Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Przez fałszywy sms

Kancelaria Prawna 728 838 858

Uwaga na fałszywe sms-y ostrzega Policja. Banki również przestrzegają przed hakerami, które za pomocą fałszywych sms-ów okradają rachunki bankowe.

 

Fałszywy sms i z konta zniknęły pieniądze.

 

Kradzież przez smsSpecjalizujemy się w prawie bankowym i pomagamy odzyskać skradzione pieniądze z rachunków bankowych. Każdego dnia odbieramy telefony od przerażonych osób, którym za pomocą fałszywego sms-a skradziono pieniądze z konta bankowego. Z naszych obserwacji wynika, że często ataki hakerów dotyczą rachunków Santander Bank i Banku PKO.

 

Scenariusz kradzieży pieniędzy z kont bankowych jest podobny. Pokrzywdzeni otrzymują sms, z którego wynika, że muszą dopłacić do przesyłki kurierskiej 1,46zł lub inną niska kwotę. Zazwyczaj brak czasu powoduje, że tak niska wpłata jest wykonywana. Po jakimś czasie okazuj się że z rachunku bankowego zniknęły wszystkie pieniądze. Okradzeni przez sms  to jedna grupa, a druga to pokrzywdzeni przez fałszywe maile. Mailem otrzymujemy informacje o konieczności zapłaty za rachunek np. allegro lub prąd, a po zalogowaniu się na fałszywą stronę banku kontrolę nad naszym kontem bankowym przejmuje haker.

 

Zwrot skradzionych pieniędzy z konta bankowego.

 

Aby odzyskać skradzione pieniądze przez hakera należy niezwłocznie zgłosić reklamacje do banku. Należy dopilnować aby uzyskać potwierdzenie złożenia reklamacji, ale tez zadbać o odpowiednią treść reklamacji. Zastanówmy się co mówimy lub co piszemy, bo w emocjach możemy niewłaściwie wyartykułować roszczenie. Następny krok to zgłoszenie kradzieży do organów ścigania – Policja.

 

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw o odzyskanie skradzionych pieniędzy. Nasi adwokaci w sądzie praktycznie każdą sprawę wygrywają. Prawo bankowe stoi po stronie właścicieli rachunków bankowych, jednak banki prawie zawsze odmawiają zwrotu skradzionych środków pieniężnych. Negatywna odpowiedź banku stwierdza, ze sam pokrzywdzony przyczynił się do kradzieży i odsyła na Policję lub do Rzecznika Finansowego. Przewlekłość działa na korzyść banku i nie chodzi tylko o przedawnienie roszczenia. Tylko pozew i to właściwie zredagowany z odpowiednimi wnioskami pomoże Ci odzyskać 100% skradzionych pieniędzy.

 

Okradziono konto w banku Santander? Okradziono konto w banku PKO? Kto odpowiada za zabezpieczenie rachunku bankowego?

 

Specjalizujemy się w prawie bankowym i mamy doświadczenie w odzyskiwaniu pieniędzy zrabowanych przez hakerów. Pomagamy odzyskać to co ukradł haker na terenie całej Polski.

 

Kancelaria Prawna  tel. 728 838 858

 

kradzież przez sms

kradzież przez sms pomoc prawna tel. 728 838 858

 

Kradzież przez sms pomoc prawna tel. 728 838 858

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858