Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Szkody górnicze bezpłatne konsultacje w Twoim domu

 

Odszkodowania za szkody górnicze, jak się nie dać oszukać kopalni i uzyskać uczciwe odszkodowanie? Masz szkody górnicze? Zadzwoń do naszych specjalistów i umów się na bezpłatną poradę w Twoim domu tel. 728 838 858. Darmowe konsultacje w  sprawie szkód górniczych – nasz prawnik przyjedzie do ciebie!

 

Bezpłatne porady prawne jak uzyskać odszkodowanie za szkody górnicze

 

Tak wielu poszkodowanych przez kopalnie i tak częsta praktyka wprowadzania w błąd przez pracowników kopalni. Właściciele nieruchomości bez swojej winy mają uszkodzone budynki, a kopalnia zamiast wypłacić odszkodowanie lub naprawić dom każe czekać lub od razu odmawia uznania szkód górniczych. Ustawa prawo geologiczne i górnicze nakazuje wypłatę odszkodowania w terminie 30 dni od dnia zgłoszenia wniosku o odszkodowanie za szkody górnicze. Kopalnia każe czekać i liczy na przedawnienie roszczenia, bo szkody górnicze przedawniają się z upływem lat 5 od chwili POWSTANIA SZKODY GÓRNICZE!

 

Nasza kancelaria prawna posiada 20 wybitnych prawników od lat zajmujących się szkodami górniczymi na terenie całego woj. śląskiego. Umów się na bezpłatną konsultację prawną nawet w Twoim domu – to nic nie kosztuje. Specjalista od szkód górniczych darmowa porada tel. 728 838 858

 

Czym są szkody górnicze?

 

Jak rozpoznać szkody górnicze? Po czym poznać że to szkody górnicze? Szkody górnicze dzielimy na:

– szkody majątkowe polegającą na uszczerbku w majątku poszkodowanego, która rodzi obowiązek świadczenia odszkodowawczego, a jej wysokość obliczana jest pomiędzy różnicą w stanie majątkowym przed i po zdarzeniu powodującym szkodę.

– szkody niemajątkowe określana również mianem krzywdy, a w przypadku jakiegokolwiek uszczerbku w dobrach niemajątkowych takich jak np. odczuwanie bólu fizycznego czy cierpienia psychicznego.

 

Bezpłatna pomoc w uzyskaniu odszkodowania za szkody górnicze tel. 728 838 858 – Najczęściej mamy do czynienia z szkodami górniczymi majątkowymi na nieruchomościach. W wyniku pracy zakładu górniczego budyni pękają, ściany się pochylają lub w ogrodzie powstają wyrwy. Są też szkody górnicze polegające na zalaniu terenu bądź piwnic. Następca prawny kopalni odpowiada za szkody górnicze, które powstają również po latach od zaprzestania wydobywania złoży, bo teren nadal osiada (deformacje ciągłe i deformacje nieciagłe).

 

Chcesz wiedzieć więcej jak wygrać z kopalnią? Jak uzyskać godziwe odszkodowanie za szkody powstałe w Twoim budynku? Zanim podpiszesz ugodę zadzwoń do nas i zamów bezpłatną konsultację prawną w sprawie szkód górniczych:

Specjaliści od szkód górniczych Kancelaria Prawna tel. 728 838 858

 

darmowe porady w sprawie szkód górniczych

darmowe porady w sprawie szkód górniczych tel. 728 838 858

 

Bezpłatny prawnik od szkód górniczych w Rudzie Śląskiej; darmowe konsultacje prawne w sprawie szkód; szkody górnicze w Goczałkowicach darmowy prawnik; prawnik dojeżdżający do domu w sprawie szkód górniczych:

https://kancelariaprawna24h.pl/2020/06/szkody-gornicze-bezplatne-konsultacje-w-twoim-domu/

 

 

 

 

Kancelaria Prawna 24h to zespół doświadczonych prawników - zapraszamy do bezpłatnej analizy prawnej tel. 728838858