Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Nieautoryzowane przelewy ‰

Kancelaria Prawna 728 838 858

 

Co zrobić w przypadku nieautoryzowanej transakcji? Kradzież pieniędzy z konta – czy da się odzyskać pieniądze? Jeżeli straciłeś pieniądze z konta, to nasz zespół prawników specjalizujących się w prawie bankowym i cywilnym pomoże Ci je odzyskać, tel. 728-838-858

Nieautoryzowane transakcje §

 

atak hakera jak odzyskać pieniądze skradzione z konta

Jak odzyskać pieniądze skradzione z konta?

Przelew bez wiedzy i zgody właściciela rachunku to nieautoryzowana transakcja, nawet jeśli właściciel rachunku nieumyślnie pomógł hakerowi w dostępie do rachunku bankowego. Kancelaria Prawna 24h specjalizuje się w prawie bankowym i pomaga odzyskać 100% skradzionych pieniędzy!

 

 

W dobie Internetu i bankowości mobilnej cyberprzestępczość to częsty problem wielu klientów banków. Hakerzy stale znajdują nowe sposoby na obejście zabezpieczeń i mimo zachowania wszelkich środków ostrożności może się zdarzyć, że pieniądze z naszego konta zostaną skradzione. Czy można odzyskać środki pieniężne skradzione przez hakerów?

 

skuteczna pomoc prawnaW przypadku nieautoryzowanej transakcji należy niezwłocznie powiadomić bank o zaistniałej sytuacji. Jest to obowiązek użytkownika zgodnie z  art. 44 ustawy o usługach płatniczych. Następnie należy złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na najbliższym komisariacie Policji. Warto też zauważyć art. 46 prawa bankowego „Z zastrzeżeniem art. 44 powiadomienie o nieautoryzowanych, niewykonanych lub nienależycie wykonanych transakcjach płatniczych ust. 2, w przypadku wystąpienia nieautoryzowanej transakcji płatniczej dostawca płatnika niezwłocznie…„.

 

Zgodnie z art. 50 ust. 2 ustawy Prawo bankowe bank ma dokładać wszelkiej staranności w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa przechowywanych środków pieniężnych. Osoba pokrzywdzona atakiem hakerów powinna jak najszybciej złożyć reklamację w banku. Niestety banki często zwlekają z odpowiedzią lub nie uznają reklamacji tłumacząc się, że winę za kradzież ponosi użytkownik.

 

Zobacz dlaczego wygrywamy procesy z bankiem i co musisz nam przesłać abyśmy dokonali bezpłatnej analizy prawnej czy możemy Ci pomóc w sprawie nieautoryzowanych transakcji!

 

Nieautoryzowane przelewy pomoc prawna

 

wirus okradł moje kontoBanki powołują się na fakt złego zabezpieczenia komputera przez użytkownika lub udostępnianie danych osobom trzecim, jednak tak naprawdę to banki odpowiadają za bezpieczeństwo naszych pieniędzy. Przeciętny użytkownik nie jest w stanie uchronić się przed wszystkimi zagrożeniami i będzie ponosił odpowiedzialność tylko, jeśli kradzież miała miejsce w wyniku rażącego niedbalstwa lub też doprowadzono do niej celowo.

 

 

Jeżeli bank nie chce uznać reklamacji, to aby dochodzić swoich roszczeń należy złożyć pozew do sądu. W trakcie procesu to bank musi udowodnić, że winę za kradzież ponosi klient. Prawnicy Kancelarii Prawnej 24 mają doświadczenie w prawie bankowym. Skutecznie odzyskujemy pieniądze skradzione przez hakerów, nawet jeśli klient uruchomił wirusa.

 

 

Kancelaria Prawna 24h  specjalizuje się w odzyskiwaniu środków pieniężnych skradzionych w wyniku cyberprzestępczości.

 

Nasi prawnicy pomagają poszkodowanym z całego kraju odzyskać od banku pieniądze skradzione w wyniku nieautoryzowanych transakcji

tel. 728838858, biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

Nieautoryzowane przelewy pomoc prawna http://wwww.kancelariaprawna24h.pl

 

Kancelaria adwokacka

 

Nieautoryzowane transakcje https://kancelariaprawna24h.pl/nieautoryzowane-transakcje/

Nieautoryzowane transakcje bankowe.  Skradziono mi pieniądze z konta, co robić? Skradziono moje oszczędności, przez wirus okradziono mnie. Jak odzyskać pieniądze? Internetowy złodziej, gdzie są moje pieniądze. Puste konto bankowe. Skradziono mi oszczędności życia i nieuwzględniona reklamacja bankowa. Bank nie poczuwa się do odpowiedzialności? Pomoc prawna dla okradzionych – jak odzyskać pieniądze skradzione z konta bankowego? Gdzie zgłosić  kradzież z konta bankowego? Jak odzyskać pieniądze skradzione z karty? Nieautoryzowane przelewy. Kradzież pieniędzy z konta bankowego. Pieniądze skradzione z konta, czy można odzyskać skradzione pieniądze?

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,