Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Ubezpieczenie odmówiło mi wypłaty odszkodowania za szkody górnicze

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Odmowa wypłaty odszkodowania z ubezpieczenia za szkody górnicze, czy to możliwe? Jeśli ubezpieczyciel odmówił Ci odszkodowania za szkody górnicze skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej tel. 728 838 858 Kancelaria Prawna 24h

 

Wiele osób, których domy zostały uszkodzone w skutek wstrząsów w kopalni bądź osiadania terenu zgłasza się po odszkodowanie do swojego ubezpieczyciela. Niestety prawie każdy poszkodowany przez szkody górnicze uzyskuje odmowę uznania roszczenia z ubezpieczenia, dlaczego?

Wyłączenie odpowiedzialności ubezpieczenia za szkody górnicze

 

szkody górnicze a ubezpieczenie

ubezpieczenie a szkody górnicze

Scenariusz prawie za każdym razem jest taki sam. Właściciele nieruchomości po wstrząsach zgłaszają roszczenie do swojego ubezpieczenia, a firma ubezpieczeniowa odmawia wypłaty odszkodowania. Jeśli przeczytamy warunki ubezpieczenia to prawie każda firma posiada WYŁĄCZENIA  w których szkody górnicze są jednych z powodów odmowy uznania roszczenia. Dotyczy to największych firm w Polsce i nie tylko. Problem w tym, że nie zawsze dane szkody są szkodami górniczymi. Wystarczy aby wniosek o odszkodowanie z ubezpieczenia zawierał treść „po wstrząsach spękały mi ściany” aby roszczenie zostało oddalone.

 

 

Kancelaria Prawna 24h dysponuje 20 zawodowymi prawnikami, specjalizującymi się w prawie górniczymi i w odszkodowaniach. Jeśli masz szkody górnicze, w przypadku odmowy uznania roszczenia przez ubezpieczyciela lub kopalnię zgłoś się do nas. Umów się na bezpłatną konsultacje prawną. Pomogliśmy już setkom rodzin, pomożemy i Tobie!

 

Ubezpieczenie na wypadek szkód górniczych

 

Nieuznanie szkód górniczych – Ubezpieczyciele wyłącza swoją odpowiedzialność w zakresie szkód powstałych w związku z pracami kopalni. Klauzule  w umowie ubezpieczenia nie uznają takich zdarzeń jak tąpnięcia czy osunięcia gruntu i w sytuacji ich wystąpienia  nie przysługuje nam z tego tytułu żadna ochrona. Analizując stosowane przez ubezpieczycieli wyłączenia odpowiedzialności wprost można rzecz, że następstwa prac górniczych = 0zł wypłaty odszkodowania od ubezpieczenia. Jednak firmy typu PZU, Warta, itd.. nie dokonują ekspertyz, czy faktycznie nasze uszkodzenia powstały w skutek pracy zakładu górniczego. Ich odpowiedź nie jest oparta o ekspertyzę z zakresu biegłych sądowych o specjalności szkód górniczych. Kogo z ubezpieczonych, który otrzymał odmowę odwiedził specjalista i dokonał odpowiednich pomiarów? Nasi prawnicy zawsze wybierają drogę najbardziej skuteczną i gwarantującą, że jeśli nie kopalnia to ubezpieczenie wypłaci stosowne odszkodowania. Warunkiem jest zgłoszenie się do nasz bezzwłocznie. Szkody górnicze podobnie jak roszczenie o zapłatę z ubezpieczenia przedawnia się.

 

Ubezpieczyciel odmówił odszkodowania za szkody – Otrzymałeś odmowę wypłaty odszkodowania z ubezpieczenia za szkody górnicze?

Zadzwoń do nasz tel. 728 838 858

https://kancelariaprawna24h.pl/2020/01/ubezpieczenie-odmowilo-mi-wyplaty-odszkodowania-za-szkody-gornicze/

 

Ubezpieczenie a szkody górnicze, jak odwołać się od domowy zapłaty za szkody górnicze? PZU nie che zapłacić za szkody górnicze – PZU odmówiło zapłaty za szkody górnicze, co zrobić aby ubezpieczyciel zapłacił za szkody górnicze? Dlaczego Warta nie chce zapłacić za szkody górnicze? Kto odpowiada za szkody górnicze ubezpieczyciel czy kopalnia?

Szkody górnicze a ubezpieczenie nieruchomości – ubezpieczenie domu a szkody górnicze pomoc prawna.

 

Wyłączenia ubezpieczenia domu – szkody górnicze jako wyłączenie odpowiedzialności, trzęsienie ziemi i brak wypłaty z ubezpieczenia.