Najlepsza KANCELARIA PRAWNA 24h to zespół skutecznych prawników! Pomoc prawna i darmowa analiza. Skuteczne działanie w celu uzyskania odszkodowania i dochodzenia wszelkich roszczeń. Szkody górnicze, poślizki, upadłość to nasze specjalizacje. Adwokat, Radca Prawny i Windykator
728-838-858 
kontakt kancelaria prawna adam marzycki
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Bank nie uznał reklamacji

 

Reklamacja do banku wzór; odwołanie do banku; reklamacja w sprawie nieautoryzowanych transakcji. REKLAMACJA bankowa, jak uzyskać duplikat umowy prowadzenia rachunku bankowego lub kopie zeznań złożonych na Policji?

Reklamacja w sprawie włamania na konto

 

W związku z setkami zgłoszeń z całej Polski od osób oszukanych przez cyberprzestępców

oszust bankowy

Okradli Twoje konto bankowe?

i biernością organów ścigania, a także z lekceważącą postawą przedstawicieli banków wskazujemy jak domagać się zwrotu pieniędzy od banków. Prawo bankowe nakazuje, aby bank w ciągu jednej doby zwrócił pieniądze na konto bankowe jeśli nie klient dokonał transakcji. Nie ma znaczenia, że nieświadomie konsument dał się oszukać, skoro banki wiedzą, że obecnie dochodzi do tysięcy włamań na konta bankowe i wyłudzeń kredytów. Zwłaszcza, że nikt z banku nie dzwonił np. aby potwierdzić, że dane przelewy lub zwiększenie limitu dziennego dokonuje właściciel rachunku bankowego. W ubiegły rok to ponad 50 000 ataków cyber-przestępców na konta bankowe, a co na to banki lub Policja?

 

W tym artykule Kancelaria Prawna specjalizująca się w prawie bankowym podpowiada:

– co zrobić gdy z konta zniknęły pieniądze,

– czy spłacać kredyt zaciągnięty przez oszustów,

– zgłoszenie kradzieży pieniędzy z konta bankowego,

– kredyt wzięty przez hakera,

– reklamacja bankowa, odwołanie od decyzji banku,

– wzór wniosku o kopie umowy bankowej, wzór umowy kredytu wziętego przez oszusta,

– wniosek o kopie zeznań złożonych na Policji,

– czy warto pozwać bank do sądu analiza.

 

Oszustwa bankowe – reklamacja bankowa

 

reklamacje bankowe

Bank prawo tel. 728 838 858

 

„Gdy zorientowałam się, że okradli moje konto i dodatkowo wzięto na mnie kredyt zadzwoniłam do banku, a oni nie zablokowali tych pieniędzy”, skarży się jedna z poszkodowanych. Niestety infolinia banku w sprawie kradzieży pieniędzy to nie specjalny nr telefonu, a dany pracownik nie ma odpowiednich możliwości / kompetencji. Często w tym samym czasie haker bierze kredyt i wypłaca wszystkie pieniądze lub przelewa je na konta poza RP. Wiele osób oszukanych na sprzedaż przez OLX lub zwodzonych zyskami na kryptowalutach klika na fałszywe linki bądź też ściąga fałszywe aplikacje do okradania kont bankowych i traci oszczędności życia.

 

olx oszustwo

Nie autoryzowane transakcje tel. 728838858

Zgodnie z prawem to bank odpowiada za pieniądze zgromadzone na kontach bankowych i powinien zwrócić wszystko co ukradł cyberprzestępca „art. 46 ustawy o usługach płatniczych mówi o tym, że w sytuacji gdy konsument banku – klient zgłasza reklamację co do danej transakcji (lub wielu transakcji wykonanych przez oszusta) to bank ma albo zwrócić pieniądze w ciągu jednego„. Jednak banki prawie zawsze odrzucają reklamacje klientów i na odpowiedź każą czekać nie jedną dobę a 14 lub 30 dni. Zaś Policja zbywa pokrzywdzonych bo tych spraw „ma za dużo”.

 

 

Jak wskazują statystki „Kancelarii Prawnej 24h” 98% spraw w których bank odmówił uznania reklamacji w sprawie kradzieży pieniędzy z rachunków bankowych (nawet gdy klient zachował się niedbale) wygrywa w sądzie na korzyść pokrzywdzonego konsumenta / klienta banku. Niestety poszkodowani przez oszustów bankowych w pierwszej chwili po ujawnieniu kradzieży z konta lub zaciągnięciu kredytu przez hakera:

 

oszust olx

Prawnik tel. 728838858

– dzwonią do banku (zrozumiałe że chcą zablokować konto lub kartę), a następnie biegną na Policję i niestety mówią informacje w emocjach, których nigdy nie powinni mówić! Bank nagrywa rozmowy i wykorzysta wszystko co pokrzywdzony powie w emocjach;

– co zrobić gdy oszust okradnie konto bankowe / co zrobić gdy oszust weźmie kredyt na nasze konto?

