Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Nierzetelny deweloper, fuszerki budowlane

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Nierzetelny deweloper pomoc prawna.

 

 

Kancelaria Prawna 24h wyspecjalizowała się w prawie budowlanym i w procesie cywilnym by pomagać poszkodowanym przez nierzetelne firmy zajmujące się deweloperką. Są sytuacje w których należy złożyć pozew cywilny lub zawiadomienie do Prokuratury. Jednak często wystarczy odpowiedni wniosek do Sądu rejestrowego danej spółki.

deweloper oszust

 

Wzrost inwestycji budowlanych spowodował tzw. „bum” na inwestycje deweloperskie. Nie tylko wielcy inwestorzy zainwestowali w budowę mieszkań i domów jako deweloperzy. Jednak czy każdy może zostać specjalistą od deweloperki? Polak potrafi wszystko i zna się na wszystkim, a efekty specjalistycznej wiedzy ujawniamy każdego dnia. Nierzetelność deweloperów objawia się – klienci skarżą się na:

 

– opóźnienie w wykonaniu inwestycji deweloperskiej;

– deweloper nie zastosował się do moich zaleceń;

– źle wykonane prace deweloperskie;

– przekroczenie terminu robót deweloperskich (opóźnienie dewelopera);

– brak kontaktu z deweloperem (nieuczciwy deweloper lub deweloper oszust).

 

 

Reklamacji na dewelopera –  prawo jest po stronie konsumenta (kupującego). Ustawa kodeks cywilny (i prawo budowlane) daje odpowiednią ochronę, jednak klienci nie korzystają z swoich praw. Każdy pokrzywdzony przez dewelopera ma prawo do rękojmi i powinien zachować odpowiednie terminy. Zwłaszcza, że wiele deweloperów po zakończeniu inwestycji budowlanych likwiduje spółkę z o.o. (lub akcyjną) i roszczenie staje się bezskuteczne. Nasze (Kancelarii) działanie to również zabezpieczenie roszczeń przed zbyciem majątku spółki!

 

Jak wyegzekwować odpowiedzialność dewelopera? Skorzystaj z pomocy prawnej Adwokatów specjalizujących się w prawie budowlanym, tel. 728 838 858.

 

 

Fuszerki budowlane, wady robót budowlanych.

 

wady budowlane

Co zrobić z nieuczciwą firmą budowlaną? Nieuczciwi budowlańcy to nie tylko nierzetelni deweloperzy czy podwykonawcy dewelopera. Emigracja i wzrost inwestycji spowodował braki personalne w budownictwie. Niedobór pracowników „łata się” pracownikami z Ukrainy lub rzekomymi „fachowcami” przeszkolonymi w rekordowym tempie z pośród osób zarejestrowanych w urzędach pracy. Sześć miesięcy może wystarczy aby nauczyć się pomagania w budownictwie. Aby wykonać gładzie gipsowe, sufit podwieszany, a tym bardziej położyć glazurę nie wystarczy szkolenie. Skutkiem braku zawodowych budowlańców wiele osób skarży się na fuszerki budowlane (wady budowlane). 

 

Problem z firmą budowlaną„:

– nierzetelne wykonanie prac budowlanych,

– nieterminowe wykonanie prac budowlanych (przekroczenie terminu wykonania prac budowlanych),

– złe wykonanie prac budowlanych,

– zawyżenie końcowego wykonania prac budowlanych.

 

Jednak prawdziwy problem to oszuści nie firmy budowlane! „Firma budowlana oszust” to osoby, które przyjmują zaliczkę na wykonanie usług budowlanych (zaliczka na remont) i po otrzymaniu pieniędzy nie wykonują zlecenia. Normy prawa cywilnego oraz budowlanego, a także art. 286 kodeksu karnego mogą być przydatne. Jednak najważniejsze, to zadbać aby umowa o prace budowlane była na piśmie i aby w samej umowie o wykonanie robót budowlanych zawierało kary za opóźnienia budowlane bądź kary za nierzetelne wykonanie prac.

 

 

Kancelaria Prawna 24h” to zespół zawodowych prawników specjalizujących się w prawie związanym z budownictwem. Do każdej sprawy jest przydzielany prawnik z pośród 30 wyspecjalizowanych w danej dziedzinie prawa. Nasze przedstawicielstwa mamy w Katowicach, Gliwicach, Tarnowskich Górach i w Warszawie. Prowadzimy procesy o odszkodowanie od dewelopera o wartości paru milionów złotych jak i dokonujemy analizy umów o roboty budowlane drobnych remontów. Nie prowadzimy spraw bezpłatnie, jednak gwarantujemy skuteczność i rzetelną pomoc prawną.

 

 

Prawnik od spraw budowlanych tel. 728 838 858

 

 

nieuczcowy deweloper

 

 

Jeśli chcesz skorzystać jedynie z porady prawnej w sprawie „reklamacji budowlanej” skorzystaj z płatnej infolinii prawnej 703 603 009

 

 

 

 

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858