Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Odwołanie od decyzji o karze za naruszenie kwarantanny

Odwołanie od kary Sanepidu za naruszenie kwarantanny – Sanepid nałożył karę za rzekome naruszenie kwarantanny, jak się odwołać od kary sanepidu? czy Sanepid miał prawo ukarać za naruszenie kwarantanny? Czy Policja miała prawo ukarać za zakaz … ? Jak się odwołać od mandatu Policji za zakaz …?

 

Jak się odwołać od kary za naruszenie zakazu …

 

Sanepid kara

Gdzie się odwołać od kary sanepidu?

Pomoc prawna w sprawach kar związanych z koronawirusem Kancelaria Prawna 24h tel. 728 838 858 pomaga napisać odwołania.

 

Policja zapukała do naszych drzwi podczas drzemki, a następnie otrzymałam decyzję sanepidu o karze 5000zł za naruszenie kwarantanny, czy od kary sanepidu można się odwołać? Jak napisać odwołanie od Decyzji Sanepidu w sprawie kary? Czy można się odwołać od kary za naruszenie kwarantanny?

 

Sanepid ukarał nas karą bez uwzględnienia naszych wyjaśnień, czy to zgodne z prawem? Oczywiście że nie. Bezprawie wielu urzędników czerpie uzasadnienie w nieudacznych przykładach naszych polityków, którzy nie przejmując się obowiązującymi normami prawnymi wprowadzają kolejne rozporządzenia naruszające ustawowe regulacje prawne. Na szczęście są instancje odwoławcze gdzie orzekają dr i profesorzy prawa, a także Sądy masowo uchylające decyzje urzędników „bezprawia”.

 

Czy można wydać rygor natychmiastowej wykonalności kary za kwarantannę bez wyjaśnień?

 

wzór odwołania od decyzji sanepidu

Wzór odwołania od mandatu tel. 728 838 858

W naszej ocenie powoływanie się na art. 10 § 2 i 3 z pominięciem nie tylko naczelnych zasad postępowania administracyjnego, ale przede wszystkim art. 11 k.p.a. jest bezprawiem. Sanepid i Policja nie próbuje dokonać ustaleń faktycznych czy dana osoba objęta kwarantanna (o ile rzeczywiście jest objęta kwarantanną) naruszyła zakaz – zakaz odpowiednio unormowany prawnie. Dla wielu wystarczy pretekst, aby nie musieć chodzić do „miejsca zarażenia” lub zbijać punkty potrzebne do premii. Nie warto dać się zastraszyć. Wykorzystaj możliwości prawne Konstytucji i kodeksy postępowania.

 

Jak się odwołać od mandatu za naruszenie zakazu ..

 

Odwołanie aby nie płacić mandatu za zakaz związany z koronawirusem – nie możemy bezczynnie przyglądać się naruszeniu praw i wolności obywateli. Kodeks postępowania administracyjnego podobnie jak kodeks postępowania karnego i kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia nie tylko daje wiele możliwości obwinionym.  Ustawa o Policji oraz Ustawa o Inspekcji Sanitarnej zobowiązuje ww. służby do przestrzegania procedury, którą zazwyczaj ignorują. Dlatego każdy, kto otrzymał decyzję o karze pieniężnej za naruszenie kwarantanny, lub o karze za wejście do parku, bądź innej karze „kara związana z koronawirusem” może skorzystać z naszej pomoc. Pomoc w odwołaniu się od kary Sanepidu – pomoc prawna w odwołaniu się od mandatu za naruszenie zakazu.. Niestety zgłoszeń jest bardzo wiele dlatego koszt napisania odwołania to 300zł brutto lub pomoc telefoniczna po uiszczeniu opłaty 99zł

 

Osoby zainteresowane pomoc prawną wystarczy że napiszą na adres e-mail lub zadzwonią na nasz nr tel. 728 828 858

 

kara sanepidu

Jak się odwołać od kary? Tel. 728 838 858

 

Koronawirus mandat – Pomoc w odwołanie od decyzji Sanepidu https://kancelariaprawna24h.pl/2020/04/odwolanie-od-decyzji-o-karze-za-naruszenie-kwarantanny/

Jak się odwołać o kary sanepidu w Bytomiu, kara sanepidu Bytom. Jak się odwołać od decyzji sanepidu w Warszawie. Czy można uchylić decyzję sanepidu w Łodzi? Bezprawna kara sanepidu w Wrocławiu – odwołanie od decyzji PPIS w Poznaniu.

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,