 

Po ujawnieniu włamaniu na konto bankowe warto skonsultować się z Adwokatem lub Radcą Prawnym specjalizującym się w prawie bankowym (tel. 728 838 858). W Polsce jest niewielu prawników specjalizujących się w cyberprzestępczości dlatego poniżej przedstawiamy „wzór reklamacji w sprawie włamania na konto bankowe„. W poniższym załączniku znajdą Państwo również „wzór reklamacji w sprawie unieważnienia kredytu wziętego przez hakera„.

 

Czy można wygrać proces sądowy z bankiem?

 

bank prawnik

Adwokat tel. 728838858

 

Od wielu lat obserwujemy jak oszuści wykazują się kreatywnością w sposobach aby przekonać właścicieli rachunków bankowych do przekazania danych do konta bądź sposobach dopisania się jako osoba zaufana do autoryzacji przelewów. Banki pozostają bierne (świadome tysięcy oszustw), jednak prawo bankowe wprost określa odpowiedzialność banków. To, że bank od razu nie uznaje reklamacji nie jest dziwne, bo i po co? Większość okradzionych szuka pomocy na forach internetowych lub wysyła kolejne bezskuteczne odwołanie do Rzecznika Praw Finansowych lub Prezesa banku.

 

Prawnicy od prawa bankowego Kancelarii Prawnej 24h odzyskują 100% ukradzionych pieniędzy przez hakerów. Ta skuteczność polega na tym, że nie oszukują poszkodowanych i nie prowadzą spraw, które są niemożliwe do wygrania w Sądzie (np. z powodu źle złożonej reklamacji lub zeznań w Prokuraturze). Proces trwa około roku czasu (czasami dochodzi do podpisania ugody sądowej po 3 miesiącach od złożenia pozwu), a orzeczenie obejmuje zwrot pieniędzy wraz z odsetkami / unieważnienie kredytu. W sprawcach włamań na konta bankowe chcemy uczciwie przedstawiać sytuację klienta i dlatego nie pobieramy opłat za analizę możliwości prawnych wygrania z bankiem zwrotu pieniędzy. Wieloletnie doświadczenie uczy nas, że pieniądze skradzione z kont bankowych przez hakerów nie można odzyskać w wyniku działań Policji lub kolejnego odwołania. Jednak ta złudna nadzieja doprowadza do przedawnienia roszczenia cywilnego lub domniemań konsumenckich, dlatego prosimy korzystać z  bezpłatnych konsultacji prawnych w sprawie nieautoryzowanych transakcji.

 

Bank odmówił zwrotu pieniędzy

 

bank odmawia zwrotu ukradzionych pieniędzy

Nieautoryzowane transakcje pomoc prawna tel. 728 838 858

 

Bank odmawia zwrotu pieniędzy i nie traktuje poważnie przepisów prawa ustanowionych przez Sejm tak jak kierowca nie przestrzega przepisów drogowych. Nie żyjemy w idealnym świecie, więc dlaczego oczekujemy, że podmiot nastawiony na zyski dobrowolnie zwróci pieniądze skradzione przez hakera? Jak powyżej napisano 20 zawodowych prawników Kancelarii Prawnej 24h specjalizuje się w prawie bankowym i uczciwie przyznają, że niestety koszt procesu (wraz z opłatą sądową) nie jest opłacalny dla kradzieży poniżej 7 000zł. O tym też wiedzą prawnicy banków i może to jest powodem odmowy uznania reklamacji bankowej. Niestety nawet klienci banków, którym z kont ukradziono 50 000zł lub więcej a nawet zaciągnięto kredyty boją się walczyć z bankiem.

reklamacja do banku

Pomoc prawna tel. 728838858

 

Pozew grupowy przeciwko bankowi? Niestety w przypadku nieautoryzowanych transakcji nie jest to możliwe, ale jeśli chcesz aby specjaliści od prawa bankowego dokonali bezpłatnej analizy, czy masz szansę odzyskać pieniądze zrabowane z rachunku bankowego, to:

