Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Nakaz zapłaty E-sąd Lublin

Kancelaria Prawna 728 838 858

Nakaz zapłaty E-sąd Lublin – niedoręczony wyrok Sądu a postępowanie komornicze.

 

Co zrobić w przypadku otrzymania o wszczęciu egzekucji komorniczej, bez nakazu zapłaty? Co zrobić z niedoręczonym prawomocnym nakazem zapłaty? Nakaz zapłaty e-sąd. Nakaz zapłaty na podstawie doręczenia zastępczego – nakaz zapłaty wysłany na zły adres, co zrobić? Pomoc prawna w sprawach windykacji http://www.kancelariaprawna24h.pl

 

W ostatnich latach plagą stały się przypadki, w których nakaz zapłaty był kierowany na adres, pod którym pozwany „dłużnik” już nie zamieszkiwał lub nawet nigdy nie mieszkał. W konsekwencji pozwany pozbawiony jest możliwości obrony o przedawnione bądź nieistniejące roszczenie. Jednak w praktyce sądowej dochodzi do sytuacji określonej w kodeksie postępowania cywilnego. Jeśli adresata nie ma w mieszkaniu, a przesyłki nie udało się wręczyć innej uprawnionej osobie, dokonuje się jej awizowania. Adresat może więc odebrać pismo w urzędzie pocztowym w ciągu siedmiu dni, a jeśli tego nie uczyni, procedura awizowania jest ponawiana. Nieodebranie pisma powtórnie awizowanego powoduje, iż sąd uznaje datę, w której upłynął termin do odbioru pisma, za datę jego doręczenia. W ten sposób powód może uzyskać możliwość rozpoczęcia egzekucji należności opisanej w nakazie zapłaty, mimo iż pozwany – jeśli nakaz został wysłany na zły adres – nie miał szans na zapoznanie się z nim i złożenie w terminie sprzeciwu.

 

Kancelaria Prawna 24hSytuacja bardzo trudna, ale nie bez wyjścia i jeśli potrzebują Państwo skutecznej pomocy prawnej (online bądź bezpośredniej) zapraszam do kontaktu z Kancelarią Prawną 24h specjalizującą się w tego typu problemach prawnych: biuro@kancelariaprawna24h.pl tel. 728838858.

 

 

 

Możliwości prawnych jest wiele ale nie każde rozwiązanie będzie skuteczne dla danej sprawy. To, czy właściwym działaniem będzie skarga na czynności komornicze lub wniosek o wstrzymanie egzekucji, czy złożenie wniosku o przywrócenie terminu do wniesienia sprzeciwu od nakazu zapłaty wraz z sprzeciwem zależy od konkretnego stanu faktycznego. Prawnicy Kancelarii Prawnej 24h mają doświadczenie w sporach sądowych z firmami windykacyjnymi i jeśli zależy Wam na własnej sprawie zalecamy opisanie własnego przypadku na adres biuro@kancelariaprawna24h.pl. Proszę pamiętać, że terminy zawity to szczególny rygor prawny po przekroczeniu którego nawet mając rację nie będzie można skorzystać z pomocy ochrony prawnej.

 

 

Obowiązujące normy prawne przewidują postępowanie przeciw-egzekucyjne ale też zażalenie na postanowienie o nadaniu klauzuli wykonalności nakazowi zapłaty. Otrzymując zawiadomienie o egzekucji musimy też otrzymać informacje na jakiej podstawie egzekucja ma się odbyć, kto jest wierzycielem i kiedy nakaz zapłaty został wydany, a to jest podstawą do danych czynności. Dbajmy o zachowanie rygoru terminów lub korzystajmy z pomocy prawnej doświadczonych prawników. Dotychczasowe doświadczenie naszej Kancelarii wskazuje, że firmy windykacyjne i fundusze sekurytyzacyjne często wysyłają pozwy do Sądów, chociaż dług jest przedawniony, a Sąd musi wydać nakaz zapłaty z uwagi na bezczynność strony pozwanej (dłużnika).

 

 

Pomoc prawna prawników Kancelarii Prawnej 24h z siedzibą w Katowicach Al. W. Korfantego 51 (ścisłe Centrum – obok Spodka) z możliwością pomocy online to działalność doświadczonych prawników, Adwokatów i Radców Prawnych. Nie należy się obawiać wysokich kosztów, gdyż można zastosować wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych a nasze honorarium to minimalna opłata na poczet faktycznych wydatków i przede wszystkim premia % od wygranej sprawy. Nasi klienci wiedzą, że zrobimy wszystko aby odnieść sukces w ich sprawie, bo tylko wtedy zarabiamy!

 

Kancelaria Prawna 24h, tel. 728838858 – opisz nam swój problem: biuro@kancelariaprawna24h.pl

 

kompleksowa obsługa prawna

Kompleksowa obsługa prawna tel. 728 838 858

 

http://www.kancelariaprawna24h.pl

 

 

 

Polecamy:

Zostałeś pozwany? Fundusz domaga się zapłaty? Porady prawne.