalizmie, doświadczeniu, etc..  Jak osoba na co dzień nie mająca styczności z prawnikami może zweryfikować uczciwość prawnika? Właściciel Kancelarii Prawnej 24h również jest prawnikiem jednak w celu obiektywnego doboru specjalistę do danego rodzaju sprawy nigdy sam nie prowadzi sprawy. Każdy potrzebujący pomocy prawnej ma prawo do adwokata bądź radcy prawnego specjalisty z danej dziedziny prawa.

 

 

Szukasz specjalistę z zakresu szkód górniczych? Zadzwoń, konsultacja prawna nic nie kosztuje, tel. 728 838 858

Szkody górnicze Gierałtowice, problem z szkodami górniczymi na Halembie bądź szkody górnicze w Bieruniu? Prowadzimy sprawy o odszkodowania za szkody górnicze na terenie całego województwa Śląskiego!

 

 

szkody górnicze

 

 

NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZENI PRAWNICY W ODSZKODOWANIACH ZA SZKODY GÓRNICZE – BIEGŁY OD SZKÓD GÓRNICZYCH:

Kancelaria Prawna 24

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858