– na adres biuro@kancelariaprawna24h.pl wyślij, jedną wiadomość e-mail (nie dziesięć a jedną kompletną), w której w treści opiszesz swój przypadek i podasz nr telefonu dla kontaktu z adwokatem (pamiętaj że z Twoim potencjalnym pełnomocnikiem musisz być szczery);

– do wiadomości dołącz (w pdf lub jpg a nigdy nie w paczkach ZIP lub RAR)

a) umowę prowadzenia rachunku bankowego oraz regulamin do rachunku (wystarczy pobrać go przez internet lub poprosić obsługę w oddziale banku);

b) jeśli cyberprzestępca wziął kredyt na Twój rachunek to dołącz kopie/odpis tej umowy kredytowej jednak doradzamy aby nie spłacać kredytu wziętego przez hakera;

c) wyciąg z dnia kradzieży, tzn. przelewy które nie Ty wykonałeś, a oszust za Ciebie;

d) negatywną odpowiedź banku – bank odmówił uznania reklamacji;

e) kopie lub zdjęcie zeznań złożonych w Policji lub Prokuraturze (wystarczy poprosić policjanta o ksero lub możliwość zrobienia zdjęcia albo napisać wniosek o kopie zeznań).

 

kopia umowy prowadzenia rachunku bankowego

wniosek o kopie umowy bankowej

treść zeznań z policji

Adwokat pomoc prawna tel.728838858

 

 

 

 

 

 

Po otrzymaniu ww. wiadomości e-mail w sprawie oszustwa internetowego w ciągu 48h Kancelaria Prawna dokonuje analizy możliwości zwrotu pieniędzy ukradzionych z kont bankowych / możliwości umorzenia kredytu wziętego przez hakera. Jeśli szanse na odzyskanie pieniędzy są powyżej 75% otrzymują Państwo ofertę prowadzenia Waszej sprawy bez względu w jakim mieście w Polsce będzie się odbywała. Adwokat reprezentuje Was bez konieczności udziału w sprawie – od otrzymania pełnomocnictwa do zwrotu środków skradzionych przez hakera lub umorzenia kredytu wziętego przez oszustów.

 

 

Jak uzyskać kopie umowy prowadzenia rachunku bankowego lub jak uzyskać regulamin konta bankowego? Podobnie jak uzyskać wyciąg przelewów dokonanych przez hakera lub jak otrzymać umowę kredytu wziętego przez oszusta. Tak samo otrzymacie kopie zeznań z policji w sprawie ataku hakera. Jednak z tym ma tak wielu problem, że poniżej prezentujemy nie tylko jak otrzymać dokumentację w zw. z wyłudzeniem pieniędzy z banku ale też wzory reklamacji bankowych:

1) po zmianie danych logowania i autoryzacji przelewów zaloguj się do konta bankowego w celu pobrania umów i regulaminu oraz wyciągów, a gdy to nie jest możliwe lub nie wiesz gdzie ów dokumenty są dostępne poproś pracownika banku o kopie tych dokumentów – jeśli trafisz na nieżyczliwego pracownika lub bank, który żąda wniosku o duplikaty skorzystaj z naszego wzoru kradzież pieniędzy z konta reklamacja wzór https://kancelariaprawna24h.pl/wp-content/uploads/2021/02/kradziez-pieniedzy-z-konta-reklamacja-wzor.pdf;

2) w celu uzyskania kopi zeznań zadzwoń na Komisariat aby od policjanta, który prowadzi twoją sprawę u zyskać ksero zeznań lub zdjęcie wykonane telefonem, a gdy trafisz na na służbistę złóż wniosek na piśmie zgodnie z naszym wzorem https://kancelariaprawna24h.pl/wp-content/uploads/2021/02/wniosek-o-kopie-zeznan-z-Policji.pdf

 

 

Kancelaria Prawna

Polska kancelaria prawna tel. 728 838 858

 

 

Specjaliści od oszustw bankowych – specjaliści w odzyskiwaniu pieniędzy ukradzionych przez hakerów:

telefon z infolinii banku pko;  oszust udawał klienta i okradł moje konto; otrzymałam fałszywy sms o dopłacie do paczki;  e-mail z fakturą okazał się wirusem;  – po zainstalowaniu aplikacji okradli ój rachunek bankowy;  miałam zarobić na bitcoin a okazało się że to fałszywy broker;  fałszywa faktura mailowa; otrzymałam link i z konta znikły pieniądze;  oszust podawał się za Prokuratora i włamał się na mój konta bankowego;  okradli mnie po podaniu danych karty, oferta zarobku 1200zł na inwestycjach…

https://kancelariaprawna24h.pl/2021/02/bank-nie-uznal-reklamacji/

 

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,