Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Złodzieje okradli mój rachunek bankowy

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Okradli moje konto bankowe przez fałszywy sms!

 

 

fałszywy smsPrawnicy specjalizujący się w prawie bankowym pomagają odzyskać 100% skradzionych środków płatniczych tel. 728 838 858 KancelariaPrawna24h.pl

 

 

Przez fałszywy sms straciłam swoje oszczędności, bank twierdzi że to moja wina!  Po autoryzacji sms okradziono moje konto bankowe, jak odzyskać pieniądze zrabowane przez hakera?

 

 

Nie ma dnia aby nasi prawnicy nie odbierali telefonu z przerażającym stwierdzeniem „złodzieje okradli mój rachunek bankowy„. Wielu przypadkach klienci banku PKO oraz Santander (i nie tylko) skarżą się, że „przez fałszywy sms” zatwierdzili wypłatę. Jednak wypłatę 10zł, a z konta zniknęły tysiące złotych. Inni poszkodowani zostali okradzeni bo „zalogowałem się na fałszywą stronę banku„. Skutek jest podobny, z konta zniknęły pieniądze.

 

 

Jak odzyskać pieniądze skradzione przez hakera? Czy można odzyskać pieniądze skradzione przez internet?

 

 

pieniądze skradzione z kontaKancelaria Prawna 24h” w procesie sądowym odzyskała 100% środków skradzionych w wyniku nieautoryzowanych transakcji. Nieautoryzowane transakcje to również te transakcje, w których klient w wyniku błędnego przekonania dokonał autoryzacji fałszywego sms-a. W wrześniu 2019 r. dokonuje się zmiana autoryzacji i logowania do bankowych kont, dlaczego? To banki odpowiadają za bezpieczeństwo rachunków i zgromadzone pieniądze na kontach bankowych. Czy klient stworzył zabezpieczenia czy bank wręcz nakłaniał do otworzenia rachunku z dostępem przez internet? Niestety wiele pokrzywdzonych stosuje niewłaściwą procedurę i daje się zwodzić.

 

 

Czy Policja odzyska pieniądze skradzione przez hakera?

 

 

Każdy którego rachunek bankowy okradli hakerzy od razu zgłasza reklamację do banko i Policji. 99% okradzionych otrzymuje negatywną odpowiedź od banku, np. „klient przyczynił się do..” bądź „z winy posiadacza rachunku”. Kolejne kroki poszkodowanych to odwołanie do Rzecznika Finansowego i nadzieja w Policji. A bank się cieszy, bo roszczenie z tytułu kradzieży pieniędzy z konta się przedawnia. Skradzione pieniądze trafiają na rachunki słupów (wystarczy sprawdzić w internecie za jaką kwotę i jak łatwo można kupić rachunek bankowy). Nawet jeśli Policja kogokolwiek „złapie” to nadzieja na odzyskanie pieniędzy od złodzieja jest = interwencji Rzecznika Finansowego.

 

 

Tylko pozew przeciwko banku, który odpowiada za bezpieczeństwo środków pieniężnych jest skutecznym narzędziem do odzyskania pieniędzy. Pozew w procedurze cywilnej przerywa bieg przedawnienia. Doświadczeni prawnicy z całej Polski mogą Ci pomóc odzyskać skradzione pieniądze – telefon nic nie kosztuje!

 

 

Pomoc prawna dla okradzionych kont bankowych (okradziono konto bankowe):

tel. 728 838 858

 

Adwokat

 

 

Okradli Twoje konto bankowe? Reklamacje bankowe i nieudolna pomoc Policji –  Nie jesteśmy bezpłatną Kancelarią Prawną, za to bardzo skuteczną!

 

 

Kancelaria Prawna która odzyskuje 100% pieniędzy skradzionych przez hakerów, prawnik mogący odzyskać pieniądze skradzione przez hakera.

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858